Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
vidim ;-) livia vies ono je fakt na tebe nakedy si nechas vybavovanie svadby..i tie saty :-) ...pozri - kazdy ma nieco..ja napr. kvoli viacerym ludom v okoli radsej este neroztrubujem nic o svadbe a tak je mi lepsie zatim..to iste by som asi robila i s tehotenstvom :-D mozno by si mysleli ze som len tak velmi pribrala :-D :-D :-D ...vies ono je to tvoj Den, tak si ho urob svojim a podla predstav :-N
Odpovedať
Liviapeto ružička ti to krásne napísala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza...dakujem velmi pekne za povzbudenie vlastne, vam dakujem vsetkym bambula...ja v podstate nie som zo SL, ale pracujem tam 7 rokov, momentalne tam byvame v podnajme (ale ten sa chystame zrusit lebo to zerie moc penazi, dochadzanie z domu ma vyjde lacnejsie) a priatel je z Novej, takze som aj nie som zo SL 8-) ty si priamo SL?
Odpovedať
liviapeto - no ja som priamo z mesta. A kde tu pracujes? :-) Tak ti poviem, ja som bola v tom nasom salone Daniela, a ostala som sklamana. Myslim z pristupu tej pani, ktora tam bola, tak neviem ci tam vobec vkrocim este. :-D
Odpovedať
Teda nevestičky majú stretko :-D
Odpovedať
kto ma stretko? :-)
Odpovedať
Ružička že sú obe Sl ;-) Idem už majte sa ;-) :-)
Odpovedať
A kam ides Lulu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambula..robim na policii ako civil ja som o Daniele zatial ani neuvazovala, mam dovolenku, tak som si myslela, ze skocim pozriet do Sp.Belej na tu som zatial pocula len dobre ohlasy, najma co sa pristupu tyka
Odpovedať
liviapeto - tak len zajdi, potom das info, ci si bola spokojna ;-) Ja som tiez pocula len pozitivne ohlasy na nich. Ja sa urcite chystam aj do PO a mozno aj KE.
Odpovedať
Profilova fotka
Zrejme aj tak nakoniec skoncim v Polsku, chcem si len hlavne vyskusat, aky typ siat mam hladat. chystam sa sice schudnut, ale co ak sa to nepodari :-). Kde mas svadbu? my mame v NL, ale zaciname uvazovat o Jelenovi, ma super pristup pan majitel, tak sa nevieme rozhodnut a ja by som radsej chcela v restike, aspon nie su starosti
Odpovedať
Profilova fotka
a hudbu mate aku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Chces si saticky kupovat? No my mame svadbu v SL v Palme :-) A p.Jelen ma mozno priatelsky pristup, neviem, ale pre nas by to tam bolo po prve male a po druhe moji buduci svokrovci tam uz svadbu jednu robili a vobec neboli spokojni. Vraj ich aj oklamal a tak podobne..... A skupinu mame nasu oblubenu - Junior ;-) A co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
S tym kupovanim este uvidim. Moji svokrovci tam tiez uz jednu svadbu robili a praveze boli spokojni. Junior je dobra skupina, ale ja aj mily sme gorali, takze rusnacka skupina by nam nepasovala :-). momentalne hladam referencie na Rytmo zo Sp. Belej. A fotograf vyzera, ze bude Palco z KK, krasne fotky robi.
Odpovedať
ozaj a vy uz saly mate zahovorene? :-)
Odpovedať
Tak to je - viac ludi, viac chuti ;-) A zase majitelka Palmy, velmi zlata zienka, takze my sme zatial spokojni. A na nich som nepocula zatial ziadne staznosti. Takze gorali? :-) A Rytmo nepoznam, co to je za skupina? No zase drahy je rusnak a ja nie, ale na ich zabavy sme chodili, chodime, takze nikoho ineho sme nechceli. A drahy je ten fotograf, ktoreho chcete?
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto - vitaj v tejto skupinke :-)
Odpovedať
prečo sa vždy nájde niekto na internete, čo musí mať podpichovačnú poznámku? :-S vážne už budem chodiť len do tejto témy a nikde inde.
