Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
bybi diik za nazor :-) inak ta matrikarka mi nepovedala detailne ze aku dobu dopredu si mam rezervovat termin, len tolko ze aby to zas nebolo neskoro ked je sezona a tak..ale znama sa tam ted brala 7.8 a tusim zacala vybabovat celu svadbu tak 3 mesiace dopredu...takze asi tak precpane to tu nebude..asi vsetci chodia do kostola :-N jeee a kam ides na dovcu? uf tu je zatim slnecno x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si tiez myslim ze chodia skor do kostola a kedze civilny obrad trva max 20 minut, tak ich za den aj dost stihnu. Ja to musim skor vybavovat, lebo si chcem by ista ze mozem booknut na ten termin salu a chcem si aj cas zajednat, ja by som chcela sobas az okolo 5-tej vecer, tak nech ta hodina neni este obsadena. Inak nasim hovorili, ze az do 8-mej vecra sobasia... Na dovolenku ideme na Mallorcu, tesim sa uz na ten oddych a aj na ostrov, este sme tam neboli. Aj ked mna Spanielsko nikdy moc nelakalo :-N Ale hladali sme nieco lacne :-) Ale kamoska sa odtial teraz vratila, bola tam skoro mesiac lebo jej tam sestra byva a krasne fotky mala, tak sa zacinam uz aj tesit :-) Ale hlavne aby sme si oddychli :-)
Odpovedať
jaaa aha, takze je ich viac v ten den, lebo vzdy som len videla o 15.30, tak som myslela ze iba vtedy :-D fakt az do 8? a od kolkej, nevies? jaaj xcela by som more juuj zavidim potichu :-N
Odpovedať
Malorca je lacná? u nás je drahé všetko, ešte ja šnúrky do topánok ]-( dievčatá, jazdí niektorá na korčuliach, na in-linoch?
Odpovedať
baby kuknite sem : http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ... je dost velka/mala na cca 15 ludi? ja by som xcela nejaku takuto velkost...samozrejme s cervenou...ze napr. srdiecka namiesto tych fialovych kvetov maruska ee nejazdim..bratova frajerka jedine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No u nas je Spanielsko jedna z najlacnejsich destinacii. My sme dali za nas 3, all inclusive necelych 700 libier, tak mne sa to vela nezda, oproti inym dovolenkam co sme pozerali...
Odpovedať
Profilova fotka
ružička podľa mňa pre 15 ľudí bude stačiť podľa toho ako je veľká - resp keď povieš cukrárke počet osôb, tak ti spraví väčší či menší priemer (váhu), podľa počtu :-) a je nádherná :-) maruška ja jazdím, čo dáme inline stretko? :-)
Odpovedať
No to aj ja sa cudujem ze Mallorca je lacna? :-| vcera som sa rozpravala s priatelom a vyzera to tak ze ani na svadobnu cestu tak skoro nepojdeme mozno za par rokov :-( nevychadzaju peniaze na nic... :-(
Odpovedať
haha ze stretko...ja som hovorila lady ze ju prekvapim, dojdem zagratulovat na svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
V Anglicku Mallorca je lacna... Celkovo Spanielsko je lacne, lebo je blizko...
Odpovedať
jjaaaaaaaaj tak to mas skveleee :-) uzi si dovolenku a hlavne oddychuj pri slniecku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No este mesiac, necely :-) Ale tesim sa uz na ten oddych :-) A dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
weri, chcem si kúiť, vraj to formuje postavu, ale ja som na tom v živote nestála, sa prizabijem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kolegynka sa vrátila prednedávnom z dovolenky na mallorke a tiež si vychvaľovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maruška neprizabiješ, je to úplne ľahké :-) ja som dostala 2 roky dozadu od miláčika k narodeninám rocessy a sú úplne perfektné, idú samé :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Verim ze aj nam sa bude pacit. Hlavne aby bolo pekne. A potom je to v pohode, lebo nic nemusime :-) A ja chcem trosku aj ostrov prejst, je tam nejaky zamok a katedrala, na fotkach to vyzera krasne :-) Tak trosku snad pobehame, uvidime ako nam mala dovoli :-)
Odpovedať
idete vsetci traja?
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, vsetci traja :-)
Odpovedať
Ahojte, bybi do ktoreho mesta ides na Mallorcu, totiz my sme mallorcania :-) moj partner odtial pochadza ..no neodporucam Arenal :-( je tam vela hlucnych mladych turistov, ktori dosli hlavne za sialenou zabvou.. Dnes dorazil spanielsky zavoj, a zacala som vahat, ci ho pouzijem. Zvazujem ozdobu do vlasov, len ci to bude stacit k satom. Prosim, mate dajaky dobry tip na fotografa, vsetci su neskutocne drahi.
