Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Trdielko...a na čo služi pri pôrode infuzka?? :-N MOžno sprostá otázka viem ale ja som "nováčik" |-| :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, ja som taka stastnaaaa, mamka mi vybavila u nas v jednom velkosklade alkoholu, ze si mozme pobrat akykolkvek alkohol chceme a hlavne kolko chceme, urobia nam len predfakturu a co sa zvysi vsetko mozme vratit spet a zaplatime len to co sa minulo.. a co ma tesi tiez, je ze tam maju aj nealko, vino biele cervene, takze vsetko co zvysi mozme vratit... som stastna, ze je to na jednom mieste a ze neostanu nam flase alkoholu doma a ze nemusim riesit dilemu kolko coho zobrat, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... len som sa chcela s vami podelit o moju radost, lebo mi balvan zo srdca spadol... :-D :-D prajem krasny dnik vsetkym
Odpovedať
simika a sla si na tu matriku? ;-)
Odpovedať
Simi: SUPEEEEEEEER :-) :-) :-) :-) :-) :-) Tešííííííííííím sa s tebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka nie ja som zabudla, ale kazdy ma ubezpecuje, ze sa netreba ist ukazat, maju tam nase rodne listy, vyplnene papiere, datum a cas svadby, tak ze sa nemoze stat, ze tam nebudu.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu dakujeeeeeeeeeeeeeeem, mne jedna velka starost, asi najvecsia, co sa tyka finalnych priprav spadla zo srdca, jupiii.. teraz mi mamka z roboty volala, ze bola to vybavit s kolegom, kt. pozna riaditela... tak ma fest potesila bambulka moja.. on vie presne, do coho sa nam nema sprtat a co naopak pomoze.. som jej vdacna, ze mam taku mamcu, joooj :-)
Odpovedať
Ahojte babky :-) Joj, aky krasny den dnes je. Aj ja som s takou naladou vstala. slintacik - aj ja sa pripajam ku gratulaciam k bc. ;-) simi - super, tak take nieco by prijala mozno kazda z nas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka ty si ku mne blizko, aj budete potrebovat a brat alkohol, nealko a vino z PP tak to vybavime aj pre vas... ;-)
Odpovedať
Deniska..supeer pozravujeme aj s drobcom x-) ;-)
Odpovedať
Simi..aj mnee ale ja som cca 300 km od Vás :-D :-D :-D :-D Škoda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu joooj skoda, no ved som si vsimla, ze si z daleka :-( som fest rada, lebo to bola pre mna najhorsia vec kolko coho mam nakupit.. teda coho tak priblizne vieme, ale KOLKO to bolo pre mna spanielska dedina.. tak aby sa nezvysilo vela a zas aby nic nechybalo.. a tak mam po starosti fasa.. ;-)
Odpovedať
Jej simi - super ;-) A vies mi povedat priblizne ceny? Ja sice mam buduceho svagra na centrale v kauflande, ale tazko povedat ci pride cas, kedy budu dobre ceny na alkohol. A alkohol by sa zisiel kupit uz aj teraz :-) Lulu - a pozdravujem drobca, tesim sa, kedy vam budu moct spravit prvu fotecku z neho...ukazes nam, vsak? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a je pravda ze zeny po 30 maju horsi porod ze to ide horsie,to som pocula to je pravda,?
Odpovedať
Profilova fotka
bambula ceny presne neviem, ale je to najlacnejsi velkosklad v PP, kt. doddava vsade, takze je to navysene o marzu.. pokial kupis inde.. a este disconto ma dobre ceny, ale ten velkosklad je aj tak najlacnejsi.. takze ceny budu dobre.. ved tam skocte niekedy omrknut, popytat si cennik.. je to pri vagonke.. ;-)
Odpovedať
Simi...supeer :-) Deniska..jasné ;-) :-) Ukážem :-) Drači..fú tak to neviem :-N
Odpovedať
dracica - nemusi byt pravda, ze zeny po 30 to maju horsie, teda horsi porod....ale predsa len je tam uz viac inych rizik. A preto sa odporuca mat prve mimi do 30.
