Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Jani...a dávai ich aj raz v reflexe a zdalo sa mi to dosť výhodné dokonca aj šetrné k životnému prostrediu síce sú drahšie ale to nevadí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
su drahsie ale dohodobo ti usetria ked nebudes musiet kupovat pampersky. palec hore. Ked pojdes domov ides za svojim gynekologom este?
Odpovedať
Jani...chýba mi tu ten smajlík :-D Neviem asi áno ale v piatok idem očnej ;-) :-p (nosím čočky) nerada o tom rozprávam :-D ;-) Chodím súkromnej do Piešťan..je to úplne iný prístup ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lulu aj ja som ich chcela tie plienocky ale naraz to bola investicia vyse 200 euro a to sme nemali no uz teraz viem ze aj vyse 300 euro sme vyhodili do jednorazoviek su sice dobre my pouzivame pampers active baby alebo premium care lebo nas drobcek ma velke problemy s pokozkou od hocicoho sa mi vyhadze ked jej da pusu cudzi clovek hned ma na licku cerveny flak ma velmi suchu,jemnu a citlivu pokozku na celom tele ... takze my ju kupeme v specilanom oleji z lekarne na kupanie ...a tiez stale prebalovat kazdu chvilku a do tychto jemnych plienok a vreckovky na zasocek s oznacenim sensitive a neparfumovane tiez kremiky sme vyskusali od vymyslu sveta no najviac sa mi osvedcil Sanosan a Sudocreme ;-)
Odpovedať
Trdielko....radšej teraz investujem do plienok a potom mám svätý pokoj ;-) Ale chápem že je to vynančne náročné ;-) :-N Ani mi to naraz nekúpime pekne po kúskoch ;-) Ale budem niekedy hlavne na výlety a tak používať normálne lebo na ulici v taške ku kočíku mi to príde hnusné nosiť okakanú plienku :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lulu tak kto ta vypise na PNku? len tak som sa pytala ze ja keby som bola na tvojom mieste, este by som si polezala aby si bola na 100% ista ze ste obe OK. :-) :-) :-)
Odpovedať
A krémiky a olejčeky nivea baby :-) To je moa osvedčená značka ;-) Teda uvidím Sárinke Zoe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz si rozhodnuta na mene? Krasne! :-D
Odpovedať
Jani....jasnéé budem ležkať...ešte tam mám aj dowolenku takže to by som možno využila :-N A potom nabuhnem na PN-ku ;-)
Odpovedať
Jani...no tak hej ale momentálne sa mi zapáčila aj Saskia a Sofia :-D :-D :-D A to je najväčší problém :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nabuhnes? ;-) ;-) hihi.
Odpovedať
JAaaj bože ja hľadám milión päť vecí na nete a potom to takto dopadne :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tuto sa smejem: Ach,dobre aj ja vam dam jeden dnesny hlod mojej malej.Prdkala prdkala a tatino sa jej pyta,Ali co prdkas?A mala,ze :TO nie ja,to moje hovienko prdka! syn sa mi narodil a prisla na navstevu svagrina s dvoma dcerkami.moj syn sa vola Samko. svagrina mu chcela povedat zdrobneninou a hovori: ...aky si ty krasny Samček.... tak toto je super tema vzdy sa dobre pobavim aj ja mam jednu perlicku kamaratov syn mal asi 4roky bola velka rodinna oslava malinky nechcel papat a tak sa tam dohadovali o tom papani tak len tak medzi recou na plnu pusu hovori :aj moja maminka dnes v noci papala tatinkovi cikulku
Odpovedať
Jani....jja nemôžeeeem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ideeeeeeem :-) Paaa
Odpovedať
Profilova fotka
nasa malicka nas vsetkych vola hjat sa do jebacky /hrat sa do obyvacky/ Moj syn minuly mesiac priniesol domov poznamku tohto znenia: Neplnim pokyny vylucujucej!(vyucujucej) Poznamky si totizto pisu sami a p. uc. to podpise! Dobre, nie? kamaratka sa pyta svojej dcerky 3 rocnej, ci chce braceka alebo sestricku, mala na to "ano chcem, a kde pojdeme kupit, do Tesca, alebo do Lidl?"
Odpovedať
Profilova fotka
maj sa lulu. a opatruj vas. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady... dobre foriky:) deti vedia riadne pobavit:D
Odpovedať
Profilova fotka
ze? to ked sa v rpbpte nudim, citam na konikovi. Ako sa dnes mavas? :-)
Odpovedať
och babky moje - ja som sa zamilovala uuuuplne :-D :-D :-D Nove saticky v mojom albume http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
bambula juuuuuu tie su krasne..a ta sukna 8-) :-p :-p
Odpovedať
No povedz ruzicka ;-) Jak som ich zbadala, som na mäkko :-D Az na ten cierny opasok, bud by bol inej farby alebo ziadny.
Odpovedať
mne sa i ten opasok lubi, mozno ale sekol by v cervenej aj 8-) ]-(
Odpovedať
no nevravim ze je skaredy, ale cierna farba mi nesedi. dala by som mozno v takej, v akej chcem mat vyzdobu ;-)
Odpovedať
a kde si to videla? aj v nejakom obchode??
Odpovedať
v ruzovej?
Odpovedať
myslis tie satky? Nasla som u jednej holky v albume a ona mi odpovedala, ze v Kosiciach v salone Janette budu v novej kolekcii :-N Sa tesim. A moja farba bude cyklamenova.
Odpovedať
pojdes tam? 8-)
Odpovedať
Ak ich nenájdem nikde v Prešove, tak určite áno ;-) Musím ich aspoň vyskúšať. :-)
Odpovedať
Ahoooj Deniska moja zlatá :-)))))))))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?