Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    Poprad/ Veľká Lomnica, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
 no ten salon je na zaciatku spisskej belej a je to hned za kezmarkom ale neviem kolko km to je ale z pp to trva asi tak do polhodinky cesty myslim
12. jan 2010 o 11:22  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
Registrovala sa 28. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 97 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 18. júna 2011
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
Registrovala sa 28. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 97 príspevkov. Má 1 priateľa.
    okres Ružomberok
 no pani, to uz takto riadne vybavujete? tak tym padom riadne zaostavam emoticon
ja mam stres len so salou, tak som tam volala, lebo mali ten hotel prerabat, ale to sa hovori uz dobre tri roky emoticon , a pani mi povedala, ze to este stale neni rozhodnute a ze mam zavolat v marci, a ked som sa jej pytala, ze kolko dopredu to treba razervovat, tak ma potesila, ze staci aj pol roka dopredu, ale uz sa boli pytat aj na rok 2011, takze salu dufam, ze do juna budeme mat istu.
a co s atyka fotografa - to mi urobi kamarat, video - svagrovia a dj-a asi toho co mala svagrina, ale to budem riesit az okolo septembra.
co najviac by som chcela poriesit tento rok, lebo tak ako hainy aj mna buduci rok cakaju inzinierske statnice, takze potom bude dusno. emoticon
12. jan 2010 o 17:24  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 ved to ze bude dusno, ja koncim iba bc. aj ked mohla koncit mgr. ale kedze som zacala odznova studova tak moja smola emoticon a radsej si teraz v klude povybavovat ako potom v najväcsom strese, ked nevies kde ti hlava stoji emoticon
12. jan 2010 o 17:36  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
    okres Ružomberok
 barborabilinova
presne, este sa ti bude dat nieco povybavovat zo zaciatku roka, ale potom rychlo dokoncit pracu a potom je cas naozaj az po statniciach, nastastie tam budem mat skoro tri mesiace na dokoncenie vsetkeho emoticon
12. jan 2010 o 18:14  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
  • Svadba bola 13. augusta 2011
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
    okres Spišská Nová Ves
 mishelita Ja si myslim ze letny semester v 5. rocniku nebude az taky narocny ako bol v 3. rocniku. Lebo aspon my uz v letnom semestri v piataku nemame skolu, ziadne predmety iba mame diplomovu prax, pisat diplomovku a ucit sa na statnice. A v tretiaku sme mali este aj kopec predmetov, 2 statnice a pisat bakalarku. Tak to bolo ine kaffe. No ale stihlo sa.
13. jan 2010 o 08:54  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 no ja budem mat asi rozdelene statnice na niekolko krat, cize ich nebudem mat len v maji, tak som zvedava ako to vsetko dopadne.
mishelita no aj ja mam potom este 3 mesiace na dotuahnutie, ale aj tak radsej teraz si urobim najdolezitejsie veci, aby som potom nestresovala kedze mi urcite budeme este so snubencom opravovat dom, aby sme hned po svadbe mohli tam ist byvat emoticon
13. jan 2010 o 10:00  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 barbora A co vsetko planujes spravit v predstihu? A ides aj dalej do skoly na druhy stupen?
Inak aj my sa chystame tento rok na jesen uz stavat domcek emoticon uz sa vybavuju papierovacky je ich kopec.. Tak dufam ze sa nam to podari uz tento rok. Takze my to budeme mat tiez este o to tazsie s pripravami ked sa bude stavat domcek. A uz to vidim cele pripravy budu na mne lebo drahy bude stale na stavbe.
13. jan 2010 o 10:28  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 h.a.i.n.y tak chcela by som v prvom rade vybavit tu salu, potom hudbu lebo tych co chceme mat musime rok a viac v predstihu, potom musim ist za nasim fotografom aby sme sa dohodli na nejakych detailoch uz, a este chcem vybavit povolenie pre svojho farara, aby nas mohol sobasit a ist za nim ze ako to dopadlo a tiez ho presvedcit, aby bol aj na hostine.
