Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
kurtica Ved tie hry su celkom dobre :-) A to sa treba dohodnut dopredu ze ake hry sa budu hrat? Aby sa aj hostia pripravili? Nie ze budu potom vyhukani a nebudu vedeit co robit .. :-D
Odpovedať
teda, ze ci to ma ten podvazok aj nejaky iny ucel, kvoli comu ho nevesty maju? ;-)
Odpovedať
h.a.i.n.y: co myslis? pow-wow? no tancovanie na indiansku hudbu, ono to ma svoje kroky, ale su jednoduche, naucitelne za minutu dve :D jednoduche aj pre starsich...
Odpovedať
h.a.i.n.y: a myslim ze netreba sa dohodnut, skor len aby si ich mala pripravene, aby si vedela co chces hrat a ako to vysvetlit ludom...ked mas starejsieho, tak by sa o to mal starat on, tak dohodnut sa s nim, co chces aby sa hralo... neviem mne sa tie hry nelubia velmi, by som sa citila kus trapne, ale to je len moj pocit...mozno dakto daco vymysli a bude fajne, ale ja ich prirpavovat nemienim
Odpovedať
stolickovy tanec: daju sa do maleho kruhu tesne pri seba 5/moze sa aj viac/stoliciek...svadobcania tancuju na nejaku pesnicku a obsmietaju sa okolo stoliciek, dj tu pesnicku moze kedy- kolvek stopnut a vtedy sa musia obsadit tie stolicky.....a kazde kolo sa da prec jedna stolicka az na oniec ostane jedna samozrejme postupne vypadavaju aj tanecne pary...kto si obsadi poslednu stolicku je najsikovnejsi a moze dostat terbars , ze vyhrava auto a dj mu odovzda obrazok auta :) kolikovy tanec: svadobcania tancuju v kruhu a jeden z nich je v strede a medzi nohami ma kolik alebo metlu to je jedno, hoci kedy sa moze rozhodnut a pichnut kolik komu kolvek z tancujucich v tom kruhu ale nesmie sa ho dotknut rukami a tak to pokracuje je o sranda-bratranec to mal na svadbe tieto hry a zapajali sa ozaj vsetci od najstarsich po najmladsich :) to dj pred tym vyhlasi, ze ide sa hrat to a to a ma sa robit to a to, musite sa dohodnut s nim. alebo budeme tancovat v kruhu na stare hity a dj bude hovorit co mame robit, ako samozrejme , ze sa tancuje v kruhu..tak napr. povie pochytajte sa vsetci pravou rukou pomedzi nohy a cuvajte:) alebo chytte osobu po vasej pravej strane za kolena a samozrejme vsetci sa tocia v kruhu na tu ktoru pesnicku a kopu dalsich-fantazii sa medze nekladu :-) niekto sa tu pýtal na podväzok : u nás je to symbol ako keby nevestinho panenstava. Starejsi povie , ze z nevesty sa stava zena a povie zenichovi , ze jej musi dat podväzok dole zubamy. nevesta sa postavi na stolicku a nohu z podväzkom si zdvihne tak , aby jej drahy ho mohol dat dole..a potom starejsi povie , ze z mladej nevesty sa stala zena...to vam pisem len obrazne pretoze su to iba veci, ktore si pamätam ja a ako sa to tu u nas robi :) ked by vas este nieco zaujimalo pytajte sa... dúfam, ze toto moje vysvetlenie bolo aspon ako tak zrozumitelne :-N
Odpovedať
kurtica A ten starejsi to moze byt aj niekto z rodiny ze? A kto by to mohol asi tak byt? Koho by sme nim mohli poverit? sobicatko Ano pochopili sme. Teda aspon ja ano :-) A vyzeraju zaujimavo tieto hry. Takze koniec koncov treba nieco vymysliet a zaradit to do scenara a dohodnut sa na tom s Dj-om?
