Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
uf tie saty su ale polozka...aj ked mozno predsa len pojdem k maminej znamej, je to riadna palka a zas velmi nizko mi to nemoze dat :-D ale zas ked bola u nej naposledy pre saty na ples / haha nahodne tto boli prerobene svadobneˇ/ tak platila za pozicanie nejakych 70 eur...ted neviem ci akoze to je ta zlava a i na plesy su drahsie, ja sa v tom nevyznam...ale kebyze mi da za 70tku tak skacem do vysky haha :-D :-D :-D
Odpovedať
salon EL dava 1 doplnok zadarmo to viem ale zase drahe su saty..pekne ale drahe...vsetko v BA je drahe to chapem a preto skusam hladat znacku MS inde...
Odpovedať
Profilova fotka
maruska, sestonedelie je 6 tyzdnov po porode, kedy sa zena dostava do normalu ;-)
Odpovedať
Peťka(slintacik) ano je to náádherný pocit :-) :-) BAby kuk videjko :-) http://www.youtube.com/watch?v=ZjeZ5R... pekný účes aj šaty tak si ja predstavujem účes ale aj závoj :-) Ale čím viac sa mi začína páčiť "funny wedding dance" Tuším aj my spravíme :-D
Odpovedať
a aky je to tanec?
Odpovedať
Zuzi..tak dúfam že sa dám do normálu :-D :-D :-D A ozaj včera mal MAXIMKO presne 2 rôčky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je jeden salon, kde mas saty + doplnky + popolnocky v cene (od 300 do aleluja eur, podla toho ake su to saty), ale tie doplnky su otrasne, zazltnute, nemoderne, opadane, a tu bizu, no na seba by som si to teda nedala. kamoska sa v novembri vydavala a mala saty od nich, ale doplnky nevyuzila vobec.
Odpovedať
Ruži myslíš "funny wedding dance" ? To videjko to presne vystihuje kuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, mne to trvalo tusim 8 tyzdnov, ale mna mala strasne dotrhala, sediet som nevedela tych 8 tyzdnov. ten tanec chceme aj my, aj do tanecnej sme sa prihlasili. :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby please help !!! pomoooooooooooc neviem vlozit do albumu svojho tu to pocitadlo kolko dni mame do svadby ako to urobim ??
Odpovedať
draci a salon v Senci si nepozerala? neviem ako sa volá ale pri svadobných si môžeš požičať aj popolnočky zadarmo.
Odpovedať
zuzik, ako dotrhala =-) , a nemohla sedieť? to aj také hrozí? =-) =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zuzi..tak dúfam že aj my sa naučíme 8-) Trdielko máš ten kód ?? :-N
Odpovedať
Baby toto je super http://www.youtube.com/watch?v=tcVXCe... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
maruska pozerala aj tam pojdem pozriet ...susim tam napisat lebo ja hladam jednu znacku...
Odpovedať
Profilova fotka
lulu vsetko mam aj kod ale kde to mam vlozit ?? do albumu ked dam do fotiek ako to tam nejde nijako
Odpovedať
trdielko a kde si vzala kod?
Odpovedať
Profilova fotka
maruska, no aj ked ma nastrihil, aj tak ma dotrhala, uz som mala malo plodovej vody, asi isla von skor na suchu a asi som aj rychlo tlacila, tak preto. porod bola malina proti zasivaniu do ziveho bez umrtvenia. takze potom ma bolelo vsetko, normalne som nemohla sediet, len v pololahu alebo v lahu, a dlhsie statie alebo chodenie tiez nehrozilo. ale su aj baby, ktore po porode behaju ako srnky, nic ich neboli, akoby ani nerovdili. :-D
Odpovedať
Trdielko do popisu ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, tusim to treba dat do podpisu ten kod, nie do fotiek.
Odpovedať
zuzik :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik ty tu pises asi o mojom porode :-D na vlas to iste,porod malina ale sitie katastrofa bleee ... 39 stehov,tak som sa dotrhala az po konecnik,vobec som nevedela sediet,kadejako v polohach divnych som sedela na boku zadku ...neurobili mi nastrih hradze vraj sa to uz nerobi a nechaloi ma roztrhat sa ... dokonca na jednom pysku mam dieru ]-(
Odpovedať
Zuzi...preboha to aj ja zažijem..nestraš ma?? :-N :-N :-( Bojííím :-S ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
maruska, ale neboj, tak ako rychlo porod prebehne, tak rychlo na bolest zabudnes. ja si uz ani nepamatam ako to bolelo, ale vtedy to sitie teda bolelo. a potom sa uz len vytesujes z babatka, za to ta bolest stoji. ;-) no idem sa venovat emmke, vonku, piesok, suchacky a tak.
Odpovedať
Zuzi..tak pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, no tak asi vies o com hovorim, teda pisem. mna nastrihol, ale ani to nepomohlo. stehov neviem kolko bolo, ale dost ich bolo. lulu, len prosim ta nestresuj, ty mozes mat uplne iny priebeh porodu. ja som porodila rychlo /za cca necelych 6 hodin odkedy mi vytiekla plodova voda) ale potom som si to uzila tych 8 tyzdnov.
Odpovedať
Zuzi..ja som v týchto "mamičkovských" veciach úplne nováčik ;-) :-N Tak preto niektoré tie reakcie ;-) :-N
Odpovedať
kazda je novacikom raz ;-)
Odpovedať
Ružička ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu vobec sa bat nemusis ....kazda sa bojime to je jasne ... mna nastrasili o 6 rano ze porodim tak okolo 16 pobede ak nie aj neskor cisarskym a rovno som priamrovi povedala ze ak mi chce urobit cisarsky rez koli mojej uzkej panve nech mi ho spravi hned ze si neprajem aby ma nechali sa trapit a potom mi ajt ak urobia cisarsky tak mi dal vyvolavacku infuzku,cipok na otvorenie a do 2 hodin od prepichnutia plodovej vody bola Emmuška na svete x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?