Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby aj som vam sem chcela napisat, no uz som zabudla co. v poslednych dnoch mam toho tak strasne vela ze nestiham sa ani ucesat ani poriadne vyspat ani nic :-( Hlavne barborka neboj sa vsetko bude v poriadku. Co sa tyka hier som vystudovana animatorka takze len hlavnej druzicke poviem ake hry budu a kedy budu, viem taketo veci pekne zorganizovat bohuvdaka, takze asi starejsieho potrebovat nebudem. Odpytovanie mat nebudeme, nebude na to priestor. Do polnocnych satiek sa chcem obliect az po polnoci. Co sa tyka hadam najtrapnejsej veci aku si viem na svadbe predstavit a to unosu tak zabila by som na spanku toho kto by sa ma co i len dotkol ze ma chce uniest. Som taka povaha zeby si to kazdy radsej tristokrat rozmyslel. CO sa tyka chlapskeho oblecenia tak moj drahy ma uz oblek par rokov a novy kupovat nebudeme. Pod to si da koselu s dlhym rukavom a vydrzi to aj ked bude horuco co v juni asi riadne horuco aj bude. No co uz je to chlap tak pindovat nebude a bude robit tak ako sa vopred dohodneme. Som velmi dominantna co sa vsetkaho ohladom svadby tyka, takze si to viem nenasilne vynutit :-)
Odpovedať
xixi hainy, je to asi to co by som chcela, len bohuzial v mojej utopii keby bolo na svdbe max 20 ludi..co mi nevide urcite a skoncim v kulturaku...ale sak snivat mozem no ne ? :-) jak sa vravi, nadej umiera posledna a mozno aj albrecht vystreli :-D
Odpovedať
buba Takze ten hotel to je len pre 20 ludi ak som spravne pochopila??? A ja som myslela ze tam mas naisto uz svadbicku. A kolko ludi vlastne planujete? miska Viem si presne predstavit aky typ cloveka si :-) Moja najlepsia kamaratka isteho casu bola presne ako ty! Teda aspon podla toho co citam :-) Ale inak mala som ju rada lebo som ju poznala az do kosti a viem ze za jej ,,vybusnou" povahou je mile a dobre ziena x-) Inak moj drahy tiez povedal ze on uz ma kupeny oblek. A to taky co nosi stale ked je nejaka akcia. Dufam ze to si len robil srandu! ]-( Baby a inak aky oblek bude mat vas drahy? Cierny alebo biely pripadne este inej farby??? Ja by som mozno aj chcela zeby mal biely a po polnoci ked sa budem ja prezliekat do popolnocnych tak on by sa so mnou prezliekol do cierneho obleku.
Odpovedať
no moj drahy ma tiez len oblek, co mu este mamka kupovala na maturitu :-D pevne verim, ze sa da presvedcit, ze sa na svadbu nehodi...a kupi si nejaky, ze aky to netusim, pojdeme vyberat spolu urcite. saty a oblek aj tak budeme riesit az v roku 2011, skor urcite nie.
Odpovedať
Ahojte baby,po dlhom case som si sadla s mojimi rodicmi a drahym a vyslo nam to po vzajomnej dohote tak ze svadbu budeme mat v septembri,oktobri 2011.Teraz si to nechavam ulezat v hlave a od septembra zacneme hladat a vybavovat to najnutnejsie,ostatne az v roku 2011.
