Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak to ste sikulky... ja som si spravila zatial len navrh a neviem sa rozhodnut ktore budem robit - poradte (su v albume) . Takze zatial som daaleko za Vami. Myslela som, ze ma budu povazovat uz za sibnutu ked budem tak skoro robit pierka, ale ako vidim, je nas tu takych viac, tak v najblizsej dobe sa do toho aj ja asi pustim:)))
Odpovedať
Profilova fotka
a budeme mat asi iba jeden druh pre hosti plus vacsie pre svadobnych rodicov, svedka a starejsieho. A iba pre chlapov, u nas sa to zenam nedava.
Odpovedať
lulu tak držíme palce .... Nech je všetko v poriadku... Ach baby... ja aj už chcem mať termín svadby na 100% istý... ]-( ... ešte stále musíme čakať ako sa to rozbehne s domom ... 8-(
Odpovedať
havana ani ja datum nemam :-(
Odpovedať
tiež čakáte čo sa ako vyvinie ????
Odpovedať
Ahojte. Nie som tu jeden den a co vsetko sa stihne za ten jeden den odohrat .. lulu Citala som posledne stranky so zatajenym dychom. Cakala som ze na konci uz bude nieco dobre ... Drzim palceky nech ste zdravi! A nech to skonci dobre! Musim vela odpocivat a radsej lez az do konca tehotenstva! Potrebujes pokoj! A co sa tyka tvojho sefa tak je to dobry ... nechcem povedat co. On vie ze ti nemoze dat vypoved (tak to pise obchodny zakonnik) a preto chce aby si ju dala ty sama a pravdepodobne sa ta chce zbavit aby ti nemusel platit. Tak ako uz wera pisala chod na PN! Neviem si si platila dobrobvolne nemocenske poistenie ale ak nie tak aj tak budes dostavat nieco od zamestnavatela. Tusim 55% z platu. Tak drzim palce!
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano lulu drzim palce a myslim na teba. ziadnu vypoved nedavaj! ak si zamestnavatelovi pisomne oznamila tehotenstvo, vztahuje sa na teba podla zakonnika prace ochranna lehota a teda ta prepustit nemoze. ak si to este pisomne neoznamila, rychlo to urob (bud doporucene postou, pripadne nech to priatel odnesie osobne a necha si potvrdit kopiu), aby to nezneuzil a nedal ti vypoved sam. totizto pokial si to pisomne zamestnavatelovi neoznamila, tak sa na teba ta ochranna lehota nevztahuje. a inak je to dobry chrapun podla mna. ]-(
Odpovedať
havana..musim cakat kym matrika vyhlasi mozne datumy svadieb na buduci rok /az v oktobri/
Odpovedať
pre pána =-) to som ani netušila, že to matrika vyhlasuje... vážne , nemala som ani poňatia.... :-.
Odpovedať
Dakujem Vám dievčence Aha..takže už chápm..šak ja mu potom poviem de*il ]-( No malý drobec je v poriadku...ale mimimálne do stredy si poležím :-S Potom mesiac PN-ka..teda tak mi to doktor povedal...A prišli výsledky z kožnej čo som bola...Radko pôjde pre ne tak uvidím...mám zvýšený tlak uvidíme :-| Ale to je tou ku*vou menom šéf :-(
Odpovedať
Lulu - no super. Tak aj keby si mala lezat pol roka, stoji to za to ;-)
Odpovedať
:-) to je skvele ze je to v poriadku...nevadi tak si polezis v nemocnici vsak budeme si pisat s tebou aby ti presiel cas :-) super sprava
Odpovedať
Článok sa načítava...
Deniska....to je pravda :-| Ešte dnes pôjdem na "kontrolu" :-|
Odpovedať
Drači....jasné rátam s Vami :-)
Odpovedať
Baby a ozaj neviete prečo ekzém mi zmizol keď som ostala teotná? no nie že zmyzol ale je taký iný |-| :-N
Odpovedať
Lulu - v tehotenstve sa vela veci, ktore boli zle, mozu zlepsit. Takze bud len rada ;-)
Odpovedať
no skoda ze sa takto nepozname..som ta mohla ist do nemocnice kuknut povzbudit, byvam hned vedla
Odpovedať
Ružička...ináč som čakala na chodbe na sestričku a jednej prišla kamoška a vôbec je nechceli pustiť že to neni rodina :-o ]-( :-( Bolo mi jej moc lúto :-(
Odpovedať
Deniska...tak to je pravda ale čo keď drobec po mne zdedí ekzém...počula som o tom že môže byť dieťa potom silný alergik ;-(
Odpovedať
Lucinka - ked bude alergik, tak bude. Tomu nezabranis. Alergia nie je dedičná, ale ak je ocko alebo mamka alergikom ta je tam väcsia pravdepodobnost. Robila som na alergologii 2,5 roka. Dnes uz kazde druhe dietatko je alergicke.
Odpovedať
Deniska....aha
Odpovedať
Profilova fotka
lulu napisala som ti IP ohladom sefa a zakona ... drobcek sice moze zdedit ale aj nemusi predides ekzemom a alergii ak bdues aspon pol roka kojit tym padom dietatko dostane kopec imunitnych protilatok voci alergiam no najma vsak ihned po porode ked sa ti bude robit tzv.kolostrum tam je tych latok najviac tak uz ked porodis drobceka nenechaj sa hlupymi sestrickami zmiast a pytaj si hned babatko do pol hodiny aby sa ti krasne prisalo a spapalo kolostrum a potom mliecko uz ;-) ked sa ti aj nepodari kojit nezufaj a vypytaj si potom od lekarky detskej recept na umele mlieko hypoalergenne od ktoreho drobcek bude mat tiez tie latky imunitne ... kym si tehotna musis sa zriect najvacsich alergenov ako su oriesky,cokolada(vo velkej miere) citrusy a jahody ... v tom su najvacsie alergenne latky a tym len mozes podporit alergiu u babatka tak to nepapaj :-) ja som tiez alergicka,tiez som mala v tehu ekzem po celom chrbte resp.pred tehu som ho mala pocas tehu zmizol zahadne a toto mi povedal lekar nech nepapam a tak som to nepapala .. drzkááám veeeeeeelmi palceky !
Odpovedať
Deniska...kde si sa mi vyparila??? Trdielko...aha..no oriešky nejem čokoládu yb som si dala ale už nie...a díki za info
Odpovedať
BABY TOTO JE NA FB NA STRANKE TA3 :: Televízia TA3 Aktuálne: V Devínskej Novej Vsi sa strieľa. 8 zranených a nepotvrdené správy hovoria o 1 mŕtvom. Policajti žiadajú, aby obyvatelia nevychádzali z domu a ani nechodili do okien. Strieľa muž z automatickej zbrane.
Odpovedať
Neni to blááááááááááááááázon????????? :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
Lulu - tu som, len sem tam odbieham ;-) Trdielko ma pravdu, pretoze zabranit alergii je potrebne este v jej zrode, cize pred narodenim mimina. A nestaci sa vyvarovat len cokoladke a orieskom, ale hlavne ty by si sa mala chranit celkovo - cize ziaden stres, zafajcene prostredie a tie potraviny. ;-) Inak s tym chlapom, co striela....to uz je nieco nenormalne, co sa v tom svete deje. Len tak bez priciny po niekom strielat. :-(
Odpovedať
Už sú 2 mŕtvy :-( Deniska...no tak hej stres tak to bude tažšie :-D Ale to sa posnažím ;-)
Odpovedať
uff :-|
Odpovedať
uz 6 mrtvych :-( ]-(
Odpovedať
Ahojte..no kde ste??? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?