Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Vierka ja do 14:30 :-p Simi tak sa už neviem dočkať :-D ;-)
Odpovedať
Inak, ako napisala havana21 , sa stretneme na modromkonikovi, ale baby!!!!! aby sme sa tam nasli, tak nezabudnite obcas zakuknut aj na mojusvadbu, aby sme sa vedeli kde hladat na konikovi :-D :-D :-D Mame sice este daleko na kona, ale predsa....nikdy nevies ;-)
Odpovedať
Havana....no ja už som aj zrelá na mk...13.4.2011 sa nám narodí uzlíček šťastia :-)
Odpovedať
Deniska :-D :-D
Odpovedať
Beronsche kde sa nám flákaš????
Odpovedať
Profilova fotka
bambi ja ked sa tam prihlasim, urcite pod rovnakym nickom a s foto.. naaajdes ma :-D ale samozrejme aj tu skocim mrknut.. lulu dakujem ;-)
Odpovedať
lulu musim makat.. :-D :-D a potom ked idem nieco napisat, tak zistim, ze ste tolko popisali, ze musim pol hod citat... :-D lulu a ako sa citis? Malinke je v poriadku?
Odpovedať
:-D super simi. takze pod rovnakym nickom ;-) ja teda urcite tiez
Odpovedať
Profilova fotka
bambi jasneeeee ;-) ;-)
Odpovedať
:-) tak to je super lucka ;-) teším sa... mamina :-) hlavne nech ste obaja v poriadku... no baby kráti sa mi pracovná doba - takže bežím pomaličky.... vidíme sa (píšeme)...achojte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
havana achooooj a pekny dnik ;-)
Odpovedať
Beronsche hej malinké si zo mňa robí prču :-D :-p V nci každých 10 minút som hodila na WC :-p :-D Aj ja makám :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
danka tak pa :-)
Odpovedať
Vám sa tuším všetkým konči pracovná doba :-D :-D A mne až za pól hoďku :-p :-D
Odpovedať
a mne az o hodinku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby co sa mi dnes snivalo? ze kojim moje dieta a moj skoromanzel sa na nas pozera, sedi vedla a je to taka pekna cvhilka, male stiska tie malinke rucky a jak ,,cucka" pozera mi do oci.. neuveritelny sen a stale na to myslim.. :-)
Odpovedať
simi - no tedaaa....krasne ;-) Ja som sa nepriznala, ale tiez som mala minule sen, ze som bola tehotna, normalne som sa videla s bruskom a sla som uz rodit, a bolo to dievcatko take krasne s ciernymi hustymi vlaskami (asi po mne) :-D Ale to bol neuveritelne zivy sen...a cely den som na to myslela,
Odpovedať
Drači...tak som neni jediná :-D :-p Simi...krásny sen x-) Neboj splní sa ti!!!!
Odpovedať
Deniska...teda nádherný sníček :-) A ako sa volalo? :-N
Odpovedať
Lulu - tak na toto si nespominam :-D Ale mena uz dnes mame vybrate, takze aj keby v sne bolo ine, volala by sa inac :-D
Odpovedať
A ozaj baby pozerala som také témy že august 2009 už tam nik nechodí dúfam že tu sa to nestane ;-) Vieš rok si píšeme..soznáme sa :-) POstažovali sme sa pochvalovali a potom zrazu koniec ?? :-N :-( Dúfam že si tu ešťe dlho po roku 2011 budeme písať teda alebo na modrom koníkovi ;-) :-D
Odpovedať
že vieš myslela som viete
Odpovedať
Lulu - nic neboj a este tu je aj FB ;-) A mozno sa raz v zivote aj stretneme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, no vas precitat, to da zabrat. Som aj zabudla co som chcela napisat. Torty, zial ceny su take, ja peciem tiez, sice skor rodine, ale ked si zaratate suroviny (to pouzivam kvalitne), potah na tortu, zdobenie a cas s tym straveny, no velky zarobok to nie je, ale ta radost, ked su s tortou spokojni... Kocik, hlavne ten, aky lulu chces, tak ho aj vyskusaj, my mame cam cortinu 3 kolku, z bazaru a sme velmi spokojni. Saty, zacinam uvazovat, ze si dam usit, segra si dala sit spolocenske a bola velmi spokojna. Ale urcite obeham salony, ze co mi sekne.
Odpovedať
Deniska aké mená???Daj inšpiráciu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambi no presne, strasne zivi sen, stale ma nuti na to mysliet, mam taky dobry pocit, ked sa na to myslim ;-) dracica ano splni, tesim sa na to strasne moc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha dracica hop to malo byt pre lulu ;-)
Odpovedať
Zuzi ;-) Viem už mám favoritou otestovaných ;-) :-D Deniska dúfam ;-) :-N :-D Ozaj koho nemám pridaného na FB tak šup Ip :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu aj my uz mame mena vybrateee :-D :-D
Odpovedať
Lulu - tak pre dievcatko drahy ma len jedno Sofia, mne sa paci aj Sabina, Nela, Vivien a pre chlapca vybral drahy - Sebastian, no ja ich mam zase viac :-D , Tobias a mozno trosku divne, lebo to meno sa uz malo dava, ale mne sa velmi paci Matusko ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?