Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Lulu - no ani ja by som nedala. Ved pre babätko treba tolko veciciek a vsetkeho mozneho, ze ta polovicka z tych 900 sa ti zide na ostatne.
Odpovedať
wera jak som ti vravela, tiez na svadbe bude niekto koho vyslovene neznasam...a hned 3 :-S ..ale budem na nich kaslat..alebo lepsie - vobec by nemuseli prist sami od seba ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka - ceremoniál ruží bude hovoriť moja hlavná družička, veľmi sa nám to páči - Počas ceremónie ruží si nevesta a ženích navzájom darujú jednu ružu. Dve červené ruže, to je všetko, čo je potrebné. V starom jazyku kvetín jediná červená ruža znamená: „Milujem ťa." „Pri svadobnom obrade ste dali jeden druhému obrúčku. Tieto prstene sú dôkazom toho, že ste si dnes vymenili sľuby lásky a že patríte k sebe. Teraz máte niečo, čo zostáva navždy, nádherný titul manžela a manželky. Vaším prvým manželským darom jedného druhému bude jednoduchá ruža. V minulosti bola ruža považovaná za symbol lásky a jediná ruža vždy znamenala len jedno, slová „Milujem ťa." Prosím vymeňte si svoj prvý dar ako muž a žena. Možno sa Vám zdá, že ste neurobili nič zvláštne. Pred chvíľou ste držali v ruke jednu ružu a teraz držíte v ruke tiež jednu ružu. V určitých veciach je sobáš ako táto ceremónia. V určitom zmysle sa zajtrajšok nebude zdať iný ako včerajšok. Ale v skutočnosti ste dnes, práve pred chvíľou, obaja dostali najkrajší darček zo všetkých, ktorý si budete navždy pamätať, dar pravdy a pretvávajúcej lásky v začínajúcom manželstve. nevesta meno a ženích meno, urobím Vám jeden návrh. Kdekoľvek budete v budúcnosti bývať, či už to bude veľký elegantný dom, alebo malý a pôvabný domov, určite si v ňom nájdite špeciálne miesto pre ruže. A vždy, keď si budete pripomínať dnešný deň, obaja položte na toto miesto ružu ako pripomienku vášho manželstva a pripomienku toho, že toto je manželstvo založené na láske. V každom manželstve prídu časy, keď je ťažké nájsť správne slová. Je jednoduché ublížiť tomu koho milujeme. Je jednoduché nechať si ublížiť od toho koho milujeme. V takýchto chvíľach je niekedy ťažké povedať slová: „Je mi to ľúto", „Odpustil som ti", „Potrebujem ťa", „Prepáč mi, že som ti ublížil." Keď sa toto stane a vy jednoducho nebudete vedieť nájsť tie správne slová, nechajte na vašom špeciálnom mieste položenú ružu, ona potom povie všetko a premôže všetky zlé veci a slová. Táto ruža hovorí: „Ešte vždy ťa milujem." Ten druhý z Vás nech túto ružu prijme namiesto slov, ktoré nebolo možné nájsť a spomenie si na lásku a nádej, ktorú prežívate v dnešný deň. Meno nevesty a meno ženícha, keď bude niečo, čo si ozaj zapamätáte z dnešného dňa, nech je to to, že to bola láska, čo vás sem dnes priviedla a spojila vaše osudy a že to bude láska, ktorá vám bude v manželstve najviac pomáhať.
Odpovedať
Profilova fotka
ružička - noo to hej, uvidíme ako sa to vlastne vyvinie :-) tak ja chcem aby tam prišla, je to predsa drahého sestra a kedysi sme si veľmi dobre vychádzali, len príhovor od nej nechcem :-)
Odpovedať
Deniska :-( Veru toľko vecí mám za to ;-) idem ide šéééééééf :-p :-D
Odpovedať
Vieri - to je nadherne :-) az mi prebehli zimomriavky po tele, ked som to citala. A kedy sa to cita?
