Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Musim ist....tu dnes znovu ako vcera zacina silna burka :-( majte sa krasne zatial
Odpovedať
bybi ty si to uz zazila? :-. |-|
Odpovedať
Ahojte...bol to rozbiehajúci sa potrat...našťastie v rannom štádiu...dali lieky na zastavenie krvácania,ozvy srdiečka sú..miminko je v poriadku ;-) Ostávam v nemocnici na pozorovaní |-| :-(
Odpovedať
Radko mi prinesie veci aj notebook aby som si s Vami mohla písať,mamina to už vie že som tehotná ževraj bola rada ;-) A sesternica mi hned zavolala chudátko vystrašená k smrti |-|
Odpovedať
A najhoršie je na tom to že už teraz to musím povedať šéfovi aby mi dal uvoľnenie z práce alebo ako sa to hovorí ;-) :-( Takže som mu volala príde do nemocky aby som mu dala od gynekológa ktorý má službu doklady :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka uz hej |-| raz...
Odpovedať
Profilova fotka
lulu som rada ze ste to takto rychlo podchytili :-) dufam ze uz nebudu ziadne problemy :-)
Odpovedať
Bybi dakujem ;-) Preboha ty si potratila? :-( |-|
Odpovedať
Už sú tu aj s bookom tak idem písať cez book a rovno Ti spravím ten obrázok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, este pred tym ako sme mali Zarku. Ale mesiac po potrate som uz bola znovu tehotna a mam krasnu a zdravu dceru x-) takze na zle uz nemyslim :-)
Odpovedať
Lulu, takze len si polezkaj, kolko bude treba =-) len aby bolo vsetko v poriadku. Dobre, ze si utekala hned.
Odpovedať
Bybi...teším sa asi aj oneskorene ale si na fb alebo tak chcem vidieť tvoju dcérku...bo tá foto je mlá teda ak budeš chceť ;-) :-N Deniska...tuším aj drobček mi v brušku hovorí že pošli cmuk tete Deniske x-) :-D ;-) Už píšem z booku ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Lulu - ze drobcekovi dakujem za ten sladky cmuk ;-) a posielam aj ja vam :-) Len sa mi drzte.
Odpovedať
Drobček dakuje :-D ;-) Bybinka už som ti dala obrázok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem... Ja som ti pislala moje meno na fb v ip :-) ideme na prechadzku s havom, tak potom pozrem :-)
Odpovedať
aha dobre idem kuk Ip :-) ;-) A akého hafkáča máte?
Odpovedať
Deniska už aj ty si šla- čo hádam hafkáča vyvenčiť :-D
Odpovedať
Nie, nie, moja....ja hafkaca bohuzial nemam :-D Uz lezis, moja?
Odpovedať
:-D :-D No naštastie nadštandartku mali voľnú-lebo večer bez TV môžu ma previesť o pár mentrov dalej na psychiatriu :-D :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj lulu moja zlata ... hlavne ze uz je to ok ...aj ja som to uz zazila a nezabudnem na to nikdy ...na fyzicku bolest som uz zabudla no v mojom srdiecku to bude naveky ..je to otrasny zazitok ... radsej si pekne polezkaj,nech sa tam o teba dobre staraju ... bybi aj ty mas dcerku na foto co tu je? moj maly chrobacik ma dnes presne 11 mesiacikov x-) a tento vikend dala prvykrat papa a aj sa postavila x-) x-)
Odpovedať
Trdielko ty máš ale šikovnú dcérku a všetko naj k 11 mesiačikom a takto o mesiac už bude veľká slečna ktorá bude oslavovať 1.rôčik ;-) Tak díki :-) Ide doktor tak potom sa ozvem ;-) :-)
Odpovedať
Tak bol tu zajtra by som mala ísť domov :-))))))))) Ešte mi ide robiť utz tak idem ;-) Papa zajtra ;-) Príjemný zvyšok večera a brú nocku x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu mame labradora :-) trdielko hej, to na obrazku je moja mala, v oktobri bude mat 3 :-) a vsetko najlepsie prajem k 11 mesiacikom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky :-) chcela by som sa vas opytat ktora z vas mala svadbu v bosanoch hotel David,alebo harmonia ostratice.Hladam miesto pre 65 ludi,dakujem
Odpovedať
bybi...nádherný psík :-) Absolútne nič nejde v Tv :-o ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( tuším volám Radkovi nech mi prinesie DVD-prehrávač :-D :-D :-D Horšie ako celebrita :-D :-D :-D
Odpovedať
Och lulu - len to nie :-D oddychuj, zajtra pojdes domov. A ako ultrazvuk? Vsetko v poriadku?
Odpovedať
lulu drz sa...vidis fajn ze si nakoniec sla...esteze sme ta nahanali s tym :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D Oddychovať? Až v noci :-D Hej už aj liečky zabrali a se v správnej polohe :-) Ale o 22:10 m či kedy to ide Malá Sunshine :-D ;-)
Odpovedať
teraz som to na nete pozrela 22:30 :-D :-D :-D
Odpovedať
No super, ked sa to dalo do poriadku. A nebudes musiet teraz oddychovat aj doma? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?