Odpovedať
Profilova fotka
hainy moj drahy ma tiez este maturitny oblek, no vyzera v nom skvelo, je cierny no pod neho by som chcela aby mal smotanovu vestu. Pride mi zbytocne vyhadzovat tie nekrestanske peniaze co si za panske obleky v obchodoch pytaju. Boli sme pozerat teraz co mali kadejake akciove a nepride mi to az take dolezite lebo v nohaviciah ma dobry zadok a v tom horku aj tak to sako da rychlo dole ;-) Mne sa ani tie biele obleky na chlapoch nepacia pride mi to take troska nateplale. Som taky nehynuci klasik za cierny oblek a keby uz mal kupeny frak tak by som vobec nenadavala :-D To sa mi na chlapoch paci este viac ;-)
Odpovedať
hainy, nieee ten hotel je urcite aj pre viac hosti..Len ja by som chcela mat maximalne 20 ludi a moj priatel celu rodinu a priatelov t.j okolo 70ludi..takze to je nas kamen urazu..on nechce ustupit ani ja .. :-S takze sme na bode mrazu
Odpovedať
ahojte ;-) chcela by som sa spytat co planujete na stoly na hostinu? myslim dekoracie (lupienky, kamienky...) lebo ja som zacala trochu pozerat po eshopoch po organze a nasla som este aj flizelin, vyzera to tak podobne, ale neviem co sa viac zvykne pouzivat a ci to vobec patri na stol, kedze o takom niecom som prvykrat pocula az tu na fore :-N :-D a tusim sa z toho robia aj ozdoby na auto alebo na stolicky :-D budete si nieco take robit?
Odpovedať
Ahoj rora. Mne vyzdobu v sale robi priamo hotel. Takze o to sa ja starat nebudem. A budu tam aj kamienky aj lupienky, svietniky, kvety .. no proste vsetko. A ozdoby na auto tak to netusim z coho a ako sa robia. To sa neobjednava nahodou v kvetinarstve nejaka kytica alebo ako? A na ostatne auta dame asi len obycajne biele stuzky. Ale na zabradlia alebo do kostola co sa dava???? Tiez len biele stuzky alebo tiez ta organza????
Odpovedať
no tak v kostoloch netusim co sa dava, ale citala som tu na fore ze niektore kostoly maju svoju vlastnu vyzdobu, na boky lavic a tak, takze to sa skus priamo vo svojom opytat ci si mas daco nachystat. na auto kvetinu nechceme, asi len nejaku maslu alebo co. to som este nevymyslela :-N Ja som vo vela albumoch tuna videla ze baby spominaju tu organzu, tak som sa zacala zaujimat ze co to je a ze z toho robia vyzdobu pomaly na vsetko, lebo su vselijake farby a tak, takze ja sama este neviem co z toho vyrobim :-N :-N
Odpovedať
rora Ja som mala z cervenej organzy ozdobeny stol na zasnubach :-) Robila som to sama a konecn yefekt bol uzasny :-) Takze odporucam
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...spomínal tu niekto svadobnú výstavu v hoteli Centrum v Košiciach...chystá sa niekto?ja by som sa šla pozrieť...a kočky,brali by ste aj chlapov?alebo sa tam chodí bez nich?môjmu som oznámila, že to bude v Košiciach a on nato že:"Tak tam pôjdeš?"nie že plurál- ideme ale ideš???? ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Co sa tyka vyzdoby v mieste hostiny, tak zabezpecuje restika. Co sa tyka toho nakupovanie lupienkov a kamienkov tak mne to pride ako zbytocnost, lebo clovekt o uz potom nikde nevyuzije a predat to je velmi tazko. Na zabradlie nic speci kedze ziadne odpytovanie nebude a vsetci ma uvidia az v kostole :-D Kostol si vyzdobuju zienky same a vcelku pekne a svokrusa robi tieto predsvadobne vyzdoby v tom kostole takze je malickost jej povedat nech to spravia tak a tak ;-)
Odpovedať
na posednych dvoch svadbach v rodine to skoncilo s vyzdobou tak, ze jeden nemenovany clen vyzbieral vsetky kamienky a tesil sa z toho ako male decko :-N cize ja vyzdobu neriesim - organza a nejake pekne sviecocky postacia
Odpovedať
drobculka A nebolo to nahodou male decko? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hany myslim ze ked to drobculka tak napisala tak to bol niekto dospely :-D Ja to rozhodne riesit nebudem nadarmo vyhodene peniaze a verim ze agentura to spravi lepsie ako ja :-) Alebo teda skorej konkretna restika :-)
Odpovedať
