Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ahojte dievčatká :) dracica ešte to máme ďaleko :-( ale včera sa mi podarilo, čo som písala poobede. Bola som s drahým okuknúť jedno miesto a pozdáva sa nám tam. A povedal, že v pondelok pôjdeme aj do kostola, spýtať sa na termín :) jupíííí
Odpovedať
gabi no toto...tak gratulujem :) mi este v kostole sme neboli to je skoro asi...ale tu salu by sme tiez mali ist pozriet a dohofnut sa z majitelom...no neviem ked :-)
Odpovedať
ja ten kostol kvôli tomu chcem teraz, že tam bývajú najčastejšie svadby v TN, tak nechcem riskovať. Ked tak, sa iba spýtame, že kedy to treba zajednať, alebo im rovno povieme, nech si nás zapíšu. Uvidím.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :-) Zuzik dufam ze bude vsetko v poriadku. A uz si mala problemy pred tym, ci nikdy? Tak vam zavidim, ze uz viete kolko mate do svadby... Ja stale nic :-(
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, no s tou stitkou, ja sa liecim uz 13 rokov, ale postupne sa to zhorsuje, hlavne po porode, doteraz som mala hypotyreozu, najnovsie uy autoimunitnu tyreoiditidu, co je zapal stitnej zlazy. Takze preto sa mi nedari schudnut. :-( no prezila som uz vselico, tak aj toto, snad.
Odpovedať
no hej a spytaj sa aj gabi co treba ake papiere, ako priblizne viem co treba ale tak pre istotu a daj vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzik, kasli na chudnutie, ked sa neda tak sa neda... Ja viem ze ta to stve, ale su dolezitejsie veci ako byt chudy... Mas krasne zdravu dcerku a jej je jedno, ci si modelka, alebo skoromodelka :-D Dufam ze sa to zlepsi :-)
Odpovedať
dobre dracica, spýtam sa a dám ti vedieť. Hlavne aj preto tam chcem ísť, lebo môj drahý je iba pokrstený, tak neviem či bude niečo potrebovať, prijímanie alebo čo. tak uvidím. som celkom happy po včerajšku, ten penzion kde by sme chceli hostinu, má moja bývalá kolegyňa, tak je super, že ma pozná, spolieham sa na to , že by mi pomohla a inak bude pristupovať ked sa poznáme ... teda ak sa preto rozhodneme, ale je to na 99% z našej strany :)
Odpovedať
to urcite prijmanie musi mat...to ked nema tak to hej to treba do kostola ist skor a porozpravat sa.... Moj zase bude musiet zohnat papiere lebo sa vela krat stahoval tak krst mal idne a prijmanie tiez inde... tak to je uplne skvele s tym miestom :-)
Odpovedať
hrozne sa teším z toho, lebo sa mi to fakt páči. Je to taká okrúhla miestnosť, dookola sú okná a je to tam také útulné a že mi zavolá, že ked to bude mať nazdobené na svadbu, že sa budem môcť ísť pozrieť. to fakt bude potrebovať aj prijímanie ?? kamoška hovorila, že stačí chodiť na náuky, no uvidím čo povedia.
Odpovedať
no podla mna ano tak to je vsade si myslim ale tak asi aj od knaza to zalezi aky je
Odpovedať
Profilova fotka
baby čo ja viem, tak je potrebné aby mal sviatosti jeden zo snúbencov, ten si vlastne zoberie na seba toho druhého, ktorý to nemá. Treba na to biskupský dištanc či ako sa to volá. Ten čo nie je akože veriaci podpíše, že nebude brániť tomu, aby sa deti vychovávali v katolíckej viere. A náuky sú povinné, ale tiež to záleží od farára..
