Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
dakujem luci som rada ze sa ti to paci....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no mne sa pacia obidve saly, teda s kazdou sa da nieco robit. C.1 no tie zaclny dat prec a ked nie tak by som na ne prispendlila male kvietky, pripadne nejake svetielka. A stolicky s navlekmi. C.2 sa mi paci o cosi viac, modernejsia, ale ak ti vadi to podium, tak by som nan dala vazy s padajucimi kvetmi, alebo svetielkovy zaves (teda hadam tam maju oponu). Alebo by tam mohol byt dj, muzikanti. Ale naj rada je asi ta, vyber miestnost tu, v ktorej si sa citila lepsie. Ved je to vas den, tak aby ste sa tam citili dobre hlavne vy.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko dievcence, lulu u lekarov drzim palceky nech vsetko dobre dopadne moj drayh tiez isiel ocnej koli praci maju povinnu prehliadku ... potom sa stretneme v meste ;-) takze tu budem asi az pobede este stale mam nervy normalne som sa vcera triasla od toho ...to je moc dlhe rozpravanie tak aspon v skratke-nastval ma Emmkin krstny otec-nas spolocny kamarat lebo do jeho frajerky tlaci peniaze,Emmku nevidel hadam aj 2 mesiace a volali sme mu ked sme boli u svokry ci pride(on v tej dedine byva) povedal ze nie lebo frajerka toto a hento tak fajn ... potom sme mu volali ze Emmka ma o mesiac narodeniny 1.rocik 16.9. a ze 19.9.nedelu bude oslava a on ze nepride lebo nema peniaze na darcek !!! myslela som ze zinfarktujem na mieste ...ale toto mu neodpustim na mna neda ja som mu uz povedala svoje ...ale moj drahy je taky mierny clovek a vysvetli mu s rozvahou a bez kriku co sa deje nech sa spamata to ze ma frajerku nam neprekaza fajn maj si ju ale to ze zabuda na Emmku sa nam nepaci ...my nechceme aby malej k narodeninam neviem co drahe kupil my chceme aby prisiel na oslavu ..krstna vymyslela profesionalne fotenie malej a ona chcela aby sa jej do toho zlozil ...chcela od neho poondiatych 20 eur ...ani to nema pri plate 1000 euro mesacne ?? slobodny clovek ktory byva u rodicov a plati iba uver na auto aj to nejakych 150 eur ... ja mam len rodicovsky a cely draheho plat ide na hypo a poplatky jemu ostane 50 euro a moj 160 eurovy rodicovsky a mam na to aby som malej kupila darcek aj oblecenie aj teraz v sobotu sme jej kupili vetrovku na zimu,pleteny svetrik predlzeny s kratkym rukavom este nas cakaju drahe veci malej na zimu ako 2 cizmy,overal,fusak,mikinka,svetrik,teple nohavice atd atd. a ja na to vsetko musim mat peniazky ... aj tak som sa rozpisala vidite ale uz som normalne zufala a plakala by som za to ...skoro celu noc som revala ...
Odpovedať
Profilova fotka
Bero k sale, mne sa tiez viac paci c 2., nepaci sa mi sec usporiadanie stolov, ale to sa da jednoducho zmenit a tie ma napadlo, ze hore by mohol byt DJ :-) alebo hudba, zalezi co budete mat :-) Trdielko, to mi je luto :-( No ako krstny by sa ozaj mohol viac zaujimat |-|
Odpovedať
ahoj bybi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ruzicka :-) Taka som dneska unavena, najradsej by som isla domov a spala... Ako sa dneska mas?