tak my chvalabohu ze nemusime stavat dom, len ho opravit, aj ked uz je starsi to dom ale hlavna vec ze stoji, emoticon ze nam strecha na hlavu nepada.
A pokracovat dalej uz nechcem, aj to kvoli tomu ze toto studium robim len kvoli mamke a priatelovi, lebo ja som uz studovala dva roky pred tym ale musela som dany odbor ukoncit kvoli jednemu profakovi, neviem ci som to uz nespominala, a mne hlavne bc. treba aby som sa dostala do materskej skolky a aby som sa tam v buducnosti udrzala emoticon aj ked nechcem ist po svadbe robit, kedze planujeme hned mimco tak dufam ze sa nam aj hned podari
13. jan 2010 o 10:43  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 barbora No ale par mesiacov pred porodom mozes este pravocat nie? Ja to tiez tak planujem ze hned po svadbe bys me sa zacali snazit ale do porodu by som chcela este niekde robit kedze sa bude stavat dom a bude treba peniazky. A to mas dobre ze ti staci len Bc. do prace.
Nas bude pravdepodobne sobasit draheho kamarat emoticon Na buduci rok uz bude moct sobasit takze bude sranda. Spolu vyrastali a zrazu on sa rozhodol ze pojde za farara a nakoniec on nas bude aj sobasit.
A k tomu domu. Nic proti prerabaniu ale nove je nove... a castokrat do prerabania das taku istu sumu ako keby si postavila novy dom.
13. jan 2010 o 13:01  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 h.a.i.n.y no ak by som si nasla hned pracu v skolke tak by som nevahala ist pracovat a pokial by mi to moje tehotenstvo dovolilo, dufamn ze bude bez problemov.
tak nas bde sobasit moj byvali profak z prveho odboru co som studovala a tiez bude sranda lebo je to taky exot.
a to mas pravdu ze niekedy vrazis viac ako do noveho ale nam jedine co treba opravit v tom domceku je vnutro, a to vymalovat steny vybrusit podlahy alebo dat nove to este uvidime a pravdaze urobit nove kurenie a kupit nabytok emoticon
13. jan 2010 o 13:05  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 No tak to mas dobre ze ,,len" taketo upravy. A budete mat svoje byvanie. Stahovat sa tam budete az po svadbe? Alebo uz pred svadbou ak by to bolo skor spravene?
13. jan 2010 o 13:18  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 no stahovat sa budeme az po svadba aj ked ja by som chcela skor, ale mily nie, ale to kvoli tomu ze kym byva u mamky este ako tak uspori peniazky a hlavne to ma ovela blizsie do roboty, ale pochybujem ze vsetko to skor urobime, uvidime ako nam to dovolia financie kedze nechceme vobec brat pozicku
13. jan 2010 o 13:55  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 A my budeme zasa brat pozicku na 30 rokov tak uz teraz mam z toho strach. Kazdy mesiac platit tolko penazi.. emoticon
13. jan 2010 o 14:08  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
 hainy a to si beriete nejaky vysoky uver? my sme ratali s tym ze snad tento rok by sme si vybavili byvanie, ale tak pokial nebudem mat pracu, tak to nechame az po svadbe, to vybavovanie,lebo priatel by asi splatky sam nemohol platit. a som zvedava kedy a ako zacneme setrit na svadbu a kupovat veci emoticon
13. jan 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 rora Pozicku berieme zo Statneho fondu byvania a berieme 1.100.000,- Sk. To je maximum co davaju. Mesacne budeme splacat 172,- € takze kym ja nebudem pracovat tak to bude drahy stihat platit. A ked sa ja zamestnam tak to bude ok. A pocitame aj s tym ze budem na materskej. A aj tak nam peniazky vyjdu v pohode. Takze tento rok na jesen sa postavia zaklady a od jari sa ide stavat dalej. Svadba bude v auguste a kym sa postavi domcek tak zatial budeme byvat u nas alebo u svokrovcov.

