Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Vierka....presne ]-( ;-) Jani...fúú nevesta nebola asi nadšená ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - takisto aj moja skoro svokra si plánovala kúpiť na jej dcéry svadbu biely kostým a som jej vysvetlila, že sa to nehodí - tak verím, že na našu svadbu si ho nekúpi lebo ma šľak trafí :-D asi pôjdeme na nákupy radšej spolu :-D
Odpovedať
Vierka... tento príspevok o 13:17 nemá chybu!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, mne tiez dietatko spi, len obed sa dovara. s tymi bielymi satami, to je dobry napad, wera, hotova spisovatelka. akurat som chcela napisat ze u nas neprsi, a uz leje. esteze sme stihli ist doobeda vonku.
Odpovedať
Trdielko..fúú chdák nevestička :-( :-N :-.
Odpovedať
Zuzi..tak dúfam že takto o rok sa aj ja pridím do klubu keď poobede hajajú detičky :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko jejda to je strašné - ja by som bola z toho asi tiež na nervy, ale podľa mňa keď niekto taký príde na svadbu, tak všetci si hneď pomyslia, že čo to je za chuderu, že sa tak obliekla.. mojej skoro švagrine tak prišla na svadbu družička celá v bielom, aj topánky biele mala, ako nevesta vyzerala (aj vlasy tak mala), no hrôza des - ale hlavne že si hovorí kamarátka taká osoba... ja sa obávam, že mne tak príde naschvál na svadbu jedna osoba, ale už mám u kamošky objednané, že keď tak príde, tak ju obleje červeným vínom a pošle kade ľahšie :-D :-D miška aj ja by som si rada pozrela fotočky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, drzim palce, aby to tak bolo. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luluuuuu - :-D to vieš radšej sa poistím, než aby som potom mala nerf :-D ešte aj odvoz na nákupy navrhneme :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mne osobne to vadit nebude ak niekto pride v bielych alebo kremovych satach. nech sa oblecu tak, aby sa citili dobre. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik - ďakujem :-) noo to je tak - a nezaprší a nezaprší a hneď je búrka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sinov - mne by bolo jedno ak by prišli aj v rifliach, ale ak príde jedna konkrétna osoba v tých šatách v ktorých si myslím že príde, tak potom to bude jasné, že to je naschvál a to jej nedarujem :-) krémová mi nevadí - ani biele sako, či nohavice - ale nie dlhé biele šaty, alebo svetlo krémové dlhé šaty - tie majú byť len na neveste :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Vierka...super nápad s tým vínom :-D :-D :-D :-D a to rovno limuzímu na nákupy :-D :-D Zuzi..tak dúfam že bude všetko O.K a na svet privediem malé Aprílovčiatko :-D ;-)
Odpovedať
wera ze rifle haha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, myslela som to tak, ze bude pekne poobede spinkat, to ze sa bude vsetko ok, to je samozrejme. :-)
Odpovedať
Zuzi aha :-D No tak dúfma že sa nepodá na mňa ja som nikdy nechcela spávať ani večer :-D To by som nemahla sme za Vami chodiť :-D
Odpovedať
Vierka, perfektne!!!!!Take nieco som mala na mysli!!! Aj moja mama mi vravela, ze ci budem hostom diktovat ako sa obliect. No ale ako poznam moju familiu, aj tak si zeny na kazdu svadbu kupuju nove saty, tak co, ved ich mozem slusne upozornit, no nie? Raz som pozerala fotky zo svadby jednej kamaratky a jej sesternica (s ktorou sa velmi podobaju) mala na jej svadbe biele dlhe saty a kamoske sa to velmi nepacilo....no a potom mi ukazovala fotky popolnocnich siat a tie boli tiez biele. a kamoska vravi : tie saty som si nekupovala kvoli svadbe, tie som uz mala spoluziacke na svadbe.. :-D - zeby bozie mlyny? :-D :-D
Odpovedať
A este mi bude vadit, ak sa niekto po polnoci prezlecie do "civilu" - rifle, botasky a pod. - aj to som uz raz videla. Ved svadba je slavnostna udalost a nikoho slavnostne oblecenie pocas jednej noci nezabije...