miska Ja som tomu pochopila. Si robim len srandu ;-) Ja som si vyzdobu chcela povodne robit sama ale prisla som na to ze tam kde budeme mat svadbu tak vyzdoba vyjde lacnejsie ako keby som si mala kupovat ja vsetky veci. Oni mi spravia vyzdobu za 50€ a naozaj krasnu! A je v nej vsetko okrem kvetinovej vyzdoby. Ak budem chciet mat kvety na stoloch tak si ich budem musiet este dokupit.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby moj mily to uz ma za sebou dnes ho uz operovali, museli lebo mal vysoke horucky a chytil gangrenozu- rozpad takniva v zlncniku takze to bolo len tak tak, ale oddychuje, aj sa na mna na reske usmial tak viem ze je to o.k. aj ked dnes mi cely den moj zaludok tancoval valcik od strachu ako dopadol, kedze info mi po telefone nechceli podat ale az osobne, ale hlavne ze je v poriadku, fuh ale som si vydychla :-)
Odpovedať
barborka No vidis. Viem ze ti je urcite tazko este aj teraz. Ale uz to bude len lepsie. Mna tiez boli napravo pod rebrom a bojim sa zeby to nebol nejaky vred alebo tiez ten zlcnik. A bojim sa ist aj na vysetrnie..
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak ja som prave na najblizsej ceste k srdcovemu infarktu a za to vdacim len a len mojim buducim svokrovcom ]-( . Tak zajtra nam mali pozicat auto aby sme sa mohli prestahovat, teda ja vsetky veci z domu a drahy veci z ba z intaku. A oni mu dnes vecer povedali ze nie a ze ja nech docestujem vlakom aj z vecami. Tak mam nabalenu cestovku na chrbat a cestovku do ruky a velky kufor + 5 krabic k tomu a oni chcu aby som si to sama vliekla vlakom alebo este lepsie autobusom cez Myjavu, ktora je kvoli snehu neprejazdna. S drahym sa kvoli tomu hadame uz poslednu hodinu a keby mi este niekto nieco povedal tak ho asi odstrelim ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
miska tak taketo nieco aj nam ti nasi strigoni urobili este davno. sice sme nemali kufre, ale dohodli sme sa ze nam pozicaju auto (my sme vtedy este nemali a oni akurat kupili svagrine,ale akoze do celej rodiny ze nech maju) mali sme dohovorene ze ideme do z PN do TT kupit pocitac a nechceli sme ho trepat autobusom, aby sme ho nerozbili. a oni zrazu ze co si to dovolujem si od nich zrazu pytat auto (lebo soferovala by som ja,priatel nema vodicak), ze si vymyslam, ze mi nikto nic nedovolil a proste zacali robit dramu ako keby som im ho chcela ukradnut a pritom sa priatel aj mamy aj tatka pytal a predtym suhlasili.... no zrejme v tom mala prsty svagrina lebo ona si vsetko privlastnovala a hned si vymyslela ze ona to auto presne v tu dobu potrebuje.... no my sme sa nasrali a do mesiaca priatel zakyval mamicke klucikmi od nasho auta pred ksichtom ]-( ]-( sice sme mali len stary favorit za 5000Sk, ale nezabudnem ako svokra zizala z okna spoza zaclony na parkovisko :-D :-D
Odpovedať
rora :-D :-D :-D To je dobreeeee :-D :-D :-D Ty musis mat viac tych zazitkov so svokrou :-D Mohla by si pisat aj vtipy :-D
Odpovedať
:-( no baby ja som myslela ze len mne sa take nieco stalo...ja ked som sa stahovala tak bohuzial vsetko v autobuse,a to z jednej strany BA na druhu cca hodina cesty... paplon v ruksaku, v igelitkach dalsie veci..a nasi sa len pozerali ze idem nabalena.., mi to trvalo cca 3 mesiace vsetko poprenasat...a doma mame 3 auta :-| :-| :-| aj nabytok sme tahali ako sa dalo..keby nam nepomohli s tym priatelovi rodicia tak doteraz sa s tym nataujeme..je to smutne ked si na to vsetko spomeniem :-|
Odpovedať
hainy no ale vies velakrat to vtipne nebolo, lebo ked svokra potrebovala pracku stahovat a do ich auta to nevliezlo, tak samozrejme hned volala priatelovi nech pride aj z kolegom s firemnym tranzitom im to odviezt! a to keby vie sefka tak ich mohla aj vyhodit, ale to svokre bolo jedno, hlavne ze jej to odvezu, ale ked my sme daco potrebovali, tak bola jak hluchy telefon.... 8-(
Odpovedať
rora Ja viem ze to nie je smiesne ale ty si to napisala tak komicky. Prepac |-| Baby ja som rada ze mam taky vztah aky mam so svokrovcami .. zatial mi to vyhovuje. Nemala som zatial s nimi ziadne zle skusenosti. Tak dufam ze to tak aj ostane.