rora A vy chcete brat tiez pozicku? Preco by to priatel sam nemal zvladnut? Kolko chcete brat a kolko by ste mesacne splacali?
13. jan 2010 o 15:25  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 To mate tu pozicku pre mladych a mlade rodiny ci ako sa to vola? a to vam daju aj ked nie ste este manzelia?

No ja mam stavebne sporenie a max. si mozme zobrat 40 000 eur, a viac by sme ani nechceli, lebo tiez chceme mensie mesacne splatky pre pripad ze by na to ostal iba jeden z nas. a mame este rok a pol splacania uveru za auto cca 120eur mesacne, takze aj to nas dost brzdi emoticon
No a priatel to taha sam,aj ostatne platby,internet a podobne, z maleho platu a ja s este mensim docasnym prijmom... V marci sa budem musiet uz normalne zamestnat lebo inac ma asi slahne emoticon A do toho este rozpocet na svadbu ktory nam vysiel na cca 2500 eur emoticon
13. jan 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 To je fond ktory poskytuje peniaze ludom do 35 rokov. Je to najvyhodnejsie co moze byt. Mas celych 30 rokov fixnu splatku a nie ako dava banka! Keby sme brali z banky (co by sme v zivote nebrali) tak by sme to 100 krat preplatili. A ci nam to daju aj ked nie sme manzelia .. no to sme prave riesili ze ako to bude. Lebo ked by to bral len drahy na seba tak je tam urcite minimum a maximum platu ktore musi mat podla zivotneho minima sa to pocita a keby sme boli dvaja tak tiez je to limitovane koko musime mat dokopy. Ved si pozri na nete. Tam je milion podmienok ktore musis splnit. Uz to vybavujeme a je okolo toho strasne vela papierovaciek. Zacali sme to vybavovat zaciatkom roka tak dufam ze do konca roka to stihneme. Lebo vsade mas cakacie doby a vies ako to je na uradoch .. kazdy ma cas a ty musis cakat. Ziada sa o pozicku v januari lebo je isty rozpocet statu ktory poskytuje tieto peniaze. Takze ak chces aby sa ti nieco zvysilo tak musis o to ziadat cim skor a to zaciatkom roka. Clovek musi mat stale zamestnanie a musis splnat jednu z najdolezitejsich podmienok a to ze rocny vypis tvojho platu musi byt v tej hranici co je dana. No a tu je ten problem ze drahy uz je teraz na hranici tak sa bojime ze jeho priemerny plat za rok 2010 uz nebude v hraniciach. Ale samozrejme aj tie hranice sa zvysuje a to k 1.7. Takze dufame ze bude v hranici. A ak nie tak sa budeme musiet zobrat na urade a predlozit im svadobny list ze sme manzelia a potom nam uz daju peniaze.

No a to som sa aj vas chcela opytat baby. Neviete ci mozem mat potom este svadbu v kostole ak by sme sa zobrali v januari na urade?
13. jan 2010 o 15:48  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kurtica
Registrovala sa 1. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 330 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 21. mája 2011
    Furca, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
kurtica
Registrovala sa 1. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 330 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Okres Košice.
    Furca, okres Košice
 hainy: svadbu v kostole po svadbe na urade mozes mat v pohode, len uz nema pravny charakter, iba cirkevny
13. jan 2010 o 15:59  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kurtica
    Furca, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
kurtica
    Furca, okres Košice
 babenky moje, netusite ako skoro treba vybavovat svadbu v kostole, ked treba ziadat o ten dispenz, ci ako sa to vola (ked jeden nie je krsteny)??? asi sa pojdeme popytat, ked sa vrati drahy a porozpravame sa v ktorom kostole by sme to chceli mat...aspon hned zistime ci pan farar je pristupny alebo nie :D
13. jan 2010 o 16:00  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 hainy viem o com hovoris, uz sme nad tym tiez uvazovali, ale ta pozicka sa poskytuje iba na stavbu domu alebo na byt v novostavbe alebo nie starsi ako dva roky. a take nieco sa za lacno kupit neda, to by nam ani ten fond nestacil. my sme to zatial vyriesili tak, ze ak si budeme brat pozicku, tak zo stavebky a ak este nebudem vydata,tak spolurucitelom bude mama. a o pozickach z komercnych bank mi ani nehovor. na to sproste auto sme si brali uver 80 000sk a preplatime 30 000sk. ale tak nemohli sme inac lebo sme to nutne potrebovali.
13. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 kurtica Ozaj mozem mat aj svadbu v kostole? Len teraz je otazka ci chcem mat potom este svadbu v kostole ked uz budem vydata emoticon No ale asi budem musiet lebo uz bude vsetko vybavene toho roku a my sa dozvieme az v januari ci drahemu vyjde prijem alebo nie.
13. jan 2010 o 16:08  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 rora Stavbene to je 2. najlepsia vec po SFRB a na poslednom mieste je banka.
13. jan 2010 o 16:09  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kurtica
    Furca, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
kurtica
    Furca, okres Košice
 hainy: ano, mne to tak vysvetlovali, ze sa da po civilnom sobasi este spravit svadba v kostole, ale uz je to len cirkevna "formalita", vydata uz budes civilne, takze len ak chces pekny obrad v kostoliku alebo si hlboko veriaca, ze to "potrebujes"

inak stavebne je tiez dobre, sice nema taky maly urok ako SFRB a ani take nizke splatky, ale zas sa da nastavit ako treba. moj drahy teraz robi v zahranici a my sme si dali stavebne tak, aby teraz platil vela, kym ma z coho a ked sa vrati a bude svadba a vsetko to okolo, tak sa nam splatky znizia a uz budu udrzatelne z dvoch prijmov. navyse, ked su peniazky navyse, tak sa tam da kedykolvek vlozit a uver si znizit. ked sme brali stavebne tak som nemala robotu, teraz mu prispievam a mame z toho dost skratenu dobu splacania. povodne bola 19 rokov, teraz sme asi tak na 10 tich. cize o polovicu...
13. jan 2010 o 16:15  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 kurtica A vy uz mate svoje byvanie? Kde byvate?
13. jan 2010 o 16:28  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
    okres Ružomberok
 hainy
no, my mame aj v piataku 5 ci 6 skusok, myslim pred statnicami, u nas nam vobec nedali ziadne vyhody, to je v keli, lebo by som brala, aby som uz nemala skolu a skusky navyse.