Odpovedať
beronshe: :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bero, to by vadilo aj mne, "svagrina" ked sa vydavala, tak tam uz jej otec a jej uz manzel nemali kravatu hned pri prvej veceri, niektori hostia /hlavne zo zenichovej strany/ sa poprezliekali do triciek, aj kamosi ked prisli pred polnocou, tak v trickach a kratasoch. tak ja v spolocenskych satach vykraslena som sa citila uplen nevhode /popri tom to bola svadba v penzione a nie daka grilovacka/. takze aj take pripady su. oni si myslia, ze ake je fakt ftipne, ked tam pobehuju v trickach, ale je to fakt na takuto udalost nevhodne, hlavne ked si potom pozeras tie fotky.
Odpovedať
Citam vas, citam... a nejak sa nemozem zapojit, neviem. Ale mam dnes strasnu naladu, vlastne ani nie ze naladu...to je depka ;-( strasna. Vo vnutri sa tak citim. A predstavte si, ani neviem preco.....
Odpovedať
Deniska...nedepkuj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu - som mrcha, ale potom už tie šaty nebudú biele :-D :-D ružička - napr náš kameraman asi príde v tmavých rifliach, teda aspoň tak som videla, že natáčal iné svadby a úprimne mi to nevadí - veď keď sa tak bude cítiť lepšie tak prečo nie :-) beronsche - fakt som ani nečakala, že sa to bude páčiť - tešíííííííím sa ! :-) ja by som tiež upozornila, ale viem, že keď to poviem a poviem, že mi to veľmi vadí, tak jedna osoba tak príde už len preto, aby ma naštvala :-D noo musím sa priznať, že aj ja som sa prezliekla na jednej svadbe po polnoci do civilu - teda elegantného civilu, ale už to neboli dlhé šaty - tie moje boli dosť úzke a keďže sme sa riadne bláznili, bola som len rada, že tie veci na prezlečenie tam mám :-D ozaj baby - neviete ako to je s tým, že ženích si ani po polnoci nemôže dať dole sako a musí mať košeľu s dlhým rukávom? nechcem môjho trápiť´, ale svokra mi hovorila že ženích musí byť stále v obleku a musí mať dlhú košeľu ? - ešte že to máme začiatkom mája a že vtedy nebýva vonku 30 stupňov :-D
Odpovedať
No zuzik ako sa ja poznam, tak sa odujem a zdrbem kazdeho kto sa odvazi mi "pokazit" moju predstavu... :-D :-D :-D A zenichovi uz bolo povedane, ze si sako smie vyzliest az po polnoci a kravatu vobec!! Ale bude mat vestu, tak mu dovolim sako vyzliect aj skor... :-D :-D :-D Ja osobne nemam rada, ked zeny nemaju silonky k dlhym satam... podla bontonu je to nevhodne... teda, nie zeby som bola zatazena na bonton, ale toto je jedna vec, ktoru dodrziavam... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
deniska, nedepkuj, chýbaš nám tu :-)
Odpovedať
Vierka....skúsim aj ja s tým vínom :-D :-D :-D
Odpovedať
Vierka ku kravate musi byt kosela s dlhymi rukavmi, ale ked je horuco, tak si ich moze vyhrnut..
Odpovedať
Profilova fotka
weri, dlhu koselu urcite musi mat, ale sako si moze vyzliect. a elegantny civil je nieco ine ako rifle a tricko, pripadne kratasy a tielko. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka neblazni...usmev nahod a sup sem par pismenok :)) ja prave drahemu citam cez mobil co ste popisali o satach, tak nadava, ze on by dotycnu cez zavrete dvere prerazil...ze:"ved to je tvoj den a ne, ze ti ho nejaka cuza takto pokazi..." zlaty :D a vcera mi hovori, ze nieco ti chcem ukazat a ukazuje mi obrucky cez mojasvadba:)) som sa smiala, ze ty sem odkedy chodis??:))
Odpovedať
vierka podla mna to nevadi ak bude bez saka vsak tancovat ak bude to by mu bolo velmi teplo a...co najdolezitejsie aby sa citil dobre alebo nesvoj ?? dlhe rukavi asi to by mal mat na koseli ale to tiez nie je pravidlo videla som aj s kratkymi...a po polnoci si prezlecie koselu takze to uz potom si moze dat aj s kratkymi to vobec nevadi to je ako sa vy rozhodnete achhhhhhh take krasne saty su Maggie Sottero x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?