Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
hej to som chcela aj ja vyjadrit len som nemala spravne slova...ano je to slavnostnejsie a krajsie..pekne slova tam pouzivaju....tu nejde o to ci niekto chodi do kostola alebo nie...lebo aj ti co nechodia mozu sa zobrat v kostole... presne tak nevesta je krajsia ked vyzera pekne namalovane tak ako by ani nic na sebe nemala ze je prirodzene krasna... milujem ked vydim fotky a zeny tam amju lice ako Marfusa z Mrazika :-D :-D :-D tak sa nesmejem
Odpovedať
no ja ich mam dost dlhe a preto som chcela aj kucerava ,lebo so m vzdy take vlasy chcela kedze mavam rovne.... ja viem ..je pekne ked su vyrazne ocka :-) ja mam aj v rodine kozmeticku..ale tak co ja viem asi sa sama namalujem...a budem mat aj po ruke ,,vybavicku,, keby nieco pojdem na WC a upravim sa... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero aj ja rozmyslam nad umelymi mihalnicami :-) Ale este neviem, uvidim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babuchy, no mala uz zahajila obedny spanok, tak mozem byt chvilku tu, sestricka moja pride na obed, tak som supla rybu do rury. my budeme mat svadbu v kostole, aj ked to od nas nikto neziada, comu sa cudujem, lebo moja babka je silno veriaca, ale jej uplne staci ze je mala pokrstena, ze uz aj umriet moze. :-D my chodime obcas do kostola, ale nie kazdu nedelu. ked sa zadari, mala tam este nevydrzi aj to sme vacsinou pred kostolom. ja nechtiky urcite chcem, mala som ich asi 2 roky pred porodom, potom som si ich dala dole a teraz si ich robievam uz sama. ja nemam pekne nechty, strasne sa mi lamu a stiepia, jednoducho to mam po mamci /ta ich ma o kusok v lepsom stave), tak preco si nepomoct, ked sa to da. predtym som si ich davala robit, nechcela som nikdy dlhe, lebo mi to vadilo pri pisani na PC, ale teraz mam trosku dlhsie, ale zas ziadne pazury. a kadernik a vizazistka to isti, aj ked tvrdia o mne, ze sa viem pekne namalovat /hlavne moj kadernik si asi 3 roky myslel, ze som vizazistka a ked som mu povedala co robim, tak neveril, vraj sa tym mam zivit :-D /, aj trsy umele som mala, sama som si ich davala v novembri na svadbu a vydrzali celu noc, ale na svoju svadbu sa zveri do ruk odbornikov.
Odpovedať
zuzi urcite nieco je na lamanie nechtov nejake pripravky ak neviem ti to vadi tak skus nieco vyskusat pomoze ti... no to je skevele ked sa pekne vies namalovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci, vyskusala som uz vsetko mozne aj nemozne a nic, jedine raz som mala pevne nechty a to bolo po porode, nejake 2 -3 mesiace a zas sa zacali lamat. :-(
Odpovedať
ja mám tiež lámavé a ani vitaminy a prípravky nepomáhajú :-(
Odpovedať
no asi by si sa mala u odbornicky poradit ked s tym pracuju budu vediet ...mozno ja aj v strave chyba mozno nejake latky ti chybaju
Odpovedať
aaaaa slniecko 8-)
Odpovedať
ruži, takých čačaných škrečkov máš :-) ja som mala tiež jednu škrečku, hooodne dávno a zožral mi ju kocúr ]-( aj taký kolotoč na behanie mala :-) hrozne ma bolia oči, je to normálne?