Odpovedať
baby ..chcem sa nieco spytat... nevesta musi mat zavoj lebo vela neviest som videla aj na fotkach co nemali...viem ze to patri k sebe ale ked nad tym rozmyslam tak na co potom ist ku kadernicke a mat pekny uces a potom si dat zavoj a ten uces nie je dobre vidno....to sa mi nepaci... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Dracica jasne ze nemusis, ak sa ti to nepaci, tak preco? Ja zavoj chcem, ale len preto ze ked som si skusala saty a dali mi k tomu zavoj, tak som sa do toho zalubila, ale pred tym som nikdy nad zavojom nerozmyslala, skor som s nim neratala ako ratala :-) Fpjj, ideme na vychod, Sa Coma sa to myslim vola? Neviem ci dobre ci zle, ale uprimne, vyberali sme podla cena/kvalita a toto nam vyslo najlacnejsie za to, co sme od toho ocakavali, teda all inclusive a pri plazi :-) Tak poviem ked sa vratime, ci sme dobre vybrali alebo nie... Ale chceme aj este aj cestovat, tak 2 dni dufam aspon budeme na cestach okolo ostrova :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dračica je to na tebe či si chceš dať závoj alebo nie :-) nikde nie je dané, čo nevesta musí mať, je to jednoducho to, čo sa ti páči a v čom sa cítiš dobre :-) ja závoj chcem veľmi a už som si aj kúpila, je krásny má 3 vrstvy a je dlhý asi po zadok, len neviem ako s účesom. Najprv som chcela vlasy rozpustené len z vlnené a stiahnuté dozadu, ale nehodí sa to, tak som sa rozhodla pre drdol (ukážky v mojom albume), ale závoj by som chcela tak zvrchu ako má tá nevesta v mojom albume na konci, nie zospodu.. Myslíte že môžem mať závoj zhora aj keď budem mať drdol hore? Ďakujem za rady :-)
Odpovedať
no hej ale ked je odcepcenie tak sa vtedy dava zavoj dolu....potom by mi nemali co dat dolu :-D a este to sa zavoj zvlast kupuje k satam..lebo som to videla v niektorych salonoch ze to nepoziciavaju.... podla mna mozes weri ale zase ako som pisala nebude ti vidno uces to az ked ti daju zavoj dolu po polnoci...ale ja si myslim ze mozes to tak mat
Odpovedať
Profilova fotka
no v Nicole nepožičiavajú, kúpila som ho k šatám, ale nevadí, odložím si a keď budem stará tak ho budem namiesto parochne nosiť :-D :-D :-D tak ti rovno nasadia čepiec, nejakú šatku alebo čo, nemusia ti závoj dávať dole :-) alebo kvietky ti povyberajú z vlasov ;-) noo to je fakt že mi nebude vidno, ale veď to si môžem dať aj dole no nie? - boli sme na svadbách a nevesty ho nemali nonstop, takže ani ja ho nonstop mať asi nebudem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a moc moc ďakujem za radu dračica :-)
Odpovedať
hm no asi mas pravdu a dakujem :-) este porozmyslam ci budem mat alebo nie zavoj...len kupovat by som ho nechcela keby to bolo k satam tak prosim to by bolo ine...no uvidim ;-) dakujem a nemas za co
Odpovedať
Ahojte,mám sa dobre potom sa ozvem ;-) :-) Je nám supeeeeeer x-) x-) x-)
Odpovedať
wera skoro mi zabehlo, ten vtipek s parochnou ma dostal :-D :-D :-D tiez xcem zavoj i s korunkou,lebo ja budem mat len nejako normalne rozpustene vlasy a k tym sa to hodi :-N aj podla mna sa to hodi weri, budes taka zlatunka s tym zavojom hore x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mallorca vychadza pomerne lacno aj u nas - teraz sa odtial vratili kamarati a za polpenziu dali aj s letenkami 260 eur..vyse tyzdna boli..a v utorok odlietaju dalsi a tych to vyjde tak isto a maju v tom zahrnutu aj cestu z popradu do ba a spat..
Odpovedať
Profilova fotka
Baby v jednom hypermarkete maju v akcoske biele srdiecka a lopticky na vyzdobu na stoly za 59 centov..my sme nakupili srdiecka a budu sluzit ako menovky :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?