Odpovedať
asi tak ake je pocasie 8-( ...ale coby urobila som si naladicku...skusat oznamka robit hehe a sa mi aj podaril prvy pokus po dalsej dobe...lebo vies - toto su veci ze mas aj milion napadov, cize mala som uz rozne verzie, a ako je rok dlhy, tak ich aj vela bude...ale skusam tam ted davat tematiku, aby to ladilo s kyticou :-N co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y. Ahoj ako sa mas? mne sa ruca cela svadba a som na nervy z toho...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby zavidim vam kolko este mate casu, my mame 11.09.2010 a tiez som zacala vsetko chystat rok dopredu. Zial vybuchlo mi tolko veci ze to vyzera na spadnutie. Rada: vzdy si vsetko poistite a majte otvorene zadne dvierka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja chcem moje oznamko zladit s kyticou :-) Ale sama ich robit nebudem, bud nam ich navrhne draheho brat, alebo si to dam niekde spravit. Ja na to moc cas nemam a ani fantaziu bohuzial |-|
Odpovedať
baby a co sa stalo? vybuchli ti objednane sluzby ci? :-o
Odpovedať
bybi haha to dokaze kazda z nas :-D mohla si to skusit 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Mna vzdy nadchne ta myslienka spravit si to sama, tak to skusim, po prvych dvoch to s nervami hodim do kosa a idem do obchodu kupit :-D :-p A stoji ma to dva krat tolko, raz za material a raz za to, ze to dam aj tak niekde spravit :-N
Odpovedať
aaale co k tomu vlastne potrebujes? :-D ja to mam lahke, otvorim skicar vhodim obrazky a pismo a idem tlacit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, nebud trdlo - plakat celu noc ;-( Ved on sa apamata! Mala ma rocik? Neboj, ked bude vacsia si bude viacej uvedomovoat a dovtedy sa jej krsny da dokopy :-N Luci, drzim place u doktorov. baby123, coze sa pokakalo? :-(
Odpovedať
Ahojte už som doma idem dočítať a potom napíšem ako som dopadla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ziadne take lulu, teraz napis, sme zvedave :-)
Odpovedať
Dakujem za držanie palčekov ;-) No takže u gyndoša v poho...len mám ísť na ten ultrazvuk do BA,na kožnej...brala mi krv :-( čo janerada :-D Takže za týžden pre výsledky..hovorila že je to možné aj tým tehotenstvom...oznamká sk krásne,vizážistka..no sme sa dohodli bude to jemné ale aj výrazné(niečo do fialkova) ;-) U kaderníčky...budú to tmavé vlásky+natočené a závoj...kvetinárka..kytica z kál,pierko pre ženicha tiež...na lavice v kostole tiež,agentúra(anaržérska či aká to je) sme sa dohodli že bude oranžovo-broskynková) a cukrárka...budú dve 3-poschodové torty...jedna bude- pomarančovo,jahodovo - mandarínková(každé poschodie iné)...zdoben marcipánom aj marcipánové kaly...a druhá bude(čokoládovo-vanilkovo-oriešková-tiež každé poschodie iné) A z marcipánu+ marcipánové ružičky ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A to si vsetko stihla dneska???? :-. No teda, klobuk dolu ;-) Lulu mozes mi poslat IP, kde si davas robit torty, kvetinarstvo, vizazistu a vsetko :-) Ja som v TT nebola od februara, takze kazda rada dobra. Ja viem iba kto ma bude cesat, este som s nim neni sice dohodnuta, ale robi mi vlasy vzde ked som doma moj naj kadernik :-)
Odpovedať
lulu mas uz tusim vsetko vybavene :-D ozaj kde si bola u vizazistu?
Odpovedať
haha tak i mne by ste mohli poradit :-D :-p
Odpovedať
Hej baby ja Vás nestíham :-D Do IP napíšem ale kľud :-D :-D :-D Od 7:00 v meste stihnete všetko :-D
Odpovedať
no ved my sme kludne haha :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza Ax jaj, zrusili nam salu, ze je z technickych pricin zatvorene a majitel nam taha medove fuzy popod nos, co som mala ist na nastrek tak baba mi dnes volala ze vtedy ma nieco sukromne a saty dco som si dala usit vo februari este namam usite, ze kazdu chvilku budu mi vravia uz 2mesiace :-(
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D nestíham Ip písať :-D :-D :-D :-D Tebe som už ruži poslala ;-) :-)
Odpovedať
BAby213 nám tiež zrušili sálu aj obradnú miesnosť :-( Ale máme náhradnú už aj zajednanú ;-) :-)
Odpovedať
baby to je drzost..akoze clovek ma zajednane a oni to len tak zrusia? =-) 8-( to su dnes sposoby... lulu ozaj co povedala mamka? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to mate este stastie ale my mame svadbu za 3tyzdne a cez 70ludi a to nenapchas hocikde |-|
Odpovedať
baby213 ... a už máte zajednanú či zhánate? Ružička... no bola rada :-D Proste všelijaké otázky a tak :-D Mne proste povedali že technické dôvody a že tak museli zrušiť aj viac svadbieb...teraz neviem či klamú alebo čo |-| =-)
Odpovedať
Profilova fotka
biela ruza, to je chrapunstvo prveho stupna ale clovek si nepomoze, povedali ze to tam teraz kvoli financnym potiazam riesia s pravnikmi tak nech si zavolame v pondelok pred svadbou ci to isto bude... no baby nevykotilo by vas z toho?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?