Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D dracica, zenich s rodicmi pridu na aute k nasim a tiez vsetci hostia autobusom pridu. Hostia budu vsetcui ubytovani v PN a nasi byvaju na dedike, kde bude aj obrad. Po pytackach sa pojde hned na obrad (zenich na svojom aute a ja na svojom, potom ma bude cakat pri oltari a tatino ma bude viest k oltaru). Fotit sa pojde po obrade, kym sme este 'sviezi'. Hostom sa zatial bude podavat sampanske v sale a my budeme asi hodinu a pol. Potom hostina......... ja planujem na pytackach nejaky prihovor (podakovanie) rodicom, nejako oficialne, lebo uz asi nikdy v zivote nedostanem taku sancu im poriadne za vsetko podakovat. To sa opytame starejsieho aby in to povedal za nas
Odpovedať
Profilova fotka
dracica, neboj, nebudu dlho cakat. My im budeme podavat samopanske a zakusky, vonku na terase :o) ani im nebudeme chybat :-D
Odpovedať
hm ja som myslela ze to pred svadbou ked pride on za mnou pojdeme sa fotit....on hovoril ze keby sa to dalo ze by sa aj odfotil par dni dopredu ale ked ja muim mat saty a uces a tak... :-D aj mi to bolo smiesnee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
]-( niektoere baby tiez tak rozmyslali, ale ja by som sa bala, ze si uspinim alebo roztrham saty/zavoj, topanky.....este by sa michcelo zhanat novy podpatok alebo topanky den pred svadbou ]-( A tiez uces a mejkap, ved svadobne fotky maju byt zo svadby. ja by som sa este aj bala, ze ked sa odfotime pred svadbou, moze sa nieco stat a na svadbu sa ani nemusime dostat - tie predsvadobne fortky su take falosne podla mna - az po obrade, ked budeme svoji, zapecatit to na fotkach. A predsa tam to stastie bude na fotkach vidiet, ked uz budete po obrade a svoji. Tolko len moj nazor, ale respektujem vsetky baby co maju iny :-N
Odpovedať
hmm, lady, možno máš pravdu s tým ďakovaním, ked tak nad tým rozmýšľam .... tak asi to aj my tak spravíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi :-D si myslim, ze rodicia sa tomu potesia a budu vediet, ze si ich vazim, aj ked im to casto nehovorim :-D
Odpovedať
Lady máš pravdu, ja tiež nie a tam by to malo byť
Odpovedať
a moj hovoril ze on bude recnit na svadbe ( namiesto svedka svojho -podakovanie ) no to som zvedava :-D moj hamblivy bude recnit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani a už vieš kde budete mať hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
bude v Kursalone :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fííha tak tam je to pekné teda aspoň podľa fotiek čo som videla myslím že aj tá athena čo mala obrad na hrade tam mala hostinu :-) tak to gratulujem k takému miestočku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem slintacik. Athena je Martina z Manchestru - ta mi poradila Kursalon :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute... ;-) weri potom snad hodis niekde foto, lebo xcem vidiet tu krasku v tych novych satach :-p :-p :-p simika ja sa tak hrozne tesim s tebou na tu svadbu, ako keby bola moja,. neviem preco... :-D :-N dracica je v tom symbolika ak ta uvidi drahy az v svadobny den v satoch..hmm asi nepojdem s nim...neviesm ale s kym..s mamou nexcem a kamosky mam mimo mesta..xcem nejaku oporu :-D lulu vsetky nemaju saty..ja som este ani nezacala skusat :-D :-D :-D dracica aj ja mam hambliveho :-D ale snad tam nebudeme ticho...hudba bude, snad niekto da prihovor, to by sa mi lubilo, ako v tych americkych filmoch sa postavi s casou a povie nieco o novomanzeloch pekne :-o len ked moj svedok je tiez taky mlkvy bozeeee :-D :-D :-D
Odpovedať
gabinka ja xcem aby ma viedol zenich :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ruza, mohla by si si vopred niekoho dohodnut, aby dal prihivir a dsat mu nejake tipy, co by tam mohol spomenut.... Kolko bedete mat hosti ruza? :-)
Odpovedať
inak ked tam pozeram na fotky zo svadieb ci uz tu na fore alebo inych webovkach tak su to same rovnake fotenia...teda ak pozeram fotografov od nas z mesta, tak ti isti maju stale rovnaky styl fotenia, nasvietenia, poz, miest fotenia,farieb...proste su to rozne pariky ale fotky vyzeraju takmer rovnako...ja dokazem podla fotiek uz aj uhadnut fotografa :-D :-D :-D brrrr ziadna genialita a ani refresh 8-(
Odpovedať
ruzi myslím si, že je to v pohode ked chceš .... veď je to tvoj deň, tak to bude podľa teba :)
Odpovedať
lady asi 15, neviem s urcitostou koho este vyhodim, pridam...hej mne sa to tak lubi :-N neviem xcela by som nieco take pekne v style ze ci sa mame radi, ako zijeme spolu, ci sme stastnejsi, ako to vidi ten clovek-kamoska nas spolu a tak :-)
Odpovedať
gabinka hej len vies ako to je s otcami, kazdy xce viest svoju dceru k oltaru...to zas bude reci |-| ale podla mna sa to viac hodi do toho kostola, ale pri matrike to zas je take uz obycajne podla mna :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ruza, tak niekoho poziadaj vopredm ci by van neurobil orihivir a mozno tp bude prenho poctou..... =-) Tiez viem, co myslis s tymi fotkami. Ja som si popozerala vela albumov tu na fore a vyberam si fotky/pozy, ktore by som aj ja chcela mat. Takze to potom iba ukazem iba fotografovi a nech nas foti tak, ako sa mu my napozujeme ;-) S nami nebude mat tazky job :-N
Odpovedať
ruzi no a čo .... sprav si ako chceš ... :-) neviem aký máš vzťah s otcom, či to jemu nebude ľúto ...
