Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Deniska..takže je to jedno kde? :-N
Odpovedať
No ked to nebude v Ziline, ja nepridem :-( Ale ak v Ziline, to uz je jedno kde.
Odpovedať
Deniska..hej hej tak som to myslela že v Žiline ale je jedno v akom OC ? ;-)
Odpovedať
No to je jedno,...hadam by sme sa nasli ;-)
Odpovedať
;-) :-) Ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ja akoze ako pridem s kocikom vlakom ?? z Levic ... ach baby ;-) busom je to veli dlho a vlakom ja vobec nezvyknem cestovat a neviem ako je to s kocikom vo vlaku ...
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka ty si sa ma pytala na tie oznamka z facebooku od tej panej ... su pekne ale cenovo ma vydu viac ako moja "samovyroba" ktoru mi aj tak urobila ina baba z tejto temy sikulka ;-)
Odpovedať
Trdielko..ale zvládneš neboj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, ja ta viem napr. vziat vo ZV. Akurat som dala drahemu ulohu, aby navrhol obrucky, nech sa realizuje aj on.
Odpovedať
trdielko - a ake nakoniec budete mat? :-) s fotkou? ja by som chcela nieco na ten styl, len ine farby...
Odpovedať
Zuzi..:-) Trdielko vidíš vyriešené a malé sa môžu spolu hrať :-) :-N
Odpovedať
:-p :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ruži..čo tie smajlíki ? :-p :-N
Odpovedať
hehe to na vas vyplazujem :-p :-N
Odpovedať
Aha :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
lulu u vas je uz tma? :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Idem majte sA ;-) Brú nocku a príjemný zvyšok večera :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu mne je jedno kde v za, ale viac ako max mi je tam sympatickejsi duben - aj sa lahsie hlada :D ale prisposobim sa kamkolvek v za :)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka - aj mne sa veľmi páči meno sofia, ale neviem si predstaviť ako malú volať :-/ a už vôbec neviem či by to išlo k nášmu menu, uff keď si to tak vravím, tak asi nie :-D
Odpovedať
dobre ranko, vcera som sa stretla s nasim DJ aj s drahym, zaplatili sme zalohu a na nas termin je len nas :-) super...a za dobru cenu tak som rada a budem mat aj bublinkovu show xixi :-D len nam hovoril ze mame cim skor salu si rezervovat :-| no kedze mame na dedine svadbu podla mna nikto sa nepredbehne nam ale ...moze sa stat tak pojdeme tam cim skor ked bude cas... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bréé ránko x-) zuzka nevies ma zobrat vo ZV lebo v aute musi mat Emmka predsa autosedacku a uz ked pojdem busom/vlakom s kocikom neviem vziat autosedacku uz samo o sebe to bude komplikovane malej brat papanie,plienky,oblecenie ked by sa prekakala nahodou co sa nam stale stava alebo sa uspini pri papani a pod. ... complication ... wera aj ja som chcela v istom case Sofiu-Sofi,Sofinka ale kedze draheho ex frajerka spred milion rokov ma dceru Sofiu mala som to zamietnute :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ranko, ja som uplne ze nevyspata, mala halabusila 3 hodky v noci, nie a nie spat, az ked sa vyrevala, zaspala a to uz svitalo, teraz dospava a ja som ako matoha matozna.
Odpovedať
Ahojte herecky ;-) Vierka - presne ako pise trdielko, nejak tak by sme ju volali - Sofi, Sofinka a cistou nahodou sa k nasmu priezvisku bude hodit. ;-) A ake teda mate vybrate mena vy? dracica - no super, takze dalsiu vec uz mate z hlavy :-)
Odpovedať
uz mam od jednej baby aj objednanu vyzdobu na auticka a organzy a ruzicky a pod. :-)
Odpovedať
Baby baby.. Niečo aktuálne k teme ak môžem :-D včera som bola v jednom salone v Petrzke, isla som okolo tak ze sa tam reku stavim...Oni tam aj siju... pani : kedy mate svadbu? ja: v marci, takže stačí príst tak koncom decembra na vyber, miery a tak? pani: (vypulila oci) a že: vy by ste už mali byt aj pomerana teraz... a že jaky december . . :-D asi takto som sa smiala... ja este nemam ani vybraty typ, nieto este na 100%. . . ako inak? ;-)
Odpovedať
barborav - no vidis, vsade je to inak. Niekde nas vyhanaju, ze mame cas a niekde je uz dokonca aj neskoro :-D
Odpovedať
no, ale zase ja to mam od septembra za pol roka.. medzi tým su este sviatky vianocne.. uvidime :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No tak my sme si vybrali pre dievčatko Elišku a pre chlapca Alexandra, rozmyslali sme nad tym uz pred dvomi rokmi ked ma priatel ziadal o ruku. Teraz v sobotu tomu budu presne dva roky a ja cely bozi den stravim v praci :-S
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik nas drobec mal vcera tiez velmi divny den aj noc ..nespala pobede (spinkava dobeda aj pobede) a o 18 sme jej iba jogurt dali ze nech sa zobudi este okolo 22 na kupkanie ... a ona nic zaspala az do rana o 7 rano vstala x-) a celu noc sa ani len nepohla som sa na nu divala viackrat v noci ze ci sa nic nedeje ... ale ona ako anjelik spinkala :-) barborav vidis ...aj ja sa chystam uz niekedy ale stale neviem kedy ... ach ta nasa nestastna vyzdoba neviem co spravim ... vy kolko platite za vyzdobu??my v dedine-sice ma skoro 5000 obyvatelov ale platime 4 eura = 1 osoba (navlek+masla+servitok+kamienky) kamienky mam-no povedala ze nespusti z ceny,mam si kupit aj servitky ?? mne sa zda priserne vela jej davat za vyzdobu saly a kostola vyse 300 eur ... takze asi si navleky poziciam od niekoho tu po 1 eure a ona nam da iba masle a vyzdobi kostolik+kytice ajt ak to bdue stale dost vela euracikov ... zato chcem lacnejsie kvietky-gerbery napriklad ... kyticku chcem mat uricte z ruzi ale ruze do vyzdoby sa nedoplatime ...
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, no vidis, nasa mala prespi v klude celu noc a tato noc, no otras, asi si to baby vymenili. aj emmka spava este 2 krat denne. no dufam, ze to bol u nej len nejaky vystrelok.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?