Odpovedať
videla si? dakujeeem x-) ..no mne teraz naraz 3 umreli cez leto :-| maruska asi moc pozeras dlho do pc nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja chcem ist uz domooov... ruzicka a kde mas fotky skreckov??? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Babule, kde sa kupuje/ poziciava vyzdoba na auto? Alebo to si musim spravit sama, lebo ked abo, tak s panom bohom.... :-. |-|
Odpovedať
kukla som, už mám teraz nudu v práci, a celý deň kukám do PC. a musím tu ešte byť 2 hodiny, umrem tu. neznášam ak nemám už čo robiť ]-(
Odpovedať
bybi na fb v albume skrecky :-)
Odpovedať
hej mozes si sama ju spravit ako ti chces alebo to agentura ti spravi aj tu je toho kopec co ponukaju vyzdobu aj sale,auta...a tak...aj komplet celu vyzdobu ti spravia
Odpovedať
bybi aj ja uz chcem ist domov!!! Dnes vecer konecne uvidim mojho draheho, uz sme neboli spolu 3 tyzdne - cela vecnost. Sa tesiiim.. Ja budem mat vyzdobu na auto od mojej aranzerky.
Odpovedať
bybi u nas viem konkretne o takej co robi komplet vyzdobu...a na auto viem ze aj na netovych strankach sa da kupit ;-)
Odpovedať
aj kvetinarstva robia vyzdobu na auto. čo sa s tým robí inak po tom? má to nejaký úžitok? ozaj, je tu aj téma že svadobný toaleťák :-D to už je aká hovadina :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, ruzicka este som nepozerala fotky, ja sa doma k PC malo dostanem, skor sa mi ani nechce ked tu sedim cely den za PC a tu mam FB bloknuty, ale pozriem cez vikend... dracica dakujem... no este som nad tym vobec nerozmyslala a tak som ani nevedela, ze ako to funguje :-) Ja budem mat este veeela otazok, kedze sama som na vela svadbach nebola :-N
Odpovedať
a ešte aj že tombola. tombola je predsa na plesoch a nie na svadbách
Odpovedať
hej prave som si to vsimla maruska...ked luxus tak luxus :-D
Odpovedať
no ale až takýto luxus :-D osobne by som to na wc ani nepoužila, lebo by mi bolo ľúto :-D
Odpovedať
no ja som nebola na ziadnej svadba jedine na maminej v jej brusku :-D :-D :-D ale uz si vela veci studujem tak troska viem... to si mozes kupit a stuzky ak budes pierka robit tak mozes pouzit aj na klucky aut...a bielu organzu alebo co par kvetiniek...to najdes aj niekde vonku...alebo umele..kvetinky a pripnes a je pekna vyzdoba
Odpovedať
a tiež že zumba na svadbe :-D :-D to mi príde už úplne že ťuk ťuk, aby som v svadobných šatách pred kostolom tancovala zumbu :-D :-D :-D , niektoré témy sú fakt že zábavné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dračica, krásne šatičky si si vybrala :-) veľmi sa mi páči ten vykamienkovaný lesklý vrch, som ako straka :-D ružička - 10 minútová svadba? fííha, to je nejaké krátke nie? Ja som bola na martike na svadbe raz, keď sa mama 2x vydávala a trvalo to cca pol hodinu..
Odpovedať
nie na WC..to uz mozu pouzivat ako servitky pre hosti :-D :-D
Odpovedať
veri dakujem...ja proste chcem tak nejako ,,vypatu,,suknu...nejaku latku a pod tym cipkovane tak ako je na obrazku...krasne... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiez nechcem ziadne taketo extremy... vsetko stoji peniaze :-| bero a preco si bola sama, kde mas draheho? Nam nasi pomahaju vsetko vybavovat, teda budu :-) Ale zaciatkom bududceho roku chceme ist domov, vybrat obrucky, oznamka, ja zajednat kadernika a vizazistu a este take detaily povybavovat :-) Sama ani neviem co vsetko bude treba :-) Ale vela nechavam na nasich :-) draci my sme aj mali svadby v rodine, ale nebudem sa zakazdym trepat len na vikend na SK, takze som nikdy nesla :-|
Odpovedať
Profilova fotka
weri pozerala som teraz tvoj albumik, krasne mas tie popolnocky x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?