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka presne tak, aj mňa "zimomriavkuje" keď si to čítam :-) malo to byť po príhovoroch, ale takto to bude asi namiesto príhovorov :-) len nesmieme zabudnúť kúpiť tie 2 ruže :-D
Odpovedať
Vierka - tak podla mna urcito to staci namiesto prihovorov, je to vystizne a krasne. ;-) super fakt
Odpovedať
ano velmi pekne a k vam dvom sa to obzvlast hodi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
weri to je krasne x-) x-) ja som tiez mala zimomriavky, ked som to citala...
Odpovedať
uf ja budem mat zimomriavky pocas obradu, predsa taketo citove veci...juuj hehe :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko nevesticky, aky ste mali vikend? Ta ceremonia ruzi sa mi velmi paci, aj ja ju asi budem mat. Az sa mi oci naplnili, ked som to citala. v poslednej dobe sa mi zda ze som velmi emocialna, aj z vas si to niektora vsimla? A baby, este som aj znechutena - som sa pytala mojej kamaratky co robi torty a za moja hlavna torta (v albume - ta srdieckova) by stala okolo 120 eur. Bola som zhrozena, keby som si este dala piect dalsie torey co som chcela mat (v albume), tak by to vyslo nenormalne vela. Ved moje svadobne saty stali iba o trochu viac ako ta torta........... Tak teraz trucujem a neviem, ci mat len jednu za nehoraznu cenu, alebo ci platit vela, lebo ich chcem. ]-( :-( ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hehe baby som rada, že sa vám to páči - tak už nás bude asi viac čo budeme po tomto na našej svadbe zadržiavať slzy čoo? :-) :-) :-) ladyjh - no tie torty sú riadne drahé, ja som dávala piecť jednu tortu firemne, ešte ani náročná nebola, a stála skoro 200 eur.. a to nehovorím o tom, že namiesto všetko najlepšie tam napísali - všetko najpšie :-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj kde buddes mat svadbu?? tych 120 eur je v cukrarni tak to je bezne aj viac stoja...bohuzial..skus pohladat inu cukraren
Odpovedať
lady jo je to dost...ja som sa vobec nebola pytat na torticky :-D vies co zas na druhej strane - vydavas sa len raz..ty si xcela mat viac tort? :-)
Odpovedať
vierka :-D mala si reklamovat.... ja som nasla velmi lacnu cukrarku teda nalepsie su tie co pecu doma..tie tolko nepytaju ako cukrarne...
Odpovedať
Ahojte... dovoľte mi pridať sa ...Aj my plánujeme svadbu v roku 2011, len ešte nie je isté či 2011 alebo 2012 =-) podľa peniažkov a stavby domčeka... ale snáď sa nám to podarí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo dračica, ja som si to všimla až v práci :-D ono sa mi to zdalo príliš krátke už tam, ale nevšimla som si že to tam chýba :-D našťastie ten čo sme mu gratulovali si to nevšimol a tortička sa hne´d zjedla :-) a mala skvelú plnku - tvarohovo ovocnú - mňaaaaam :-)
Odpovedať
vitaj havana21 mi pravdepodobne budeme mat len jedu tortu a potom zakusky a slane ....
Odpovedať
dakujem za privítanie ;-) My asi stavíme na domáce koláčiky - keďže svadba bude maličká v kruhu rodiny... ale poje sa všetko :-D
Odpovedať
no to aj u nas bude len rodina nikto iny...a kolko vas bude ? nas 40
Odpovedať
zavisi od velkosti torty..a od toho je cena :-) wera tvaroh a ovocie??? takze konecne aj nieco ine nez ten ...boze ted mi vypadlo z hlavy z coho to su tie torty :-D vitaj havana 8-)
Odpovedať
z marcipanu...bleee nemam rada...polevu si moze kazdy zmenit :-) tvaroh je drahy take moc lasna tvarohova asi ani nebude...no to mas pravdu zavysi vela na hmotnosti
Odpovedať
dakujem dakujem za privítanie... No my budeme ak dobre rátame - tak 12 ľudí mať ... :-) lebo nás by bolo tak okolo tej 200vky a to je veru dosť... no a priateľov si necháme na iný dátum, na nejakú tú záhradnú opekačku. :-) Hlavne že budeme svoji - čo poviete ....