Odpovedať
lady hehe ja rozhodne nexcem take modelkovske, lebo sama nou nie som :-D nepacia sa mi take pozy na ktorych vyzeraju tie baby take skrcene a pardon za vyraz niekedy ako v tranze v snahe zachytit nejaku umeleckost, ale ved to je svadba :-D tu budem amt len moj usmev a xcem take jemne pozicky...ja by som xcela niekde v prirode, na poli v kvetoch...ale zas poradim sa s fotografom...pri prsani neviem |-| ..ale i na mojom balkone je prijemne,mam tam zelen a v dialke ziadna vysoka budova len vyhlad, to tiez mozem pozovat :-D :-D :-D gabi asi bude, ale zas mne bude zle ak ma bude viest...kazdy ma inu predstavu, ale rozhodne si urobim po svojom :-N lady ale stale este uvazujem nad PN ;-) teda fotenim tam..neviem..ale zas vies ist tam a naspat, dalsie opletacky, ja som skor taky prakticky clovek, co to xce mat bez zbytocnych natahovaciek a vybavovaciek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gabika vidím že Ty si z TN a vy už máte vymyslené kde by ste chceli mať obrad a kde hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
hej ruza, hlavne ta cesta ]-( do PN a spat. ale aj v TT musi byt vela krasnych miest..... ja som tiez za prirodzene fotky - tym pozovanim som myslela, ze budeme tancovat, a bude mi viat zavoj.....budeme sa pusinkovat a maznat (pohlad do oci)..............budem nas kryt zavajom.......a proste tak, vsetko fotky v pohybe a 'v akcii'. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby, prave som nasla versiky pre rodicov ako Dakujem - to bude nas starejsi hovorit na pytackach - este upravime, ale znie to super. Dala som do albumu :-D
Odpovedať
lady aha xces pohyb :-D ja xcem statie :-D neviem si predstavit ze priatel bude taky akcny, on ee vobec :-D ale inak este nemam ziadnu fotku ako sa bozkvame ze ci sme pritom pekni :-N :-D
Odpovedať
slintacik hej, som z TN. pozerám že aj ty ? odkiaľ si ?? ešte nevieme miesto, v kostole na fare, hore pod hradom, ale miesto ešte rozhodujeme.
Odpovedať
lady vidim versik, je velice vhodny ;-) ja take nebudem mat...inak poradis nieco? akoze nemame zvyky, ale ked pride po mna ku nam domov,co len tak otvorim dvere chvilku posedime apojdeme na matriku? akoze poradis nieco co by sme tam mohli spravit a nielen ho tak obycajne privitat? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka, teda aj sa pobavim na nas - ja chcem pohyb, ty chces stastie..... ja by som aj lasku privitala ;-) ;-) Snubenec ti prinesie kyticu, ked pride na pytacky. Ty mu pripnes pierko a rodicia vam daju pozehnanie na spolocny zivot......Stamperlik do guraze a ide sa do toho ;-) Alebo sampano, aby to bolo slavnostnejsie :-. Nejako takto. Ale keby som bola tebou, tak by som si to urobila tak, ako si sama predstavujes. Versiky, prihovory, podakovania, proste tak, zko to TY chces - je to tvoja svadba. Kolkokrat v zivote budes mat veci len tak ako ty sama chces? Uz asi nie velmi casto po svadbe, tak si ten vas den uzi........ :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka a si povedala, ze na matrike to bude uz take normalne........... :-( ja si myslim, ze to moze byt take normalne alebo take slavnostne, ako si to spravis. Co sa tyka svadobneho dna - ten bude tak normalny alebo tak slavnostny ako si ho kto urobi....... :-N Ty chces, aby ta otec viedol k manzelovi na matrike, alebo nie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?