barbora
no aj ja chcem tento rok to najpodstatnejsie vybavit, sice jedine mi treba salu a dj-a, foto a kameru mam skoro istu, to som uz myslim pisala, no a potom na konci alebo zo zaciatku roka vybavit saty a asi ist vybavit zakusky, to tiez nemam vobec ziadnu predstavu kolko toto treba dopredu, alebo ci mi to bude stacit tie tri mesiace pred svadbou
no a nejako ma uz nic take dolezite nenapada, ostatne veci pockaju na jun az august emoticon
13. jan 2010 o 22:49  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marzenka
Registroval sa 13. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridal 6 príspevkov.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
fotoportrét
fotoportrét
marzenka
Registroval sa 13. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridal 6 príspevkov.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
 Aj my budeme mat 80 ludi ale problem je ze priateka je s Polska. Nepoznate nejaku dobru kapelu co vie hrat aj aj. Tiez budeme mat svatbu 2011.
13. jan 2010 o 23:56  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kurtica
    Furca, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
kurtica
    Furca, okres Košice
 h.a.i.n.y: no ano, my uz sme kupili vlastny trojizbak v KE. Zatial je prenajaty, aby sme aspon nejake peniazky navyse mali a po svadbe chceme zacat pomaly rekonstruovat a na vianoce 2011 by sme tam uz radi byvali. Ale uvidime ako sa podari, drahy robi v zahranici a bude si tu musiet najst robotu...takze vsetko zavisi viac menej na tom, ci si nejaku najde a kolko nasporime dovtedy. Takze na svadbe mienim co najviac setrit, aby bola aj pekna, aj super, ale nie velmi draha...uvidime na com sa bude dat.

baby, ja uz som taka rada, ze som tento rok skoncila skolu, ze vam teda vobec nezavidim. my sme v piataku tiez uz posledny semester nemali nic, len diplomove konzultacie...a teda s mojim diplomovym veducim stali za to...niekedy by som vrazdila
14. jan 2010 o 08:11  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 mishelita Tak ja dufam ze sa nam to nezmeni a ze nebudeme uz mat ziadne skusky len to co som pisala. Lebo na skole je vsetko mozne ... oni dokazu zmenit pravidla ,,hry" za 1 den. Tak dufam ze som teraz nic nezariekla.

kurtica Ano ty si tento rok uz skoncila skolu? Teda v roku 2009? A kde si chodila? Takze ty uz pracujes? A my vieme ze nam nezavidis ... ale to nam nepomoze emoticon
A dokedy mate spisanu zmluvu s tym komu ho najimate?

marzenka A kedy mate presne svadbu? Lebo to nemas napisane v nastaveniach. Skus sa pozriet do inych tem kde sa bavia o hudbe a urcite! nieco najdes. Ale mozes ostat aj tu s nami lebo tu sa

Baby .... tak vcera sme hodili rec so svokrovcami o pocte hosti. Tak z ich strany nam vyslo 48 ludi a z nasej strany to bude tiez okolo 50. To musime zasa sadnut s mojimi rodicmi a popocitat kazdeho. Ak uz budeme mat zoznam ludi v marci ideme rezervovat. Ani som netusila ze uz tak skoro budeme mat rezervovanu salu. Inak je to dost skoro no ale co uz. Kto by to povedal ze rok a pol dopredu treba rezervovat salu.
14. jan 2010 o 08:50  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kitty88
7
Registrovala sa 2. novembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 513 príspevkov. Má 14 priateľov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
kitty88
7
Registrovala sa 2. novembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 513 príspevkov. Má 14 priateľov. Okres Poprad.
 No, baby, tak my sme vcera boli vyberat snubny prsten, aj ked sme povodne chceli az v juni, ale obaja sme asi boli trocha nedockavi emoticon Este ho sice nemam, ale uz teraz tesiiiiim, je nadherny emoticon emoticon emoticon
14. jan 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 kitty a preco ho este nemas? To si pamatam aj ja som bola taka nedockava. A ked mi ho zmensovali 3 tyzdne tak som sa nacakala na neho. Som ho mala len par dni a potom som musela cakat tak dlho kym mi ho zmensia. No ale dockala som sa a uz ho hrdo nosim emoticon
14. jan 2010 o 09:07  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš