Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ale aj to ma svoje zapory, ja by som zas tam nexcela :-D lebo ked raz nieco huci tak huci a je jedno ci je to sused z bytovky alebo od vedlajsieho domu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to teda hej ružička, hlavne keď sa naozaj chceš vyspať a oni tak buchocú, akoby ti priamo do hlavy búchali, hej hej to poznám... ]-( ružička a už si bola skúšať šatičky?
Odpovedať
Profilova fotka
dracica aj my si budeme kupovat domcek...snad. Neznasam byty, som odchovana na dedine
Odpovedať
wera este nie,nejak este nejdem do toho,na mna je to moc skoro :-D este nie som uplne v tej svadobnej nalade...teda ked clovek este nenakupuje a nikomu to neoznamuje, tak neni este v tej nalade - chapes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme chceli tiež pôvodne ísť do domu, ale keď sme videli tento byt, nemohli sme odolať, je obrovský, celý prerobený a máme odtiaľ všetko blízko :-) po čase, keby boli deti by sme chceli ísť aj my do domu, ale teraz nám to úplne vyhovuje takto :-) ružička - tak to ja mám plne svadobnú náladu, som naladená tak, že by som sa mohla aj zajtra vydávať :-D
Odpovedať
wera to ti zavidim =-) ja som nejak osmutnela z toho...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si povedali že deti budú až ked budeme v domčeku, aby sme sa potom nemuseli stahovat s malymi detmi. Ja som tiez mala tu ultra svadobnu naladu ale iba dokedy som mala cas nad tym premyslat, teraz som rada ze aspon daco vybavime... Teda hlavne miestnost neviem kedy vybavime lebo v nedelu tam nikoho nebolo a pritom tam mali byt
Odpovedať
Profilova fotka
ruza, nebud smutna! :-S ja ked som sa potrebovala dostat do svadobnej nalady, tak som zacala vy,yslat s oznamkami, zacala som ich navrhovat, tlacit......... a bola som v svadobned nalade jedna dve :-N Miska, my sme tiez tak rozmyslali podobne o deturencoch, ale sme sa zhodli tak, ze keby sme vsetko planivali takto okolo nasich planov a zelani, nikdy by sme toho moc neporobili. My mame maly 2-izbovy dom a chceli by sme velky, ale ja radsej budem mat dieta a stahovanie potom bude za to stat..........take moje zmyslanie :-N Vierka, aj ja by som sa mohla zajtra vydavat ;-) teda ja by som sa aj vydala hned, mne ide iba o to, co to pre nas dvoch znamena - nevadi vsetko okolo hostiny a vybavovaciek....... Mimichodom vitam novu nevesticku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, vcera som bola pozerat material na moj zavoj ;-) mali aj krasne sponky a hrebene, juj sa vytesujem :-D
Odpovedať
lady takze ides ho robit sama? :-p
Odpovedať
ladyjh : vy uz mate vytlacene oznamka ? tak skoro ? hm :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hej, avoj si robim sama, taky ako mam v albume. Pozerala som navody, celkom lahke...... :-) Dracica, este vsetky nie, len uz vieme, ako ich chceme. Len som to davala dokopy, hrala sa s detailami a tak :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaaaj vsak som sa uz zlahla ze ich mate ,,na ostro,, vytlacene a staci len poslat :-D
Odpovedať
lady urob ho aj mne prosiiiiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh a mozes mi poslat stranku kde si hladala navody na vyrobu oznamiek?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, nemame :-N posielat budeme asi vo februari, aby sme mali v Maji konecne cisla. Takze budem po veceroch aj troska ich robit.......zachvilu mi zacina posledny rok na vyske, tak budem mat co robit :o)
Odpovedať
Profilova fotka
ruza ozaj chces? =-)
Odpovedať
lady to bol zart, ale lubilo by sa mi to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja nie som proti ;-)
Odpovedať
8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky :-) Ja som teda v svadobnej nalade za nas oboch :-) Stale hladam a vymyslam nove a nove veci co este treba :-)
Odpovedať
sa tesim bybi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruziska ja si myslim, ze hned ako ti potvrdia termin, budes aj ty v tej spravnej naladicke :-) Ja tiez uz ledva na to cakam, ale mna na stastie nalada neopusta :-)
Odpovedať
este si pockame ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, konecne mam trochu casu precitat si co sa dialo.
Odpovedať
ahoj sinov..ja si idem akurat urobit nieco jest...po prvykrat dneska, hadam by bolo nacase uz aj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak sme boli v sobotu na tej ochutnavke a dopadlo to super. vsetko zoberieme od hotela. chvalabohu, lebo neviem kde by som zhanala cukrarku ci vinara :-) ruza ty si ma tak vystrasila s tou matrikou, ze som sa prevadzkara radsej opytala ako je to u nich a nastastie sobasia kazdu sobotu. dokonca aj pondelky, stvrtky a piatky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pockame veru 8-( Strasny system... ale co uz |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ruza jest treba. inak na tebe budu visiet svadobne saty ;-)
Odpovedať
sinov ten piatok zavidim |-| v ktorom to meste? neblazni...na mne saty nikdy neviseli :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?