Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ahojte, dovolenkujete?? Ja v robote, papiere, co som stratila, som este nenasla, nechapem kde zmizli....ojoj bude pruser.... Mala som dnes polrocnej zhodnotenie mojej prace, tak vsetko ok, akurat, ze mi pribudlo plno roboty, tak uz asi nebude mojasvadba pocas pracovnej doby.... :-( lulu som rada, ze sa malickej polepsilo!! :-) Tak len vela oddychuj, aby ste obe boli v pohode!! A vraj nemocnica v USA - no neviem, ci by si neulutovala.. :-D :-D Ak je to taka krajina paracetamolu ako UK, tak dakujem pekne.. :-p wera, ktore oznamka su vase? Mate take iste ako tie co mas v albume? Krasne pismo - mozem ti ukradnut napad? =-) petka mozes sa prosim ta pozriet, ci maju v Polsku dobry vyber svadobnych topanok? Topanky, topanky - moj velky problem.... :-p hainy, suhlasim s kacennkou, Hlavu hore, dobre bude, len sa s nim porozpravaj bez vycitiek. ;-) lady stresujes kvoli financiam?? Vitaj v klube moja.... :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, uz sa to tyzden chcem opytat a vzdy zabudnem.... Kolko asi stoji vyzdoba na auto??? Chcem vediet ci sa mi to oplati robit samej, alebo ani nie... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bero. :-( stresujem, ale ja tak stresujem uz od zaciatku. To teraz som len tak nahlas rozmyslala. Obcas si myslim, ze nejako bolo a nejako bude, ale obcas pride aj depka. Asi zalezi na pocasi. Tiez som taka nerozhodna ked rozmyslam nad bejby - ze ci hned po svadbe alebo pockat rok a nasetrit.......ale keby som takto rozmyslala stale, tak by som asi nic nerobila, len na riti sedela. ]-( Pocuj, tie papiere si si neulozila na PC? A vytlacila si ich na tlaciarni? Moja tlaciaren ma history vsetkych tlaceni tak kuk a mozno to tam bude.
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, pozri si tu na bazare. ja si budem objednavat asi. aspon to mas vsetko po kope a nemusis zhanat kusok po kusku.
Odpovedať
Profilova fotka
bybi toto len pre info. http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem lady :-) Lebo rozmyslam, ze vobec neviem kolko to stoji a ci sa mi to oplati robit, alebo radsej kupit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si to budem robit, nejde o cenu ale aspon to bude podla mojich predstav... a nejak vela roboty s tym asi nebude.
Odpovedať
Ahojte... :-) Idem Vás dočítať :-p :-N
Odpovedať
Bybi....ja si asi sama budem robiť výzdobu na auto :-N Bero...no tak to asi áno..uvidím :-D :-D Ale malinká by mala aspoň americké občianstvo :-D :-D :-D Hainy aj Simika...veru to sú slovenksý lekári ]-( No malinká prežila 3 potraty(teda 2 "oficiálne" a jeden čo by sa ako potrat určiť dal) preto mi "vyveštili" že aj tak porodím predčasne...a že sa mám dať "zašiť" ;-) Aleebo sa vzdať a ísť na potrat :-( Ale ako ekby mi včera pomohlo pokukovanie detských vecičiek a to že viem že čakáme vytúžené dievčatko...tak malinkej na utz už bolo očividne lepšie ;-) :-) Takže operáciu neni treba(teda klop-klop zatiaľ) Baby...Akurát sme si s Radkom volali..že necháva výber výbavičky a mena na mne x-) Juuj sa tešííím ako blcha :-D
Odpovedať
A kde se sa stratili? Asi Bybi pracuje a ostatné si užívajú chvíle voľna :-) :-D A ozaj ZAJTRA nás prepustia a pôjdeme domkooov :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
lulu to je fakt podivne, ze pri ,,troch takmer potratoch" ta zajtra pustia domov.. nechce sa mi tomu verit, ze pri tolkych problemoch co mas ty pocas prveho trimestra ta o dva dni pustia domov.. a este nezasitu, moc by som sa na tvojom mieste netesila..ostala by som lezat dobrovolne aj celych 9 mesiacov pod dohladom lekara..
Odpovedať
lulu Mne sa to tiez nezda. Trvaj na lepsej opatere. Nie je vsetko ist domov. Nemusi sa to skocit dobre.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby...nestrašte :-D Doma bude ležaaať :-D Ale Radimovi sa to tiež nezdalo volal môjmu gynošovi on hovoril že teoreticky môžem ísť domov ale kľudový režim,ležanie v posteli atď .........
Odpovedať
Profilova fotka
to je gyndos s velkym G, ked aj cez sviatky robi a zdviha telefony :-D :-D :-D a myslim, ze gyndos nevie co je s tebou tak ako obhliadajuci lekari...
Odpovedať
lulu Ale to nie su srandy. Nechceme ta strasit ale nie je to sranda. Musis ozaj poctivo lezat aj ked ta uz budu mrle zrat ;-)
Odpovedať
Simi... mamina má číslo na jeho súúúkromnýý telephone :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaj tak to je protekcia.. =-)
Odpovedať
Hainy...tak pre malinkú spravím čokoľvek :-) A ozaj čo si myslíte o týchto plienkach? http://www.google.com/images?q=bio%20...
Odpovedať
Simi...ale žeby protekcia??? Keď ho chcemm pri pôrode musííím si za ňho zaplatiť tak ako ostatné ;-) Tak to protekcia neniii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak by si mala mat jeho cislo ty a nie mamina :-D
Odpovedať
Simi....veľa k tomu nechýba :-D :-D :-D :-D :-D A čo si myslíš o tých plienkach čo som dala link ;-) ???????
Odpovedať
simika Aj moj gynekolog mi povedal ze ked budem mat nejake problemy tak mu mozem zavolat aj o polnoci. Ze on dojde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v pohode, len sa vyytujem, aby som vedela, ked budem tehu ;-)
Odpovedať
Baby aktualizujem otázku Váš názor na tie plienky??? :-N :-)
Odpovedať
Ale no kde ste sa stratilii??? :-D :-N
Odpovedať
Jeeej mi to vyšlo presne 10 minúúút :-D
Odpovedať
baby a jak je to s gyndosom pri porode? ak si zaplatim toho svojho a zacnem rodit o polnoci, on fakt vylezie kvoli mne z postele a dojde ma do nemocnice odrodit????
Odpovedať
Ružička...to sa musíš ešte s ním dohodnúť....napríklad kamoška čo má gyndoša jej nechodí k pôrodom |-| :-N Ale je to viac-menej tak...začneš rodiť o pól noci tak o pól noci ;-)
Odpovedať
Baby kam ste to všetky zmizli? :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lulu vidis mala aka bojovnicka! Tie plienky sa mi pozdavaju - aj ja asi budem pouzivat bavlnene zo zaciatku.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?