Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Vynikajúúúúúci obedík :-D Síce samochvála smrdí :-N :-D :-D :-D Ale nastávajúci si pochvaloval :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super. co si varila? Mimichodom, luci, videla si toto? http://www.ohsocherished.co.uk/sectio...
Odpovedať
Januška nevidela ale nááádhernééé x-) x-) x-) No gyndoš zakázal kvôli tomu že drobček je zle ,,posunutý" ako som raz písala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj aha :-N mozno sa posunie do tej spravnej polohy :-) maju take zurnaly aj na SK? To je podobne bedekeru, s tym, ze si tam davas fotky bruska a zapisujes zazitky (ked kopne a tak). :-D
Odpovedať
Jasné beriem aj lieky ;-) ;-) No hej podobné majú aj tu na SVK ;-) :-) Práve vyrábam menovky a etiketu na fľašu vínečka x-)
Odpovedať
Super článok ale asi Vás zaujímať nebude ;-) x-) :-N http://www.najmama.sk/clanok/225233/p...
Odpovedať
Januš si už šla? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
som tu luci, :-D bola si plavat?
Odpovedať
Aha ok ;-) Nie prečo? :-N :-D
Odpovedať
Aha myslíš aquapark to až keď bude teplo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tam bola asi pred mesiacom, :-D
Odpovedať
Aj ja v júli ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a je tam dobre?
Odpovedať
Hej hej fajnovoooo 8-) Ozaj kuk spravila som skúšobné menovky a aj etiketu na vínko ;-) A aj tie čelenky sú tam :-)
Odpovedať
no budu jak princezne s celenkami ;-) vyzera to pekne..cize dost vela veci na ruzovo vsak? :-p
Odpovedať
Hej hej ale tie menovky a etiketu sú v skutočnosti oranžové :-) ;-) Idem papa ;-)
Odpovedať
Babenky moje :-) Doteraz som sa prplala z nechtami :-D :-N Ale Vy ste tu zase neni :-S :-N
Odpovedať
:-) :-) :-) :-) BAby toto stojí za to :-) je to niečo krásne uvidíte keď sa stanete tehuľkou a potom maminkou :-N http://www.modrykonik.sk/fotoblog/aug...
Odpovedať
A prečítajte si toto :-( ;-( 1 tyžden: Maminka,,mam iba 8mm,ale mam vsetky moje organy.Lubim zvuk tvojho krasneho hlasu,vzdy ked ho pocujem,pohnu sa mi vsetky tie moje malilinke kosticky v tele. Zvuk tvojho prekrasneho srdiecka,je moja najoblubenejsia melodia. 2 tyžden: Maminka,,dnes som sa naucil ako si mam cucat palcek,keby si ma videla povedala by si ze vyzeram uplne ako babo.Je mi tu tak krasne teplucko. 3 tyžden: Vies co mami??..ja som dievcatko dufam ze ta to potesi,som tvoje dievcatko. Chcem aby si bola stastna lebo nemam rada ked places.Ja placem vzdy s tebou aj ked ma nepocujes. 4 tyžden: Maminka zacali mi uz rast vlasky...Len skoda ze su take malinke,ale tusim ze sa podobaju na tie tvoje.A uz viem aj pohnut s mojou malilinkou hlavickou,aj s prstikmi,a nozicky,a rucicky viem len trosilinku vystriet ale nato mam este cas nemyslis??? 5 tyžden: Maminka ty si bola dnes u lekara???On ti klamal ze niesom este nijake babo..Maminka ved ja som tvoje babätko...a lubim ťa..Mami??Co je to potrat?? 6 tyžden: Maminka ja zase pocujem lekara..Prečo je k tebe taky zly??Prečo sa mi vkrada do mojho domceka??Maminka on to vola...ihla čo to je???Maminka strasne ma to pali povedz mu hned uz prestane.Mami ja nechcem ist preč..Nechcem od teba odist,prečo mi to robi???Prosim maminka pomoz mi,ublizuje mi to..Maminka niee!!! 7 tyžden: Maminka mam sa dobre...Som v nebicku,ježiško ma drži v naruči.Strasne mi chybas,chcem ist naspäť.Ale ked to nejde..Vysvetlili mi už co to znamena potrat..Mamicka prečo si ma nechcela??Ved ja ta tak neskutocne lubim.Prečo ty mna nie??... Aj ked je to tak navzdy som tvoj Anjelik.Mamicka nedaj si uz nikdy zobrat Anjelika:(
Odpovedať
Baby moje neni ste tu :-( Ja už idem k TV ;-) Príjemný zvyšok večera a brú nocku x-) ;-) Tak zajtra už po víkendíku opäť v práci :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu,hlavne nie civavu..jeden z najhorsich psov k detom..nie nadarmo bol zaradeny medzi 5 najagresivnejsich plemien :-| denne robim s hafanmi,takze to viem potvrdit..samozrejme cest vynimkam,ale take som zazila asi 4..vsetko ostatne vrcalo na vlastnych majitelov! Takze ja som zasadne proti civavam..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som pre labradora. ten je jeden z najlepsich havinov s detmi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lady som za:) ale na dvor :) do vnutra k detom som za yorka..neplzne,inteligent, a hlavne k detom su uzasni.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peta, robis so zvieratkami? My mame labradora, vola sa Jack. taky maly sibal - potajme nam berie vsetky topanky a spava na nich (pod jeho vankusom si ich ulozi). :-D My ho mame vnutri - mame klietku aby nezuval dom ked sme v robote. :-) A tiez je velmi mudry a lojalny - a hlavne prefikany. Ked nieco porobi, hned pribehne s topankou, ktora nam chybala 2-3 dni :-N
Odpovedať
Lulu - ty tu uz nie si, a ja zase neskoro :-D :-D Ale podla toho, co tu citam, ty pocuj, ved to vase male bábo si uz cmula aj palcek, ma na hlavicke vlasky a dokonca uz hybe aj hlavickou ;-) ;-) waw....
Odpovedať
dobre ranko baby.... to vy tu byvate este aj cez cely vikend tolko ste toho popisali :-)
Odpovedať
bre ranko, bolia ma zuby a zubarka je dlhodobo pn a nikto ju nezastupuje :-S ja mám tiež labradora a nedám na neho dopustiť. velký lapaj, ale neskutočne vďačný, maznavý a tak vie neskutočne prejavovať lásku. x-) je to moje psačie srdiečko :-)
Odpovedať
marus juuj aj ja by som xcela doma psika, mam iba u babky
Odpovedať
my máme dvoch, ešte aj jazvečiko ratlíka a majú sa s labrošom neskutočne radi :-)
Odpovedať
uf a kde to vsetko pokope byva? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?