Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
lulu drzim placeky aby to dobre dopadlo, je mi luto ake mas tazkosti :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, lulu ako sa dnes s drobcekkom mate? Tak ja som sa vcera predsa len pustila do vyroby pierok, uz mam prvych 12 hotovych x-) Tak sa tesim sama zo seba :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko dievcence necitala som vela ... lulu prosim ta drz sa ty si velmi silna osobka ktora koli drobcekovi zvladne vsetko ! ked aj cele tehu preleziz v nemocke nevadi my ta tu podrzime :-) bybi ja uz mam 44 pierok hotovych :-D cize vsetky ostatne budu take vacsie pre rodicov,svedkov a krstnu mamu ;-)
Odpovedať
Baby mooooc moooc Vám všetkým ĎAKUJEM!!!!!!!! No dnes je to lepšie..uvidíme Bybi...tak ešte kolko ti ostáva? Ja som sa už dávnejšie pustila do výrobi darčekou pre hosotí mám ich 12 a ostáva mi 98 Baby ako včera som pozerala ČSMT su na 1** A TAlentmania sa len opičí a úrišlo mi to z ich strany trápne
Odpovedať
potom daj vedeit ci ti dnes doktor povie.. ja som pozerala Talenmaniu a je to o nicom...strasne kecaju a talety nic moc..malo ich bolo a to este ta blbost bude skoro kazdy den..strasne...
Odpovedať
Drači....jasné Ako sa mi dievčence mávate? A ozaj budem musieť dať výpoveď keďže mi tehotenstvo označili ako rizikové
Odpovedať
a to ti kto povedal ze treba dat vypoved??
Odpovedať
Dnes som volala šéfovi
Odpovedať
Ale ako strava tu je nič-moc to poviem Radkovi nech mi prinesie niečo iné
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babiky, lulu, som rada, ze je lepsie. A vypoved nedavaj, chod na PN ku.
Odpovedať
to som este nepocula ze v takomto pripade dreba dat vypoved to je hlupost...
Odpovedať
Ja si to zistim ale nechcem uz naozaj skoncit s tym ze potratim :-( Radsej dam teraz nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lulu nemas preco davat vypove d. Chod na PN ku, budes mat aspon peniazky, ak ta tam sef nechce, nech da vypoved on tebe, dostanes odstupne, ale neviem, ci ked je zena tehu, ci moze dat vypoved, to by si musela urobit nieco fakt zle. To je moja rada.
Odpovedať
Zuzi...ok uvidim ako to dopadne v nemocke
Odpovedať
no ja som kukala Talentmaniu a vobec ma to nebavilo, bolo to len o saskovani poroty...este pojdem kuk CSMT aby som mohla porovnat :-) zelam vsetkym krasne rano...
Odpovedať
Ružička...aj ja s drobcom ti prajeme krasne rano Ja sm mala talentmaniu iba chvilu ked bola reklama na jojke a traaapne to bolo a vlastne kto je moderatorkou ??
Odpovedať
Profilova fotka
uz ked si rizikova, tak ta asi doky do roboty nepusti, teda aspon teraz nie. Teraz mas pn alebo dovcu? Mozno ta vypise na mesiac, dva a mozes ist do prace znova. Asi ta chce drobcek na zaciatku vytrapit a zvysok tehu si budes uz len uzivat.
Odpovedať
no tak som to nemyslela ze aby si pracovala a stalo ssa nieco zle...skor ze ako zuzi pisala PN alebo nieco take aby si neprisla o pracu...aby ti potom platili ked budes na materskej..
Odpovedať
Zuzi..ja som v tych veciach absolutne ako v spanielskej dedine aha uz tomu chapem draci aj zuzi diki za vysvetlenie
Odpovedať
nemas zaco ale urcite sama neodchadzaj s prace...radcej ak ta maju vyhodit tak aspon budes mat odstupne, ale ak odides nic nedostanes... vsak uvidis ako to vyriesis
Odpovedať
Aha.....baby idem do ambulanie....sa bojiiiim co mi zase zistia..ozvem sa
Odpovedať
...a este dnes aj blbe pocasie... =-)
Odpovedať
neboj nic zle drzime vsetky palceky.... to mas pravdu zle pocasie a cely tyzden bude blbo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lulu - žiadna výpoveď, ty si ako tehotná chránená voči výpovedi a nemôžu ti výpoveď dať, normálne choď na PNku budeš mať peniažky, nech sa tvoj zamestnávateľ stará - naozaj luci nerob tú chybu, že dáš výpoveď, to by sa tvojmu šéfovi páčilo, že nemusia ti platiť nič.. kokso aký hajzel, takto ti zle "radiť". naozaj luci, nepočúvaj ho, choď na PN, a potom môžeš ísť na materskú rovno, a ak by sa ti polepšilo, môžeš ukončiť pn a ísť späť do práce - tvoj šéf ťa nemôže vyhodiť keď si tehotná ! normal ma to vytočilo :-D bybi, trdielko - vy ste šikulky :-) ja mám spravených 30 pierok malých a 4 veľké - ešte musím spraviť 2 veľké a hotovo :-) ozaj komu všetkému dávate veľké pierka? Ja som chcela takto: mamy svadobné 2x, ženíchov otec 1x, môj krstný 1x (namiesto svadobného otca), svedok ženícha 1x, hlavný družba 1x. A svedkini mojej a hlavnej družičke chcem dať kvetinky na ruku - mohlo by to takto byť? Či majú dostať aj pierka aj kvetinky?
Odpovedať
weri prosim ta vysvetlis mi dolezitost txych pierok? lebo casto o nich hovorite a ja vlastne neviem aky maju vyznam na svadbe? :-N
Odpovedať
Ahojte babulky ;-) Tak cakame vsetky, co Lulu na ambulancii povedia. Aj ja sa pochvalim - mam urobenych 68 pierok. Lenze povodne som chcela ze budeme davat vsetkym hostom a teraz stale viac ludi tvrdi, ze to sa dava bud len muzom, alebo len mladym. Tak ja uz neviem. A velke pierko bude mat asi len starosta.
Odpovedať
hladala som odpoved na tvoju otazku na nete ale hlbsi vyznam som nenasla ako toto : Snúbenci si pomocou pierok označia svojich svadobných hostí, aby potom personál vedel, ktorí hostia k svadobčanom patria alebo nie. pierka sa davali v minulosti a plati to aj dnes preco je to tak to netusim...proste sa to dava... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ružička, tie pierka sú akýsi zvyk (mimochodom vôbec nepotrebný :-D ), ktorým "označkujú" družičky svadobných hostí pred príchodom do kostola, asi to slúži namiesto vstupenky alebo čo :-D mne to príde zbytočné, ale keď všetci to mávajú, a nechcelo by sa mi vysvetľovať našim hosťom, že prečo my sme pierka nerobili - tak ich takistom máme :-D viem že sa to dávalo len mužom, s rozmarínom či krušpánom mali muži ženatí a také jednoduché mašličky slobodní, ale teraz je to podľa zvyku - niekde sa dávajú len mužom, inde všetkým :-)
Odpovedať
moj drahy zase hovoril ze to musi byt tak ze sa rozdeluju zenaty a slobodny kazdy by mal mat ine pierka...tak to asi my budeme mat tak ze rodicia budu mat ine, svedkovia....a este hostia ( zenaty a slobodny )
Odpovedať
dakujem za vysvetlenie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?