Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Bambula ja tiež dám veľa na názor drahého, ale šaty mu asi radšej neukážem, predsa len, aby to neprinieslo nešťastie .... a potom bude viac prekvapený ... :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko prajem:) Moj je tiez zvedavy a chce vidiet saty,uces..vseetko:) kedy zacnete saty skusat? Ja by som aj hned:)
Odpovedať
Petkaa ja tiež, už sa neviem dočkať, ale mám na to ešte dosť času ...
Odpovedať
Simi - dakujem krasne, uz minule som myslela na to, ze ti napisem, ci si na mna nezabudla ;-) A vidim, ze nie :-D A ty sa neboj, my tu privitame kazdeho, a ty nam aspon mozes poradit, kedze to mas za par... gabi - No ja zase neverim na ziadne povery, ale drahy je taky, ze on mi vzdy radi, co mi pristane a ked si mam nieco kupit, tak rad vybera :-D Ale rozmyslam vazne, ze mu asi neukazem , teda satky urcite nie.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mojmu ukazala saty, ale len na foto vo fotaku... nevydrzala som.. uz je tomu dva mesiace, tak dufam, ze uz si ani nepameta ako vyzerali :-D ale predsa na zivo je to celkom ine..
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka jasne, ze som nezabudla, len som nemala cestu okolo ;-) ale vcera sme isli okolo a tak hned som zaostrovala ako sa vola :-) odporucam, velmi mily pristup a pekne satocky.. velky vyber zavojou atd..
Odpovedať
Petka - ja som bola minuly tyzden obzriet si nejake saticky, ale ako som vtedy pisala, v tom najväcsom salone ma pani odmietla, ze to mam este cas, bola neprijemna :-p asi som ju vyrusila....a v druhom salone som vyskusala len 2, ale vobec podla mojich predstav :-D Niekto si mysli, ze je to skoro a podla niekoho je to akurat ten spravny cas. ;-)
Odpovedať
simi - a co ti drahy povedal na saticky? Bol spokojny? :-)
Odpovedať
bambula ja som tiež taká, chodieva so mnou na nákupy (čo teda fakt klobúk dole, že ho ukecám na to ) .... a vždy mi poradí. Tak som spokojná ja, aj on .... ale približne viem akú má predstavu, aké sa mu páčia, šaty .... ja to robím tak, že ked ideme okolo výkladu so svad. šatami tak sa vždy bavíme, či sú pekné alebo nie .... a už viem približne, aký štýl sa mu páči .... takže nechcem sa mu tiež ukazovať, ale viem, v čom by som sa mu páčila ...... teda dúfam.
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka to vies, ze ano, nevedel sa vynadivat :-p a na zivo s ucesom, make-upom, bizu atd to bude este lepsie. teda duuuuufam :-) ja som skor sportovy typ, rifle, tricka, mikinky a taaak, len maloco sa vtiahnem do elegantneho tak bude nezvyknuty ma vidiet zrazu takuto... tak na tu reakciu sa tesim uplne najviac ;-)
Odpovedať
gabi - no ja som mu ukazala na nete, tie ktore sa pacia mne a chcela som jeho nazor :-) celkom sme sa zhodli. TAk sa mu hadam budem pacit, aj ked si ich vyberiem sama ;-) Tak predsa len...bude to krajsie, ak tych nasich fesakov prekvapime :-)
Odpovedať
simi - no to si viem predstavit. Urcite je to uuuplne ine vidiet ta len v satkach a ine, ked si uz "hotova" nevesta ;-) A ja som zas presny opak, mna zase ked vidia v sportovom, tak sa vsetci cuduju :-D :-D Ja totiz zboznujem opätky ;-) Som taky krpec, tak mozno aj preto som si velmi zvykla ich pouzivat, aj ked je pravda, ze v botaskach sa citim samozrejme pohodlnejsie. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
opätky mozem aj ja, tiez mi par cm k mojej vyske neuskodi :-) nie extra vysoke, obliekam sa tak ako by som povedala hmm sportovo elegantne, riflicky bedrovky, opätky, tricka kadejake .. viies si predstavit ;-) takze vidiet ma v svadobnych satach bude pre nho trosku sok haha
Odpovedať
simi, tak to budes len raz v zivote :-) Stoji to za to ho takto sokovat :-D Takze aj ty si taky drobec?