Odpovedať
ano h.a.i.n.y ide presne o super spolupracu s dj a starejsim..my nemáme starejšieho z rodiny...je to jeden pán , ktorý takto chodí po svadbách je to vlastne aj taký mensi koordinátor :)
Odpovedať
hainy: no my kupovaneho starejsieho mat nebudeme, uz sme tak rozmyslali poverit priatelovho svagra...alebo nebudeme mat starejsieho vobec. Podla mna to moze byt ktokolvek, na jednej svadbe bol starejsi moj kamarat, ale mal vlastne len ulohu vypytat nevestu, cital blahozelania, predniesol pripitok a zorganizoval unos...akurat som netusila ze sa tomu hovori starejsi :-D A inak mne sa ani unosy nepacia, vobec, je to take cudne pre mna. sobicatko: aj ja som pochopila, len my sme taketo hry hrali v taboroch s detmi a nie na svadbe :-D tak mi to dake divne pride...
Odpovedať
kurtica: no tu sa to zvykne robit na svadbach a zapajaju sa do toho vsetci lebo je to sranda... no ale tak kolko ludi tolko nazorov ;-)
Odpovedať
Ja tiez nechcem unos. Kde ma bude potom ten moj hladat? |-| :-p A etse bude musiet zaplatit aj vykupne .. no to teda nie ..
Odpovedať
unos nevesty je podla mna riadna kravina, novomanzelia by mali byt celu po celu dobu oslavy spolu a nie rozutekat sa kade tade. a co ja som pocula, tak unos nevesty moze vyustit az do neprijemnej hadky, jedna znama hovorila ako zenich nemohol nevestu najst, hladal po vsetkych zabavach a nakoniec sa dobre povadili... takze naco je to dobre :-N
Odpovedať
no ved prave, ze kde chudak bude hladat, hlavne vo vacsich mestach....no neviem si predstavit, este keby boli ti kamarati co unasaju rozumni, ze vojdu do najblizsej krcmi a ciel bude len aby sa dobre napili zadarmo...tak dajme tomu, lenze co si spominam, kde boli unosy, tam chudak 2-3 hodiny zenich hladal a mal problem s platenim, lebo nie vzdy ma tolko penazi pri sebe...no proste ja to nechcem, len dufam ze kamarati budu natolko rozumni, ze to pochopia, inak budeme po svadbe robit aj par pohrebov :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
inac mam taky maly dotaz, je to velmi nutne (teda nejak spolocensky prijatelne) aby mal zenich na obrade na urade sako?? lebo ten moj bude mat len koselu (kvoli teplu) :-N a neviem ci bude ochotny si ho kupit kvoli par minutam na urade a kvoli foteniu uz urcite nie, kedze to pravdepodobne absolvujeme vonku pred obedom a ak budeme mat pekne pocasie tak ratam minimalne s 27°C a to je prenho uz riadna horucava :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby tak ja sa v najblizsej dobe nepustim do planovania, dnes som dostala blbu spravu od mileho a nemam na nic chut :-( Vcera mi doma skolaboval a mu zistili ze ma zlcnikove kamene a ze musi ist na operaciu, viem ze je to lahky zakrok ale dnes mi je strasne, aj ked viem ze aspon ja musim byt ta silna, ale nejako mi to nejde :-( Uz aby sme to mali za sebou a nech je zdravy, ach jaj :-( Asi fakt zacnem planovat tesne pred svadbou, ved ako sa hovori neplanuj tak skoro lebo nieco sa pobabre :-(
Odpovedať
barbora To mi je velmi luto :-( Mal zachvat? Viem ake to je neprijemne lebo aj moc oco ich mal zopar no a uz nema zlcnik. No nemusi to byt az taky lahky zakrok. Podla toho ake ma tie kamene ci male alebo velke a v akom su stadiu. Ale mlady ludia ked maju kamene tak im sa zvycajne robi iba laparoskopia takze ano to by malo byt v pohode. Horsia by uz bola ta operacia a vyber celho zlcnika ako mal moj ocko. Bola si pri nom ked sa to stalo?
