Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Deniska no kuk môj albumík my wedding- we have ;-) :-)
Odpovedať
3 foto ;-) :-)
Odpovedať
Ou...moja, ale tam nic take nie je :-D alebo som slepa???
Odpovedať
poslem link ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, ja budem robit oznamka v dvoch jazykoch. Pozri si album - vytlacim len tu iinsert karticku dvojako. :-D Inak odporucam ti ist na par wedding faires tu v UK, to je take ako mini svadobna vystava. Aj v Birminghame NEC a v londyne to byva - pozri http://www.nationalweddingshow.co.uk/ a oplati sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci, uz mas saty?
Odpovedať
Hej poslem link...no ako to nazvat zarezervovane a potom mi ich upravia podla bruska ;-) :-)
Odpovedať
Idem už pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lady budeme mat tu pri nas myslim za mesiac alebo tak, tak chcem ist pozriet :-) Ale obrucky chceme zo SK :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola na par wedding fairs, a poobzerala som vela napadov :o)
Odpovedať
Ahojte nevesticky!! Tak som naspat z dovolenky a nestiham citat, co pisete.... ;-) lulu - neusla mi ta novinka, BLAHOZELAM a tesim sa s tebou :-) Co sa tyka svadobnych priprav - hmmm same starosti... Mala som sa s fotografom stretnut, ale nevyslo to. Chcem mu zaplat zalohu cim skor, aby som mala dusu na pokoji, ze je "nas". Budem to musiet vybavit telefonicky a zalohu na ucet poslat... Svad. salu sme 3 menili, ta povodna a najkrajsia je primala, dalsia v poradi, hm tak tam na mna neurobili najlepsi dojem (cena za prenajom sa plati vopred, inak sa neda rezervovat (plna suma!!!), urcili nam cas do kedy musime rano odist a uz sa snazili "ukecat", aby sme si vzali ich vino a to vsetko, spolu so zohladnenim ceny rozhodlo proti :-( ) Takze teraz sa rozhodujeme medzi miestnostou, ktora sa prenajima na svadby a pod. oslavy, ale v podstate je to firemna jedalen a medzi zrenovovanym "kulturakom" v blizkej dedine (maju tam vlastny personal)... Musim sem dat foto, ze mi poradite.. ;-) Necakala som, ze bude taky velky problem najst miestnost s kapacitou cca 100 ludi a ani, ze male "kumbalky" su ponukane ako miestnosti s neviem akou kapacitou - aj ked verim, ze do nich dokazu natlacit xy hosti s tym, ze si potom "skacu po hlavach". A riesenie, ze hlavna miestnost pre blizku rodinu a v jednom saloniku sa tancuje, v druhom su taky hostia, v tretom su onaky, tak to pre mna neprichadza do uvahy, to sa mi nepaci, takto delit zabavu... Ale dobra sprava je, ze som si asi nasla "moje" saty - len este musia prist v bielom, lebo kremove nechcem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bero, super sprava o satach. Kde si bola skusat? daj fotku :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jani, tieto: http://www.ribbonsandpearls.co.uk/cat... Akurat, ze dam dole tie ruze, nepacia sa mi.. Povodne som chcela ovela jednoduchsie saty, ale kamaratky spolu s pani v salone, ma prinutili si ich obliect a dobre urobili... Krasne mi tie saty tvaruju postavu, no jednoducho z mojej strany laska na prvy pohlad.. :-D :-D Akurat, ze v kremovom mi nepristanu, lebo mam velmi bielu pokozku... ale mali by dostat aj v bielom - a cim neskor ich dostanu, tym lepsie pre mna, pretoze si ich budem len poziciavat, tak aby sa velmi neznicili do maja... :-p
Odpovedať
beronsche - naaaadherneeeee saticky :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj kraaasne saticky x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa presne tak isto zalubila do svojich, ked som ich skusila a hned som vedela ze to su tie ktore chcem. A hoci som potom skusala aj ine, ani v jednych som sa tak ako v tym mojich necitila :-p
Odpovedať
bybi a ake budes mat ty saticky? Mas foto?
Odpovedať
beronsche uf mam otvorenu hubu ked na ne pozeram :-D
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche, link je na str 258 :-)
Odpovedať
beronschne dakujem ;-) BABY POMOC :-( : Ako som odišla od tak som mala trošku silnejší výtok(gynekológ hovoril že ten výtok je o.k a keď bude silnejší že si mám dať slipovú vložku) tak som si dala intímku šla som na WC a bola na nej krv :-( To bolo asi cca pred 5 minútami....myslíte že mám ísť na pohotovosť..čo keď je to potrat???? :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( To už sa asi nebude dať nič robiť :-(
Odpovedať
lulu no mala by si ist hned
Odpovedať
Ružička.....nebude to trápne..nemám počkať do rána? čo keď je to len niečo nepodstatné? :-( A čo keď je to potrat a je rozbehnutý...a už sa nič nebude dať robiť :-( |-| ;-( ;-(
Odpovedať
lulu - tak ja na tvojom mieste tiez idem hned. :-( Tak len dufajme ze nie potrat. Bež!
Odpovedať
Deniska ružička tak idem ;-) DRŹTE PALČEKY Budem to potrebovať. :-( :-( :-( :-( :-( ..potom sa ozvem..hneď keď vídem z čakárme mám net v mobile
Odpovedať
z ambulancie som myslela
Odpovedať
lulu drzim ti palce
Odpovedať
dakujeeeem moc baby som vdacna ze Vas maaaam
Odpovedať
lulu - drzim palceky a myslim na teba. Takze hned daj vediet
Odpovedať
biela.ruza - co som pozerala malo by to byt v piatok a sobotu v BA inchebe svaadobny veltrh...
Odpovedať
Profilova fotka
lulu myslim aj ja na teba. Dufam ze je vsetko ok. A myslim ze sa nemusis bat, ked je potrat, mas bolesti a silno krvacas, viem o com hovorim |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?