Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Deniska....neboooj ja som na poriadku rozumovo ale naši chlapi nie :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Som tu ja,Sofi a ešte jedna kamoška iba 3 baby a 7 chlapov :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Ale ten náš Škrtel len lopty odkopáva :-D :-D
Odpovedať
JUj prerušený zápas :-( :-p nech už skončíííííííí :-D =-) :-N
Odpovedať
teraz aka naša šanca :-o :-|
Odpovedať
vyhrali sme....kraaaasne :-)
Odpovedať
aaaa sa vam cudujem...futbal je otraaaaaaaaaaas :-D
Odpovedať
Deniska presne taká malá tabulka :-D RUSSIA - SLOVAKIA 0:1 :-) 8-)
Odpovedať
A bože ja zbožnujeeeeeeeeeeem Marcela Merčiaka...on hrozne pekne komentuje :-D :-N A nakonci hlavne a ten jeho goooooooool sa čudujem že hlas nestratí :-D Teraz tu naši chlapi skáču :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ružička......TOMU SA HOVORÍ DOLEŽITÝ ZÁPAS :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ani tak by si ma nepresvedcila :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
to si nevidela čo bolo keď sme hrali na MS :-) dobre že som vtedy nebola tehotná to by som asi porodila :-D
Odpovedať
No veru, ruzi - to take dolezite zapasy si nenecham ujst. A Marcel,- lulu - to cista pravda. Moj drahy ho zbznuje, to jeho komentovanie a ako to preziva. Joj, aka som rada. Uz mame 6 bodov ;-)
Odpovedať
Deniska....presne on ako to prežíva....juj ja ho žerééém...teraz má malého synčeka Damiánka :-) :-) :-) :-D :-N
Odpovedať
Ahojte idem ;-) príjemný zvyšok večera a dobrú noc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky, dnes den na prd, bola som na sono stitnej zlazy a nie je to dobre. Som zvedava co bude u dokyny na kontrole. :-(
Odpovedať
Zuzik - a co sa deje? :-. Co mas so stitnou zlazou????
Odpovedať
Profilova fotka
baby, take nervy az! Som hodinu robila pierka a hadajte kelko som ich stihla - ze normalne 5! asi mam obe ruky lave.........a to som si myslela ako to zmaknem!! 8-( a to potrebujem okolo 60-70 ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( idem trucovat ;-)
Odpovedať
zuzik to neni sranda... :-. ...napis co bolo lady si az prilis snaziva, ja by som nespravila ani tie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, baby, ja som si dnes uvedomila, ze do svadby mam 7 mesiacov !!
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko :-) liviapeto - u nás takto o 8 mesiacov bude po svadbe a ja budem PANI :-D juuuj, ale to letíííííííííííííí ;-)
Odpovedať
dobre ranko...vy to ale mate za chvilku ale co ja :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dračica - ten rok ubehne ako voda, v máji sa mi to tiež zdalo ďaleko, a ani som sa nenazdala už je september :-)
Odpovedať
hm no hej vsak to je tiez pravda teraz budem sa ucit a aj byvanie dorabame tak sa stahujeme bud koncom roka alebo zaciatkom tak bude aj to starosti...a ubehne to rychlo
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, uvidíš ani sa nenazdáš a bude január, potom leto a potom už vaša svadbička :-)
Odpovedať
ahojte zienky mozte mi pomoct neviete kde by sa dali najst soky na tortu .......vid na albumy z priprav str.297 3ks a nazov schudnut??? o tu poslednu mame zaujem prosim poradte mi uz som pisala do temy HLADAM ale nijako mi nepomohli dakujem kde by sa to dalo objednat?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) a vy co tak skoro tu? x-) veru veru teraz sa nevieme dočkať a ubehne to ako voda :-)
Odpovedať
skoro asi preto ze sme v praci aspon teda ja,pracujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja pracujem ale az od 8 :-) zuzik a co s tou stitnou zlazou? ja tiez beriem tabletky uz 15 rokov na stitnu :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?