Odpovedať
Článok sa načítava...
mne sa tiež zdá, že musí podpísať že nebude brániť viere deťom a že tie náuky sú dôležité. dám vám vedieť, že ako to dopadlo
Odpovedať
Profilova fotka
cafte zuzik ja mam asi rovnaky problem. uz rok mi sleduju protilatky proti tyreoglobulinu. buduci mesiac idem zas na krv a ked to bude furt stupat, tak mi daju lieky. asponze na uzt nic nenasli. drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
sinov, tak nech to u teba dopadne dobre. :-) mna dnes taaak boli gebula, hnusne pocko, mala nechcela doobeda spat, tak sa tu moce ako opita, ale spat ani zasvet. Dako ma nic netesi, ani svadba, nic. Asi daka depka, ci co. Ach jaj. No som sa postazovala. K tym fararom, kazdy ma svoje 'pravidla'. Ja mam vsetky sviatosti, drahy len krst, plus uy rozvedeny, ale sobas mali na urade, vraj s tym nie je problem, aspon tak tvrdili, ked sme krstili malu. A pri krste vobec nebol problem, ze nie sme zosobaseni. Hlavne musela mat krstna mama vsetky sviatosti.
Odpovedať
mne sa tiež zdá, že by to nemal byť problém. a ozaj je to závislé od farára asi. v pondelok budem múdrejšia, teda dúfam.
Odpovedať
Profilova fotka
asi by som to skonstatovala tak, ze vo vacsich mestach su na to zvyknuti, tak s tym nemaju problem, je to take liberalnejsie, zato u nas v obci som si vypocula kazen okolo toho, preco krstit malu tu a nie v meste. Nakoniec povolenie dal, ale s pripomienkami. Som zvedava co to bude, ked budeme potrebovat povolenie na sobas v meste.
Odpovedať
čo sa toho prijímania týka.. tak môj bratranec sa dal pred svadbou pokrstiť a prvé prijímanie mal práve na svadbe.. určite veľa záleží od farára, ale je určite aj táto možnosť.. :-)
Odpovedať
caute wera a zas mne sa tiez zda ze to ide pomaly a do tej svadby zostava este hrozne vela casu :-.
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyyyyyyyyyyy už máme to videooooooooooooooooooo :-)
Odpovedať
haha ja som videla x-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
a ako čo je na tom keď sa žena vydáva tehotná????
Odpovedať
Profilova fotka
deezdemona - neviem kto si, ani o čom sa tu bavíte, ale vyprosím si aby si sa takýmto tónom bavila s lulu a nesud druhych, lebo sama nikdy nevies ako mozes dopadnut ! nekaz nam tu prijemnu atmosferu v nasom fore, ak sa mienis takto vyjadrovat a urazat, tak mozes ist svoje myslienky vyjadrovat inam. Dakujem za pochopenie
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja cem vidiet video :-N dnes som si bazubla doma knizku co prezeram pred tym ako sa mi zacnu prednasky - ja truba, bude nuda v roboteeeeeeee 8-( zuzik, hlavu hore, my obcas vsetky mame depku, zajtra bude lepsie. :-D Gabi, super ze ste sa 'pohli' s tym tvojim, vidis, nemusela si panikarit ;-) zuzik, ja co som za pozlednych 5 rokov pribrala 20kg a neustale sa snazim schudnut, ci je to strava, ci je to pohyb, fitko a tak.....uz sma aj havina kupili - ze ked ho chodim vencit 2x za den, urcite musim schudnut, ale nic. Aj som rozmyslala ze pojdem k dokinovi na testy........ja aj keby som hladovala, neschudnem 8-( :-|
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
wera, ignoruj. zachvilu bude zmazana :-p
Odpovedať
deezdemona a preco sa do nej obuvas vsak ju ani nepoznas !!! a aby si vedela ona uz mala vybavenu svadbu v iny datum...takze to nie je pre tehotenstvo sa ona nevydava !! a to sa ani nerobi...vydava sa zena lebo lubi muza a chce byt s nim do konca zivota....dieta nie je prostriedok na dosiahnutie nejakej svadby....to som este nepocula daku blbost
Odpovedať
baby mne sa dnes snivalo ze som porodila...ale to bol riadne zivy sen :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?