Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som tu :-) ale stratila som sa v texte :-D
Odpovedať
:-D ná podobne ....
Odpovedať
Profilova fotka
baby - presne ako kacennka píše - v ČR majú šaty (požičovné i kúpu) za omnoho lepšie ceny - napr Zlín, Brno - krásne, originály a za super ceny a tetušky sú veľmi milé :-)
Odpovedať
skoda ze je CR daleko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche - to sme potom pravý opak, ja radšej skôr prídem a skôr odídem než aby som tu mala trčať do 7mej večer :-D
Odpovedať
Ja som sa stratila na nextíkových stráánkach a mmb :-D :-D :-D Tak dakujem ;-)
Odpovedať
Mne napr. v salone v PO povedali, ze cena siat, ktore sa mi pacili, je vysoka, pretoze je to kolekcia 2011 a prave ich dostali. A na tie iste saty v bielej farbe este len cakali. No a potom som tie saty nasla na webe a zistila som, ze je to kolekcia 2010... =-) Tak co si mam o tom mysliet???
Odpovedať
wera.q presne aj ja :-) až sa môžem zamontovať - ja prídem ráno o 5,00:5,20 a domov idem o 14,00 :-)
Odpovedať
och wera, ja by som rada skor prisla.... ale to by som s postelou musela...... :-D
Odpovedať
teraz je take pocasie na spanie este ze zajtra sa vyspinkame ty co nemusia do prace :-) bero podla mna mozno je to kolekcia 2011 a na nete nie je mozno velky rozdiel medzi tymi satami 2010 a 2011. no kto vie...mozno aj klamu...
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodim do prace na 8(vstavam 6:50) a to som cely den nenormalne unavena... obdivujem ludi, co tam trcia od 5-6, ja by som to asi nedokazala. Ale zase maju super, o 14 koniec pracovnej doby...ja koncim o 17:30
Odpovedať
dracica tie saty na fotky vyzeraju presne ako tie co som skusala.. do bodky. Teda, nie ze by na tom zalezalo, z ktoreho roku su, pre mna za mna, nech aj z 1990, ked su pekne.. :-D len ma napadlo, ci sa salon nesnazi fajne zarobit na predrazenych satach.... skusim ich v inom najst.. Neviete, ktory salon (okrem Princess) ma saty od Ronalda Joyce?
Odpovedať
Článok sa načítava...
este ma napadlo, ze aj meno siat sedi - model Livia....
Odpovedať
Profilova fotka
a nieje to nahodou tak, ze teraz pride do salonov len kolekcia 2010? Pretoze mne jedna pani v salone hovorila, ze ked objednavaju saticky, tak im pridu az za 6 mesiacov, lebo to objednavaju z USA...
Odpovedať
Profilova fotka
jeee ja sa volam Lívia ;-) ake su to saticky ?? mne je tiez uplne jedno aka kolekcia to bude len nech mi sadnu a su pekne :-)
Odpovedať
kacennka myslim, ze mas pravdu, ale som si ista, ze mi bolo povedane "2011" ...ale je to jedno, uz sa v tom nebudem vrtat... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche - fíííha, tak možno im teprv teraz prišla kolekcia 2010 a sú rok pozadu =-) nechápem, tak ale keď sú šaty úplne nové nenosené, vždy je cena vyššia než za tie obnosené... hehe a ešte aj v pyžame, to by čumeli na teba čo? :-D :-D :-D havana - a to tak funguješ každý deň? ja tak raz za 2 týždne, inak chodím na 6:45 :-)
Odpovedať
Livia, ved aj ja som si to vravela, ze nechcem znacku ani nic take, hlavne nech sadnu... A saty Livia sadli.. ;-) Tieto: http://www.ribbonsandpearls.co.uk/cat... ale bez tych ruzi, tie sa mi nepacia a daju sa zlozit. Ak by som ich dala sit v Cine, vysli by ma 150 Eur.... ale bojim sa.....
Odpovedať
wera.g no áno :-D každý deň už vyšše dvoch rokov ... ale tak dá sa zvyknúť si na to... beronsche .... tie šaty sú prekráááááááásne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero, tie satky su krasne, jednu ruzu na sukni by som nechala. No mala spi, mam veget. Hladam mamci mycku, konecne sa dala prehovorit. Poobede ide emmik k mojej mamus do zajtra, tak neviem co v tomto pocasi podniknut.
Odpovedať
no da sa to...priatel vstava kazdy den o 4 rano, 6 dni do tyzdna a ide mu to nejak..musel
Odpovedať
baby mam pruser!!! Som zapotrosila niekde papiere ohladom projektu, ktory som robila par mesiacov.... Vysledky mam sice spracovane a v podstate ten projekt nie je az taky dolezity a dali mi ho len, aby som bola "busy", ale aj tak to potrebujem... Boze, az mi je fyzicky zle... a do placu.... f*ck kde to len moze byt??? :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bero, ja taketo veci vacsinou najdem v kosi s papierom do zberu. Hladaj.
Odpovedať
Ahojte Baby keď ma už asi cca 20 minút pichá a silno bolí v podbrušku..niekedy aj kŕče..mám to povedať gynekológovi? Alebo tu je len bolesť z tých včerajších injekcií?
Odpovedať
mi to nemozme vedeit nie sme doktori a ked uz si mala take tazkosti tak vzdy to povedz dokotorvi on ti povie co to je alebo ta vysetri..povedz mu to
Odpovedať
Profilova fotka
lulu urcite si to nenechavaj pre seba!
Odpovedať
Profilova fotka
lulu - hneď to povedz lekárovi, aj keby to mali byť len "nevypustené prdy" , lepšie nič neriskovať moja ;-) beronsche - jejda, tak si skús spomenúť, kam si to dala naposledy, resp nemáš to ešte v PC? Držím palce, poznám aké to je, keď niečo nevieš nájsť práve vtedy keď to je treba :-(
Odpovedať
Och no tak asi áno potom sa ozvem
Odpovedať
Profilova fotka
bero hladaj dalej. ja som tak tiez dnes nieco hladala. a nakoniec som to objavila v uplne inom sanone. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, teraz hlavne nesmieš nič zanedbať, aj keby si sa cítila blbo, že to nič nebolo, ale nato sú tam tí lekári, aby na teba dávali pozor nech sa jedná o čokoľvek :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?