Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ladyjh: Nie, moj je slovak :-) My sme sem uz spolu prisli :-)
Odpovedať
my máme známeho v jednej Ba cukrárni, ale čím ďalej od Ba, tým priaznivejšia cena ( len nepovedať že na svadbu :-D :-D ), takže neviem či by nebolo blbé a nepraktické vybrať sa do cukrárne trebars aj do TT a blízkeho okolia :-x
Odpovedať
baby ... a nemaju webstranku ? a ak torty pecu svasobne?
Odpovedať
Profilova fotka
dracica webstranku neviem ci maju. Ale myslim ze mamina ma na nich telefon, sa jej mozem spytat. A neviem ani ci pecu aj torty, este sme sa tam neboli pytat :) My este stale cakame na termin, takze ja az potom budem vsetko zistovat. Uz mame vybrate, kde bude hostina, aj fotografa aj kameramana, ale stale nemame termin. Budeme sa totiz brat na urade a oni zverejnia terminy na buduci rok az v oktobri, takze do vtedy nemozme zabookovat nic :-( 8-( Je to strasny system, ved keby som sa chcela v januari vydavat, tak do poslednej chvile neviem termin :-N Tak ja zhanam vsetko teraz, aby ked nam potvrdia termin mozem vsetko naraz hned booknut. Len sa modlim aby vsetko co chcem bolo este volne. Ale termin chceme 17.09.2011 :-) Hlavne ze saty uz mam vybrate :-) :-N
Odpovedať
to mas dobre :) ja len zistujem co kde mozem zohnat a aj cenovo sa zorientovat a kedze to budem mat na dedine tak to neponahla rezervovat lebo sa mi nikto nepredbehne, nie ako v meste treba rok do predu :-)
Odpovedať
a aké, nemáš link? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tieto: http://www.maggiesottero.com/dress.as... My budeme mat hostinu v Dolnej Strede :-) Tak dufam ze bude este volne ked uz budeme mat konecne termin potvrdeny :-)
Odpovedať
tie sú krásne, sadnú ti? už si ich mala na sebe?
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, skusala som ich minuly tyzden a su krasne :-) Tiez som sa bala ako sadnu, lebo na fotkach a na modelkach su vsetky krasne, ale na stastie boli krasne aj na mne... Som ich ani vyzlict nechcela :-)
Odpovedať
bybi vitaj :-) uf tie saty su krasne, ta sukna jaaaj,ale len pre take stihlunke su najvhodnejsie, skoda :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, krasne saty. Vasi vam pomahaju s pripravami? My sme dnes prave objednali 'Save the Date' cards - nakolko bude vacsina hosti anglicanov, tak nech maju cas bookovat letenky a hotely. :-) Po svadbe pojdete domov alebo ste usadeni tu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ladyjh. my sme tu kupili minuly rok dom, takze uz tu :-) Domov pojdeme tak na 2 tyzdne, tyzden pred a po a potom by sme chceli ist na Floridu na svadobnu cestu, ale este uvidime :-) Nasi pomahaju, ved mne by sa to tazko takto z dialky vsetko vybavovalo. Ja najdem co sa mi paci a nasi tam idu :-) My budeme mat tiez dost anglicanov, vela kamaratov, kolegov (niektori sa uz ucia aj slovensky troksku), teda asi polovicu, ale my nebudeme mat velmi vela ludi, tak do 60 a to pocitam ze cca10 ani nepride, mozno aj viac :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A dakujem za pochvalu satov, ja som sa do nich zalubila na prvy pohlad a ked som ich mala na sebe, len som sa v tom potvrdila :-)
Odpovedať
Bybi vitaj :-) x-) ;-) ;-) ;-) Krásna dcérka na foto a šaty sú úchvatné x-) ;-) Ste sa ale dievčence rozpísali :-D :-p
Odpovedať
bybi a kde si si kupila dom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tu v Anglicku sme kupili :-)
Odpovedať
Dianka bola si v kvetinárstve :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, ja som si tiez tak isto vybrala saty - jas om sa do nich zamiloaa na prvy pohlad, tie som si aj hned prve vybrala :-D :-D :-D Potom co som skusala ostatne, ani jedni tak pekne na mne neukazali. Proste usite na mna ;-) My tiez mame dom, ja tu robim a robim aj part time vysku. Mne nasi nepomahaju, minuly rok sa bracho zenil tak mi p ovedali, ze toho mali dost a aby som od nich nic neocakavala (to mysleli pomoc a financie). Tak ja som taka samostatna jednotka, ale nestazujem si. Aspon viem, ze vsetko bude presne podla mojich predstav (klop na drevo).