Odpovedať
simi - a ako sa ten velkosklad vola? To tam moze vojst ktokolvek?
Odpovedať
Profilova fotka
bambula ano, moze tam ist ktokolvek.. chodia si tam nakupovat najme ludia kt. odberaju vecsi pocet, ako na svadby atd.. a taktiez dodavaju vsade alkohol.. takze ziadne obavy, kludne si tam chodte nakupit.. alebo sa niekoho popytaj, ved to kazdy popradcan pozna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Draci tak to neviem... lulu neboj sa porodu, cim lahsie to budes prezivat, podla mna tym lahsi porod... Ja som sa porodu vobec nebala, tiez ma sice mala roztrhla, aj ma zasivali, ale s urtvenim a na stastie ma to bolelo len tyzden, potom som uz ani nevedela ze nieco bolo... Ja som uz na druhy den isla s drahym do tesca na nakup kym nasi strazili malu :-) kazdy porod je iny :-) A ja som rodila do vody, veeeelmi odporucam x-) x-)
Odpovedať
simi - a to ak by sme tam sli, a chceli si nakupit, tiez nam daju predfakturu, ze v pripade zvysenia sa, mozme vratit?
Odpovedať
Profilova fotka
simika perfektneeeee wow infzka lulu sluzi na lepsie "otvaranie sa" v tej infuzke je oxytocin v kazdom pripade mozes to odmietnut a urobit si vlastny porodny plan toho co chces/nechces ... ja som mala,povedala som im,poucena som bola no nakoniec sa aj tak nic neudialo ... chichi staci ist na nejake stranky o maminkach,porodoch (do ip ti napisem kvalitne stranky) su aj take "brakove,debilne" ja som napriklad nechcela klystir ale mala sa rychlo tlacila von a nestihli mi ho dat ...nastrih hradze som povodne nechcela ale nakoniec mi aj tak povedali ze to uz nerobia,nechcela som cisarsky ... chcela som rodit v polosede nie v lahu-splnene parada odporucam,gravitacia napomaha babatku aby islo skor von :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule dobre ranko:) my sme sa s tomim konencne po dlhej dobe dobre vyspinkali - ak odratame, ze hafanom dnes sibe a od 6:00 nam knucali pri hlavach...:D dracica super kontakt dakujem:)) ja som maminke minule s malou dusickou povedala, ze topanky chcem ist pozriet do BB..a ona, ze aky mam problem ist aj do kosic....:D zlata je :))
Odpovedať
Bybi..dík za upokojenie ;-) Trdielko..daj tie stránky ;-) Aha :-N
Odpovedať
Peťka..:-D DOsšla tá tetuška do obchodu? :-D :-N aj tú 3 mikinu vymeniť?
Odpovedať
Profilova fotka
doooobreeeeeeee ranko! Vy uz skoro mate obed doma :-N Slintacik Peta, gratulujem k bc! :-D Pokracujes aj dalej? Bybi, odporucas bazenik? :-)
Odpovedať
cauko lady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambula ano, ked to vybavime ;-) ;-) inak to takto nerobia, len mojej mamky kolega tam pozna riaditela, takze by sme sa my dve dohodli, ze mate zaujem a vybavilo by sa.. predfaktura, co sa zvysi vratite a az tak zaplatite.. los chapandos senoros? :-D ;-)
Odpovedať
simi - no teraz uz chapem :-D si mi to krasne vysvetlila. A dakujem ti, si zlatucka ;-) ...musim sa porozpravat s drahym.
Odpovedať
lulu uz mam pocittadlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambula jasne, ved mate casu.. a kontakt na mna budes mat aj buduci rok.. teeeda dufam ;-) ;-) len v kazdom pripade vies, ze je taka moznost.. ked mozem pomozem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?