Odpovedať
hainy ved nic sa nestalo :-D a ono mi to je vpodstate uz teraz smiesne co su to za ludia, ale vtedy ma islo rozdrapit a kusali sme si aj s priatelom do jazyka co to len islo :-|
Odpovedať
juj baby, ja sa asi tiez mozem len tesit zo svokrovcov...oni ked si kupili auto, tak svojho stareho favorita dali priatelovi a ten kym je prec tak ho mam ja...a aj teraz mi svokor volal, ze ci viem ze uz mi skoncila stk a ek, lebo ze on pride a ho vezme a potom donesie naspat, lebo nevie ci viem kam treba ist a co robit...a ze mam zistit ci startuje dobre, lebo ked nie,tak pride najprv po baterku a odnesie nabit...tak som bola v soku z toho. pritom som ho o nic nepytala...som myslela ze drahy ked pride, tak pojde, bo ja s nim teraz v snehu nejazdim aj tak... jucuska : si sa pytala na tu vystavu, tak ja asi sa pojdem mrknut, ak nevymyslime nejaky iny plan na ten den...a beriem aj draheho, on je rad ze je so mnou ked je na slovensku a je mu skoro jedno ze kde... ale co som zistovala, tak tie vystavy su vraj dost o nicom...viacmenej saty a saty...a tie este nekupujem a potom agentury..hlavne tie drahsie...takze ak tam nepojdem, nebudem z toho zufala :-)
Odpovedať
Ahojte. Tak ako sa mate baby??? Ja som dnes akurat uspesne ukoncila semester tak uz sa mozem venovat nejakym vecickam ohladom svadby :-) A vy co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ja sa mam fajn,mne zacina buduci tyzden letny semester a prednasky mam od rana do vecera :-( takze ani snubenca neuvidim cely tyzden az cez vikend :-( . Ja zatial sa nebudem venovat svadbe ani nebudem mat cas, ani sa mi nejako nechce, a uz tuto temu ohladom svadby nebudem spominat pred milym, som sa tak rozhodla ;-) , aby nemal pocit ze je do niecoho tlaceny, aj ked mi tvrdi ze je vseko ok, ja si to nemyslim, vobec nema zaujem co sa tyka nasej svadby a ked mu aj niieco poviem ze treba sa na to pozriet tak povie ma to cas zacneme to riesit v cez leto alebo az v septembri tak na to vsetko kaslem a zacnem sa venovat tomu a rozpravat na tuto temu s nim az ked zacne on prvy :-) aj ked to bude pre mna velmi tazke byt ticho, kedze som strasne ukecana :-) ;-) , ale hadam zvladnem to, ale urcite si prezriem co ste tu nove napisali ;-)
Odpovedať
Ahojte ;-) Ja sa mam tiez celkom fajn, akurat dnes som sa dozvedela ze dalsia kamoska caka babo, takze uz je toho na mna moc :-D :-D hojne sa toho okolo mna vyskytuje,tak dufam ze to nie je nakazlive :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?