Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
No ved prave, na jednu noc je to strasna cena... A ja ani nie som taky typ, ze by som tie topanky nahodou potom niekde aj vynosila...
Odpovedať
červená je síce pekná, ale k svadobným sa podla mňa nehodí, krémová áno, ale červená nie.
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem... nejako mi tie cervene topanky k tomu nejdu :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
hm..no ja si kupim take aby som ich aj do prace potom nosila..nejake pohodlne a pred svadbou ich budem noati aby som potom nemala v ten den otlaky
Odpovedať
yb, tu baby bežne kupujú topánky v Dechmane, alebo Humanicu, tak do 20 - 25 eur, a volia štýl že aj potom vynosia. ja som si kupila vo vypredaji, je to síce umelina, ale bola mimoriadne priaznivá cena tak som vzala. a ešte pokukujem po balerinkach a tie tiež potom vynosím.
Odpovedať
Profilova fotka
maruška - my si robíme výzdobu sami, kvety kvetinárstvo a agentúra to už len vezme z kvetinárstva a poukladá na stôĺ :-) bybi - kontakt pošlem :-)
Odpovedať
hej cervene su strasne ani to neladi a to s ani nehodi... tak ja vas opustam papapa uz idem z prace domov
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj ja už končím v práci, juuuuuj ešte 2 minútky a padlaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja este 2 a pol hodiny :-( sme sa bavili teraz s kolegami, ze by sme mali spravit teraz poriadny meeting niekde v krcme, do 4.30 :-D vtedy koncime :-p
Odpovedať
Ahojte :-) Ja mám gélové nechty ale je to o zvyku ;-) Ja som si na ne zvykla ;-) A na svadbe tiež rozhodne chcem x-) Akurát tak pozerám na byt zajra tu bude vojna vojen upratovania :-D :-p
Odpovedať
Poobedná siesta? :-D :-D :-N =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Áha :-))))) http://www.diva.sk/laska-a-vztahy/sva... :-D :-D :-D :-DDDDDD
Odpovedať
Ahojte ;-) Ide sa papaaať,drobec je očividne hladný :-D :-p v bruchu mi hrajú muzikanti :-D :-p
Odpovedať
uf no tych topanok sa bojim aj ja :-(
Odpovedať
elegantne mam len cierne...viem ze v salonoch maju take vysoke, ale fakt pozicovne bude az 50 eur???? uf...ale zas ked saty budu po zem, tak mi nik neuvidi blbu obuv ci? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka ked kupis, tak je okolo 50 eur, ja neviem ci sa daju topanky pozicat, daju??? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ružička, topánky sa dajú aj požičať? Ja som dnes objavila v Malackách salón Le fair, veľmi milá baba tam bola, a majú tam katalógy s topánočkami, dajú sa vybrať farby, materiál, výška podpätka, typ topánočky a stoja len 49 eur, čo je super :-) tak si tam pôjdem objednať aj také nižšie s 2 cm opätkom a aj bolerko si asi stadiaľ požičiam :-)
Odpovedať
neviem ja by som xcela biele balerinky...asi kuknem najskor online shop...poradite nejaku stranku na topanocky?? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoojte baby, odporucam ist na topanocky, ci uz balerinky alebo na opatku do polska, noweho targu.. vcera sme tam boli (ja uz mam svadobne kupene) a neskutocny vyber tam maju, prekrasne, rozne.. naozaj velky vyber za super ceny, to iste sa tyka aj popolnocnych siat.. takisto svadobne bolerka, spodne pradlo, podvezok atd...ja uz mam vsetko nakupene, boli sme pre oblek (kupili sme superny, skvela cena) ale lutovala som, ze som sa plasila ;-)
Odpovedať
simika ale tam je to daleko :-| ozaj xes si dat take licenie ako ma Aguilera? :-p :-p :-p
Odpovedať
Ahojte :-) O 17:30 prišla maminka som jej volala že nech mi príde umyť okná nechcem riskovať pád zo stoličky a ona je super rýchla v umývaní okien :-D ;-) A priniesla aj uhorky..čo majú na zahrádke...mňaam tak sa tu napchávam :-p :-D Pozerám že topánočky riešite ja už mám...ale myslím že ich ani pod mojími svadobnými šatami vydieť nebude ;-)
Odpovedať
Baby zase mám písať sama zo sebou? :-D :-N
Odpovedať
Ako to kde ste??? :-D :-p To sem nabehnete až večer a ja budem kukať telku ozaj už musím ísť kukať Tv :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak uz mame salu:) sme sa na nu boli dnes pozriet,krasa...menu vyjde na max 40 eur na osobu a to by sme museli mat lososa a divinu..a mozme si priniest vino,tvrde a samoska kolace a slane. Zdarma mame mladomanzelsky apartman a coko fontanu :) a na izby pre hosti mame 20% zlavu..tesiiim
Odpovedať
Peťuškaaaaaaaaaaa TESIIIIIIIIIIIM SA S TEBOU!!!! x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
petka perfektne ! wow lucka uz som tuuuuu :-D
Odpovedať
Trdielko huráá :-) Konečne pokecáme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem,ste zlaticka:) lulu posli maminu aj k nam:) moja sa konecne zajtra vrati z nemecka
Odpovedať
Peťka ty más drobčeka Samka tuším že? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?