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka reaujem na to, ze budes mat mozno na svadbe 3 ludi, kt. neznasas.. a mas pravdu nemuseli by prist.. celkovo si myslim, ze ludia, kt. su pozvany ,,lebo sa patri" by sa mali sami uvedomit, ze su pozvany len preto, ze sa patri a nemuseli by chodit.. aj my mame na svadbu takych pozvanych, nie z mojej strany, ale partnerovej.. su to bratranci, s ktorymi sa 10 rokov nevidel, nikdy si len tak nezavolali, jednoducho si nechybaju, ani nemaju prakticky nic spolocne, ale su pozvany.. pokial logicky zvazia, ze naozaj nieje potrebne, aby prisli oslavovat nasu lasku tak nepridu.. nechcem byt svina, ale v dufame to.. v stredu budeme obvolavat a dozvieme sa.. ;-) ja osobne si myslim, ze na svadbu by mali prist ludia, s ktorymi sa stretavame bezne, mame sa radi, bez ohladu na to, ci je to rodinny prislusnik alebo kamarat.. ved ruku na srdce, kolko krat mae kamosku ci kamosa radsej ako sesternicu, bratranca, tetu a pod.. tot moj nazor..
Odpovedať
haha dik dracica :-D ... havana aj my budeme mat v kruhu rodiny..cca. 15 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
a prepacte, ze som sa vrypala do diskusie, ktora uz smeruje inam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vas obcas precitat je riadna fuska za dve hodinky ste zapisali tohoooo ;-) lulu k tomu kociku,novy je drahy,ten kocik je fantastickýýýýý ma ho aj moja kamaratka ...ked sa uuplne rozhodnes pre ten kocik a budes si ista ze ho chces najdi si ho na bazosi ved mozes ho mat aj po 1 dietati nie??presne tak isto vsak stoja aj kociky od Jané ci Brio-Go ....to su najlepsie znacky ... wera.g netrap sa hlupymi ludmi raz si tu pisala o tej svagrinej peknych 100 stran dozadu hadam aj pamatam si to ... iba povedz svokrovcom "nehnevajte sa na mna,ale ja som uz davnejsie poverila slavnostnym prihovorom moju (kamaratku,sestru,koho ty xces jednuducho) ... " myslim si ze to zaberie ..aj mne sa svokra plietla do vsetkeho,nexcela som svoju sestru a draheho brata za krstnych rodicov pre malu z prosteho dovodu ,moji rodicia su rozvedeni moji krstni rodicia su otcova sestra s manzelom,tak ako nepoznam svojho otca nepoznam ani krstnych rodicov ...a nechcem aby to zazila aj moja dcera keby sa aj nieco stalo,co sa dufam nestane jej krstni rodicia su nasi kamarati a nerobia rozdiely a viem ze nezanevru ani na jednu stranu a Emmku budu lubit nech sa stane cokolvek ... svadbu si platime my sami a drahy vysvetlil mamicke ze svadba bude podla nasich predstav (viac mojich ale dobre chichi) cize svokra nic nerobi,nic nevybavuje,nekafre sa do nicoho ... a vsetko ide zatial ako "po masle" ohladom toriet nasla som si na nete cukrarku z okolia NZ kde mame svadbu,na mail som jej poslala foto 2 toriet ktore chcem + zakusky a kolko na osobu zakuskov a odpisala mi ze za 2 torty budem platit 90 eur + zakusky zalezi na tom ake su zakusky a pocet samozrejme ... takze nastastie pre nas prijatelna suma ... viac ma trapi cena vyzdoby,to sa mi zda dost vela ale nevadi nemozeme mat vsetko za dobre ceny ... a zase som napisala prispevok ako svet velky ach jaj ...musim sa polepsit :-)
Odpovedať
to nevadi simka aj tak si dobre napisala ;-) nemas zaco ruzicka :-) havana a to len 12 ludi? a to kolko z tvojej strany a kolko z priatelovej?
Odpovedať
Profilova fotka
dracica ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?