Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
;-) Deniska chápem :-D
Odpovedať
ja som včera po dlheeeej dobe počula znova pesničku od Barbary Haščákovej - Srdce, kotva, kríž a potom ešte aj dávali nejakú jej pesničku z filmu Fontana pre Zuzu 3, aj tie boli velmi pekné a dlho som ich nepočula.
Odpovedať
lulu - no urcite ano ;-) ako stastny koniec vasho chodenia, a zaciatok spolocneho zivota ;-) JA osobne zas chcem song, ktoremu budu vsetci rozumiet a hlavne ja :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko nevesticky. Zase pondelok ]-( Uz aby bol vikend. Co nove?
Odpovedať
maruska - a ja som tiez po dlhom case pocula, to je tusim z Fontany 2 - Pomnik sšibnutým...tiez ma ocarila ;-) http://www.youtube.com/watch?v=6yk3KD...
Odpovedať
Deniska som zvedavá čo na to povie Radko :-D :-D ;-) Januš veru víííííkend :-D Nové veľmi veľa 0dočítaj a uvidíš ;-) :-D
Odpovedať
no lulu - tak uvidis. Ale viete, co si myslim? Ze o takychto veciach ako su piesen na novomanz.tanec, a kopec inych veci, tak o tom rozhodujeme hlavne my zeny,nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci povedali ste rodine? :-)
Odpovedať
Deniska vlastne máš pravdu :-D ;-) Nieee ešte minimálne do 6tt mienime počkať a že sme zmenili svadbu to áno ale dôvod sme neuviedli :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nemaju tusaka? baby nehnevajte sa ze som taky somarik, ale co jo to TT? 6tt. Asi to bude tym, ze zijem v zahranici a tento termin nepouzivam........
Odpovedať
nie vobec :-D no tt znamená napr. 6tt-šiesty týždeň tehotenstva ;-)
Odpovedať
Idem babulky potom sa ozvem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aha dik :o) maj sa.
Odpovedať
Profilova fotka
baby cez vikend sme boli fotit predsvadobne fotky, tak paradne som si to uzila 8-)
Odpovedať
miška, to tak skoro? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maruska no ano tak skoro, lebo neviem kedy inokedy, ci cez jesen, ktoru neznasam, ci v zime ktoru nemam rada este viac, alebo na jar kedy bm vyzera ako spuchlinka kvoli alergii
Odpovedať
a ešte nemáš nejakú na ukážku? :-)
Odpovedať
Ahojte :-) Ešte pól hoďka v robote 8-) :-D Akurát tu bol Radko ,a priniesol aj Tesco leták-všetko tam je pre miminko x-) Ja neodolám,zajtra pôjdem niečo kúpiť :-D :-D A ocinovi sa pokazila motorová píla takže super :-( :-p A ja som mu ju kupovala ako darček,záručný list je na mňa napísaný tak budeme musieť ísť zajtra,kolegyňa za mňa zaskočí ;-) :-) Miška...potom daj fotečky ;-) x-)
Odpovedať
nevadi ak svadobna torta nebude biela ? lebo moj mily strasne lubi cokoladu a povedal ze chce jednoznacne cokoladovu tortu mne osobne je to jedno ja moc na sladke nie som ale zase marcipan nemam rada a biele torty su marcipanove vsak??
Odpovedať
dracica to vobec nevadi...ide skor o to aby sa to vam pacilo..aj ja rada cokoladku ;-) ano zvacsa to byva marcipanove..tiez xcem skor cokoladku ;-) ale tak treba sa spytat ze co ponukaju 8-) mozno bude nejaky komprmis
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky? Mozem sa pridat? My tiez planujeme svadbu v roku 2011 :)
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj bybi. kde byvas v zahranici?
Odpovedať
vitaj bybi
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem :) Ja som v Anglicku, uz 8-my rok :-) Ale svadba bude na SK :-)
Odpovedať
na tej fotečke, to je tvoje dievčatko? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, to je nasa Zarka :-)
Odpovedať
ruza : a poznas dobru cukraren v TT ?
Odpovedať
krasna kočica :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dracica, my budeme mat svadbu pri TT a zakusky budeme mat z Hrciaroviec. Mamina hovorila, ze tam maju vyborne, ja ked pridem na dovolenku, vzdy mi odtial nakupi veterniky, su vyborne a za polovicnu cenu :-) Marushka, dakujem. Na tej fotke je este mala, teda mensia. V oktobri bude mat 3 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, aj ja planujem na dialku. Ja byvam v Manchestri, uz 9 rokov :-D Moj je ANG, aj tvoj? Ako si na tom s papierovackami?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?