Odpovedať
aha takze zostavas tam natrvalo?..skoda no..vela ludi dneska odchadza von a tam i zostane...i tu na fore kopec sa vydava za cudzinca...je to taky trend ? :-) :-) ;-) ja by som si vonku asi nezvykla..a nieto na cudzincov, mne by vadila ta ina rec, ina natura tych muzov a podobne..lebo su ini :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka, mne to trvalo asi 4 roky, kym si tu 'zapadla'. Aj s pomocou psychologicky (mama ma vynila, ze na co ma vychovala len aby som potom odisla a za on so mna nic nebude mat), aj s pomocou snubenca a tak. Nemam tu ani vela slovenskych znamych, robim s koleginami, co su vsetky ANG, a je to tak aj lepsie. Domov by som sa uz nevratila nastalo, ale rada chodim na dovolenky :-D Ruza, aj s jazykom by si si zvykla, ked hovoris jednym jazykom 24-hodin denne, tak zacnes aj rozmyslat po anglicky. Ja zvycajne hovorim po slovensky iba ked volam s nasimi (a samozrejme teraz tu).
Odpovedať
Dianka ja zase keby sa naskytne ponuka hneď idem :-D Ale samozrejme aj s Radkom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Biela ruza, ja mam slovaka :-) Ja som si tu zbykla, pracujem. Dokoncila som si diplomu v maji, takze sa nestazujem. Zarka hovori aj slovensky aj anglicky :-) Ja by som si uz doma asi nezvykla :-) Teda tazko :-) kocky musim, ist, prestavka mi skoncila uz pred pol hodinou :-N idem makat, mam toho dost |-|
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, mala sa narodila v UK? Hovori dvojjazycne?
Odpovedať
Baby spinkáte? :-N =-)
Odpovedať
lady obdivujem ta za to, asi by som to nedokazala..ale sme rozni..teda musis byt potom silna zena ;-) ;-) ;-) bybi vy ste to dokazali :-) uf akoze nemam problem hovorit v inom jazyku, mala som aj taku sefku..ale zas co ja viem s manzelom/priatelom by to bola ina kava..a potom plus svokra haha mne staci ta moja 8-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Ale hrozne by mi chýbala rodinka :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka, nie je co obdivovat :-N , ale dik :-D silna aj mozno - hlavne ked som si musela stanovit priority - a hlavne ci sa sustredit na vlastnu buducnost alebo na buducnost mojej maminy, o ktoru som sa bala a vycitala som si, aka som to dcera........ane to nechajme :-N Luci, ja si tu vyborne rozumiem so svokrou a s Danovou rodinou. Moja rodina doma nie je velka - teda aj by bola velka, ale sa nenavstevujeme. Za to tiez moze mamina, ktora neudrziava kontakty, ani voanocne karty....... aj je mi to luto, lavne teraz ked organizujem svadbu a vsetkych by som tam rada mala, ale ze vraj naco..... Aj mi chyba bracho a jeho sym - moje krsniatko - ale ked si porovnam, comu by som dala prednost (terajsi zivot, terajsi snubenec, vyska skola, terajsia robota, plany do buducnosti v porovnani s kocikovanim na namesti a kavickovanie) tak by som si lahko vybrala. Aspon sme si vzacnejsi, ked som na SLovensku. Boze, akych tem sme sa tu dockali... ]-(
Odpovedať
ale inac od nas z rodiny tak odisla do zahranicia a ma tam uz svoju rodinu..tak sa o nu stara, ze o nas sa prestala vobec :-D
Odpovedať
lady chapem ta...je fajn, si sikovna..vies ja by som asi nevedela si v takom svete najst pracu a este aj studovat =-) ..takze mam pravo obdivovat :-N :-p
Odpovedať
Janka...aha ;-) Dianka..no Radkova sestra žije v Anglicku a vôbec nezanedbáva SVK :-D :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?