Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jejda ružička, 14? :-) fííha, ja som mala jedného a moc ma neokúzlil teda :-D hej hej, už je to v poriadku, boli sme sa ešte prejsť s hafanom, on vie, že niekedy mám takú hnusnú trucovitú náladu a ževraj ma miluje aj takú :-N :-D a prajem vám dobréééééééééé ráááááánko, baby nespite, píšte - ešte nemám v práci šéfa, ešte tu môžem byť :-D :-D
Odpovedať
Dobréééé ránko :-)
Odpovedať
Vieruškaaa preniesla si tú zlú náladu na mňa od rána som podráždená :-S Ja som tuu :-D Sa nudím..Radko šiel do práce takže sama doma :-p :-D Ružička teda moja ségra mala dvach aj tý jej skapali :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko ružička :-) jejda, nepreniesla naozaj naozaj, to nie je nákazlivé :-) či? :-D nooo ja som ráno nechcela ani vyliezť z postele, miláčik tam spal a ja som musela do práce - svet je krutý :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D hej kuk tento album som sa nasmiala :-D http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Vierka už prišiel šéf? už aj tu si môžem kecať sama :-D :-D :-D :-| :-N
Odpovedať
dobre ranko co nemozete spavat :-) ja zase v praci ani vstat som nemohla ach este ze je piatok...
Odpovedať
Profilova fotka
lulu ešte neprišiel ale musela som porobiť ešte nejaké veci, nech môžem skôr odísť :-) dračica - presne, ešte že je piatok, celý víkend pred nami :-)
Odpovedať
Jááj ja som ešte chcela späť ale nedalo sa mi a asi drobec mal už ráno :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lulu :-D :-D :-D :-D supeeeer album ! :-D :-D :-D
Odpovedať
Vierka aha ;-) :-)
Odpovedať
zase sa v praci musim nudit len sedim a som na nete to je moja praca :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Viekra vieeem :-D :-D Ale nie som tak smorila po ms tak tento bol rozhodne haluz :-D
Odpovedať
Dračica aj ja chcem takú prácu Akurát volal Radko ale on mi prestavil zvonenie až ma porazilo šak som mu já dala aké zvonenie mi dal |-| :-D
Odpovedať
no taku by chceli vsetci...to mi stale hovoria ale nie je to zase az take ako sa zda..5 dni vtyzdni sa nudit al en sediet a nic nerobit nic moccc :-|
Odpovedať
videla si na nete nieco ako pozvanie k stolu ale to bolo take peknucke...len neviem to najst :-( :-( :-( bolo to take nieco ze .......po obrade (alebo zo svadby) nezdupkajte ....a dalej neviem ale rymovalo sa to ...
Odpovedať
;-) a čo robíš ak to enni tajné? kľudne aj do IP :-) tak v tom ti neporadím :-(
Odpovedať
hm skoda...neviem u akej baby som to videla :-( uctovnicka som
Odpovedať
Dračica aha ;-) :-) Bože včera som bola v banke v slo. sporitelni milý prístup všetko a v ČSOB na mna hubu ocapia :-( ]-(
Odpovedať
hej niektori ludia ked maju zlu naladu tak si ju ,,vybiju,, na druhych a ti co su v kontakte s ludmi by mali aspon predstierat ze nemaju zlu naladu ...nevedia byt profesionalny..a ohladuplni ved nemozu cudzi ludia za ich problemy... ja som vcera bola v TT u priatela...a bol tam jeden ,,podomovy ,,predavac ponukal novinku vysavac za 2 200eur. a za to ze sme ho pocuvali sme dostali sadu nozov vyzeraju super nie ju nejake lacne ohybne aspon sme mali odskodne ze sme museli tolko pocuvat :-) do naej novej domacnosti sa to hodi lebo este nemame nic kupene
Odpovedať
Dračica :-D Aké odškodné :-D Super :-) No ale tam ide skôr o to že mi nechcú zrušit účet pri tom tam nemám žiadné záväsky žiadný úver nič ;-) Rozmýšľam že sa poradím s právničkou jedná známa ;-) A v sporitelni mi povedali že sa snažia udržať svojich klientov- úplne ostala zarazená ale v sporiteľni úplne milý prístup to je asi tým že riaditeľku robí tatinova známa a jej dcéra je moja kamoška a tatino je dlhé roky ich klient :-D ;-)
Odpovedať
lulu to je blbosť že ti nechcú zrušiť účet, to je nemožné
Odpovedať
to je hlupost...to musia zrusit...to asi bola nejake strelena keby si isla za druhu alebo volala veducu urcite by ti ho zrusili...
Odpovedať
ale ak mas ucet v TT sporitelny na Hlavnej tam mam aj ja a je to pravda tam su mily ludia...
Odpovedať
Dračica hej hej na hlavnej :-) Ja viem ale že som tam niečo nevyplatila ale šak mám aj doklady že som to vyplatila ;-) Ja viem asi si zavolám riaditeľku ;-) Ale už som bola 3. krát tam a nechceli mi zrušiť :-(
Odpovedať
no ak ti nerobis krik...tak chod tam s niekym co ma taku povahu..a uvidis aky budu rychli :-)
Odpovedať
baby ja som zvedava na ten moj obrad a matriku celkovo...lebo co som sa pytala vinych temach, tak hovorili ze sa da dohodnut s matrikarmi, lenze viete ze ak vsetko zavisi od nejakej tetusky, do emsta ku mestu sa to meni....ta ochota....a ja by som tam xcela mat vlastnu hudbu, vlastne basne, prichod...snad to pojde, nexcem mat nejake socikovske zvasty o manzelstve :-D len neviem ta hudba, pride mi to take prilis moderne, jasne ze su to pomale piesne, ale aj tak ked sa tam rozoznie taky silny hlas spevacky ze ci sa to bude hodit :-N a versiky xcem mojho oblubeneho spisovatela,tak este sa musim rozhodnut ktora basen je naj,neviem teda :-D :-D :-D mne sa vsetko lubi :-D asi pojdem do kniznice dneska a pokukam vsetky jeho basne, lebo nemam vsetky doma x-)
Odpovedať
ruzicka a mozno sa dohodnes a ked nebudu suhlasit priplatis viacej a dovolia ti to vsak dnes sa svet toci na peniazech :-( bohuzial.. a keby sa ti to nepodarilo s matrikou vybavit co spravis? rozmyslala si nad tym?
Odpovedať
Ružička ani ja by som nechcela socikovske zvasty o manželstve :-D Dračica uidíme ako sa ti vyrieši už som aj poslala žiadosť písomne ;-)
Odpovedať
baby mam hlupu otazku ale ako mam vediet ake ja mam cislo ( nap.siat) ? ako sa to meria?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?