Odpovedať
maruska co ti povedali? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambula...kamosku vysiel 410 € od 12.00 do 1,00, si myslim, ze cena celkom ujde. aspon oproti tym sumam co citam na tejto stranke, 800 € by som urcite nedala aj ked chcem mat pekne fotky
Odpovedať
Profilova fotka
Bambula...inac, majitelku palmy poznam z roboty..velmi mila pani..super uces vzdy ma..stale o tom kecame, ked pride, tak dufam, ze vam to tam super dopadne, my sa zatial orientujeme podla ceny, tak nam Jelen vychadza nejlepsie, vyzera to tak, ze si vsetko budeme platit sami a platy nemame bohvieake :-D . kolko buidete mat ludi, my my cca 100?
Odpovedať
Maruska - ja som sa zlakla, ze aj v nasej teme si nieco podpichovacne nasla :-D Ale to sa dufam ani nestane. liviapeto - No pozerala som fotky toho Palca, su naozaj krasne. My uz sme si vybrali z PP jednych. ;-) A takisto by sme nedali taku sumu za foto. A kolko u Jelena beru za osobu? U nas tiez zavazi cena a v Palme je to super. a navyse budeme mat asi okolo 150 ludi, aj ked tajne dufam, ze sa zopar pozvanych nezucastni :-D :-D :-D
Odpovedať
zamiešali sa do temy ku ktorej nemali čo povedať len preto že som dala na klavesnici namiesto s že z |-| to už aky trapny sú ľuďia. normálne žasnem. dievčatá, mala som vyhliadnutého DJa ale začínam uvažovať aj o skupine, keďže svadbu o pol roka predsa len presúvame, tak by som možno na tú skupinu aj naškrabala. Dostala som echo že Gin tonic sú moc fajn, neviem čo berú, ani hrať som ich nepočula naživo, iba na yotube, tak neviem či urobí lepšiu zábavu Dj alebo skupina.
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesticky, vitam aj nase nove clenky :-D Aky ste mali vikend? Lulu, vysla si s tajomstvom von? ta vasa navsteva si nic nevsimla? To je super, ze mas znameho na foto, a 800 E je vela, takze si dobre usetrila! Z.junasova, som rada, ze si mala dobry zazitok zo skusania siat, ja takisto som si to uzila ;-) Trdielko, no super ze farar bol utretovy. :-D Niekto sa pytal kedy je ist treba skusat saty - ja uz moje mam :-D myslim, ze vierka tiez. Baby, som trocha znechutena - chceli sme jedneho chlapa co robi foto aj kameru (kameruje cely den a na 2 hodiny kameru odlozi a foti pozy v parku, meste, skupinove fotky a tak,...). Teda robil - povedal ze uz nerobi obidve spolu, lebo je to narocne. A este povedal, ze mi nemoze slubit na buduci rok este........ Tak sa hlada foto a kameraman ]-(
Odpovedať
lady cauko uz si mi chybala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) aspon niekomu
Odpovedať
maruska vidiiiimm...no robi sa dolezitym :-D :-D :-D psycho
Odpovedať
už som raz dávno pradávno na takého jedného natrafila, mi vynadal že sa h... vyznám do poistiek :-D a to som robila 5 rokov v poisťovni :-D :-D :-D , no čo už, neriešim. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky ladyjh :-) a aký máte rozpočet na kameru/foto? - mohla by som ti dať kontatky na našich do IP ak by si chcela :-) ja takisto už šatičky mám, ja si myslím, že keď už máte stanovený termín, tak sa už dá bez problémov zháňať :-) hoci zažila som keď som si bola pre šatičky, že nevesta si rezervovala jedny šaty na 3 termíny, lebo nevedela ktorý budú mať :-D maruška24 - my sme volili kapelu, podľa mňa spravia väčšiu zábavu, než dj :-) ale je to podľa každého vkusu, či kamera/dj. Ale čo sme boli na svadbách s drahým - tak na jednej (zo 4) bola kapela a urobili omnoho väčšiu zábavu než djovia :-) ale zase... veľa závisí aj od hostí... :-) A k cene, naša kapela stojí 400 eur až do rána a sú tam 5 ľudia, moja skoro švagriná dala cca 400 len DJovi...
Odpovedať
a ja som nasla DJ za 280 eur.moderuje svadbu, robi rozne hry,odcepcenie,bublinkovu show,dymostroj,osetlenie to je vsetko v cene :-) a fotofrafa mam za 150 eur a nema urceny pocet fotiek takze skveleee
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?