Odpovedať
presne tak bambulka, ten moment prekvapenia bude väčší :) ked nás uvidia po prvý krát :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo neviem aku vysku mas ty, ale 164cm a moj ma 190cm ;-) tak pri nom som krpec.. ved kuk foto v albume :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabinkas presne :-D duuufam, ze budu mat cely vecer oci len na naas ;-)
Odpovedať
simi - tak mne drahy tiez hovori, ze som krpec, 159cm a on 183cm. Ale tak vy ste riadny rozdiel ;-) Ale je to take zlate, si pri nom taka utla ;-) Baby - tak urcite ze budu mat oci len pre nas. Vy ste za unoc, alebo nie? Mne by to mozno nevadilo, ale drahy nedovoli.
Odpovedať
ja urcite unos nechcem je to hlupa tradicia...nechat hosti len tak cakat a zo svadby utiect :) moji rodicia to mali a otec chodil za mamou aj na wc :-D aby ju neuniesli a nemusel platiti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambula dakujem ;-) presne to mi vyhovuje, ze sa pri nom stratim aj ked nadobudnu kilecka navyse :-D :-D alebo ked budem tehu :-) teraz zacal moj drahy behavat kazde rano, tak si drzi kondicku, comu som rada, mala by som sa pridat, ale ked vyliezt z tepluckej postieky o 7 rano je hrroooozne tazkeee :-(
Odpovedať
dracica - ved prave. Ako hovorim, ze by mi to mozno nevadilo, lebo ja sa dam presvedcit, ale na druhej strane som tiez tvrdila, ze po prve ostanu hostia sami neviem aky dlhy cas a po druhe, zbytocne platit vstupne do nejakeho baru pre neviem kolko ludi, plus samozrejme tam nieco popiju....je to zbytocne. Ved alkoholu na svadbe budu mat dost.
Odpovedať
Ale Simi - ty len pekne ostan v posteli, tebe to behanie ani nie je treba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka no po vysadi HAK sa na mna troska lepsia kila, ono to treba na to cas kym sa ,,vycistim" a najhorsie je, ze prva faza v zmene organizmu je zavodnenie.. ale nevadi, nejak to vydrzime a budem aspon cistucka od hormonov a hajde robit mimi :-D :-D idem do mesta tak prajem kraaaaaaasny den vsetkym, papaa
Odpovedať
Profilova fotka
:-) caute nevesticky, uz som konecne tu :-D Hej, ja uz mam saticky. Je tam aj fotla v mojom albume. :-) So mnou tiez nechodil drahy, bude ma vidiet az pri oltari. Ked pride na pytack, este ich nebudem mat oblecene, az pri oltari :-D
Odpovedať
Vy všetci šatičky a ja iba odskúšané :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci, ty mas este cas, brusko sa ti bude menit a rast dovtedy :-D
Odpovedať
ja si tiež ten únos neviem predstaviť, ... .bola som na svadbe, kde chudák ženích nemohol tú nevestu nájsť, tak hostia tam boli asi dve hodiny bez nich bolo to také divné :-|
Odpovedať
a ako to chodi tie pytacky ? pridu k vam jeho rodina a on a potom...je podakovanie a bla bla... a potom sa idete fotit ? lebo ja som sa pytala mamy ze ako to je ze to oni sem pridu a ze potom budu 2 hodiny cakat az mi prideme z fotenia? a povedala ze mozem sa fotit doobeda ale tak to budu ine starosti co ja viem....a zase tolko v satach... alebo ich prezliekat.... hm :-|
Odpovedať
Jani..práve preto :-D ;-) Idem ..ide šééééf :-p :-D :-N
Odpovedať
ja sa chcem fotiť až poobede, aby ma nevidel pred obradom v šatách. Ja by som to chcela bez pytačiek, proste že ženích bude čakať pred oltárom a tatino ma dovedie do kostola pekne za ním dopredu :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?