Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Baby toto je tak nádherný kočík ale drahý vyše 800€ http://www.youtube.com/watch?v=Nq5OHZ... http://www.google.sk/images?hl=sk&q=s... http://www.youtube.com/watch?v=51tSih...
Odpovedať
Ruži..idem kuk :-)
Odpovedať
simi - jasneeee. Kontakty budeme udrziavat. ;-) tesim sa. ruzicka - krasne pocitadlo, len keby tam bolo uz len tych 11 hodin, co? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady urcite... Ako som vosla do bazena, bolest bola polovicna :-) A co sa mi najviac pacilo a ma to pre mna take caro, na co spominam najradsej, ze som si Zarku vytiahla sama z vody, nikto sa jej ani nedotkol a ja som bola prva x-) x-) x-) este aj teraz mam slzy v ociach, ked si na to spomeniem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruzi 311 dni, super! :-D :-D :-D
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=51tSih... a tu je aj roztomilé dievčatko :-) Presne keby tam bolo ten 1 deň x-) A ešte krajšie 1 deň do termínu pôrodu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu este nie, ale ona urcite pride....minule mi vratila bravcove usi, lebo ze je na nich vidno tetovanie prasata...(cislo co mu vytetuju na bitunku...) baby v tej myjave maju moje vysnivane saty a este jedny veelmi podobne.....som zamilovana a volala som maminke, ze ideme na myjavu - jedine co ju zaujimalo, ze kedy :D
Odpovedať
bybi - tak to znie naozaj krasne :-) Len nie vsade ponukaju tu moznost. Ale clovek by za tym aj pocestoval urcite.
Odpovedať
Bybi...woow super keď si ti vytiahla maličku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peta, by som tie usi hodila do nej |-|
Odpovedať
aj ja mam na Myjave v salone vysnivane saty, ale pre mna je to druhy koniec republiky :-D :-(
Odpovedať
lady este vela :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bybi jeeej muselo to byt krasne a verim, ze este ked teraz na to spominas mas slzisky na krajicku :-) :-) babulky utekam do mesta, prajem krasny dnik.. papaaa
Odpovedať
simi - pekny dnik. papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tu je ta moznost na stastie vsade, ja som nad tym ani nerozmyslala, rozhodla som sa asi mesiac pred terminom ze budem rodit do vody :-D A nelutujem a ked bude druhe a bude to mozne, urcite zase do vody x-)
Odpovedať
Profilova fotka
strasne sa tesim, ze ich tam maju....juuuj....bambula, tebe sa ktore pacia?? mne MS12 a tie hned pod nimi... bybi tak to je super...u nas to tusim robia iba v bojniciach zatial...
Odpovedať
petka - krasne satky, naozaj. :-) Moje vysnivane su zase MS19. A tie som nenasla nikde len tam....
Odpovedať
trdielko - vsimla som si na facebooku, ze si sa pytala na cenu oznamka u tej baby, co ich tvori. Myslim to oznamko s fotkou. Uz ti odpovedala kolko by to stalo?
Odpovedať
Baby ide šéééf majte sa ;-) :-)
Odpovedať
Planý poplach :-D
Odpovedať
a ja by som chcela MS 37 achccccccccchhhhhhhhh :-D aj ja chcem ist na Myjavu....aj hned :-)
Odpovedať
petka ti si zo Senca ? bola si v salone Angels?
Odpovedať
Profilova fotka
babky, krasne satky ste si povyberali. Ja uz svoje mam, ale macia sa mi MS22 tiez. Takehy typu a strihu som si skusala a velmi dobre sadnu na postavu :-) a ukazi tie spravne krivky :-D Daniska, dneska dobre? x-)
Odpovedať
Jani - ano, dnes dobre. Krasne pocasie, tak som vstala s dobrou naladou. A vlastne aj ta vcerajsia depka sa dala do poriadku, kym som sla spat. Asi by som inak ani nezaspala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, pozerala smom tvoje sny, kraaaaasa. Aj ja som kedysi rozmyslala nad svadbou pri mori, hlavne preto, ked si beriem anglicana. A tiez to bude ina ako som si predstavovala......... ]-( Ale zimna zasnezena svadba bide velmi romanticka! ;-) ja som raz bola na zomnej svadbe, a pri prichode na recepciu servirovali varene cervene vinko a bolo velmi oblubene, kedze ludom bolo zima, zahrialo..........A v miestnosti bol aj vianocny stromcek este :o) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej bambi, aj mna to obcas pochyti, hlavne ked pride sek, alebo vypis uctu.........alebo dalsia zaloha treba platit ]-( a mozno su to aj celkove predsvadobne stresy....... som sara, ze uz v pohode :-)
Odpovedať
myslis ze keby som chcela ten styl ako MS 37, MS36 a MS 20 bude sa mi zle chodit ? teda ja chcem dlhsiu vlecku tak neviem ako sa budem v tom citit.. ale teraz som sa dozvedela ze mam zapis do skoly nabuduci piatok tak pojdem do mesta a musim ,,donutit,, kamosku aby som mnou isla ...chcela by som si aspon raz vyskusat saty svadbone ale neviem...asi potom ma odtial nedostane nikto :-D :-D :-D najviac sa tesim na to ako si bude rozne saty skusat ach uz aby to bolo ale ja to mam este velmi daleko :-( fnuk
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dajme jedno velke stretko nevesticiek! Niekde v strede slovenska, kde sa vsetky dostaneme do 2 hodin na vlaku. co vy na to?
Odpovedať
Oooo, Jani - tak tie MS22 to ano, tie su krasne ;-) A inak, ten vianocny stromcek na svadbe, to muselo byt tiez krasne.
Odpovedať
dracica - aj ja chcem saty s vleckou urcite. A ved ta vlecka sa da vypnut hore, takze by nemal byt problem. Proste treba vyskusat a zistis ako sa v nich citis ;-) JAni - to je napad. Ty kokso, si to predstavujem, a urcite by sme sa vykecavali ako keby sme sa poznali uz roky. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?