Odpovedať
barbora To tvoja mamka privolala lebo ti stale hovorila ze nemas tak skoro planovat lebo sa moze nieco stat. Pride mi to take divne ako keby vedela ze sa nieco stane ... Nemyslis? rora Neviem ci mu si alebo nemusi mat sako. Samozrejme pohodlnejsie by to bolo bez neho ale asi sa patri mat ho na sebe. A zasa na urade nebude az tak teplo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ved to uz niekedy mam aj ja taky pocit, ale nebudem to na nu zvalovat, lebo sa to mohlo stat hocikedy,a uz aj ona zacala planovat ako tak, len nesmiem s touto temom vychadzat na svetlo Bozie kazdy den, lebo by ju trafilo a vies uz ma nebavi byt sama na tieto veci, kazdy si mysli ze je to skoro , ze to ma cas, a mna nebavi vsetko robit sama a este k tomu ked sa nemozem niekomu s tym zdoverit ze aha co uz mam a co nie. Uz som asi fakt rezignovala v tychto veciach ;-) :-(
Odpovedať
barborka tak drzim palce nech je coskoro priatel vporiadku. hainy aj ja si myslim ze to sako je nieco co sa skratka "patri", a rozmyslala som ze keby nebolo tak iba kosela s vestou by uz nemusela byt taky spolocensky prehresok
Odpovedať
Profilova fotka
rora dakujem, dufam ze to bude co najskor
Odpovedať
ahoj zienky chcem sa opitat ci ste niektora mala svadobnu hostinu v hotely a ak ano kde a kolko to asi stalo hladame si miesto a uz teraz mam z toho chvenie v zaludku. A este nieco mali ste na svojej svadbe aj babo ktore ste este kojili?
Odpovedať
salma no tuna sa zrejme tazko najde babenka co uz mala svadobnu hostinu kedze tema je svadba v roku 2011 :-N :-N to najistejsie skus nejaku temu z 2009
Odpovedať
dakujem skusim
Odpovedať
Barborka, drzim palce nech to dobre dopadne a nech je cim skor zdravy ;-) neoj nieje to nic vazne, len to hrozne boli :(... Inac po dlhom umornom hladani miesta hostiny som nasla asi vitazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-N mam fotku v albumee co poviete?ale stale ma drzi este Cjhateu Bela-je to ale v okrese nove zamky akedze vsetci sme z Ba bude to asi problem..
Odpovedať
buba Nemas este vytvoreny album..
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y tak viem sama co je to zachvat, lebo som ho sama mala v 15 rokoch, tak hadam budu mu to robit laparoskopiou, ale to je jedno hlavne nech sa mi da dokopy, a nebola som pri tom ked ho to chytilo, bol s svojou mamkou a mne to oznamil az na druhy den, mi povedal ze ma nechcel strasit ale aj tak sa mu to podarilo :-) , ale uz som kludnejsia mam ho pod nosom v pp nemocnici
Odpovedať
barborka: nebooj, bude to fajn, my sme mali v rodine 3 so zlcnikovymi zachvatmi a kamenmi...a vsetci sa tesia z dnes uz vysokeho veku. jasne, ze to nie je nic prijemne, tak prajem aby bol cim skor fit.
Odpovedať
a ozaj, mam taku otazku...mam jednu pesnicku, ktora proste na svadbe musi odzniet...problem ale je, ze je taka rockovejsia a taka nie uplne rytmicka...takze sa nehodi ani na tancovanie, ani do kostola...kam si ju mam pustit...ta pesnicka je taka o nas...ze sa konecne berieme a naspieval ju clovek, co som ho zboznovala ked som bola decko a nedavno som sa s nim nazivo stretla a stale je ocarujuci...proste ta skladba musi byt, len neviem kam s nou :-(
Odpovedať
ale mala som album len toska komplikacie s adminom...dajte si do gugla "hotel albrecht" :-)
Odpovedať
najlepsie je ist cez google obrazky tam sa hned ukazu fotky :-)
Odpovedať
buba Krasny hotel x-) Zavidim v dobrom ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?