Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Aj my tebe ;-) Ešte potom večer príď ;-) A nie o pól noci :-D
Odpovedať
no posnazim sa ;-) Ale ty teraz chodis velmi skoro spinkat ;-) tak je mozne ze sa nestretneme :-|
Odpovedať
Už sme sa aj s drobcom napapkali :-D
Odpovedať
Deniska hej som viac unavená ako predtým ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte krásavice, tak som vás prišla pozrieť na chvíľočku :-) drahý šiel vyvenčiť hafoša, tak som rýchlo zapla pc že čo tu je nového :-) akurát nám dnes skoro svokrička ukázala krížik, ktorý pre nás má do kostola, kráásny, ani som nevedela že majú pre nás takto prichystané :-)
Odpovedať
Vierka supeeer :-) Akú rasu máte? Moji rodičia majú jazvečíka my chceme čivavku ale sú veľmi drahé a my musíme šetriť ;-) :-) :-N
Odpovedať
Idem deti moje :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj Lucinka :-) my máme trošku väčšieho havinka.. pitbulla :-N je to náš najväčší maznáčik, poslúcha a stále by sa len maznal :-) nooo teraz keď budete mať bábätko si na čivavku ani nespomenieš, budeš mať o zábavku postarané, no nie? :-) A čo ako pokračuješ s výberom kočíka? A tvoja naj kamoška záchodová misa čo? Dúfam že ju tak skoro neuvidíš :-D
Odpovedať
Vieruška no teda to ho máte v bytíku? :-N Ale sú ľudia čo majú v byte aj labradora :-D No bodaj by som tu hajzel misu neuvidela najmenej 2 dni ale cikať môžem ísť :-D :-D :-D Ale nevieme sa rozhodnúť ktorý kočíík :-D :-D :-D :-D :-D ALe už idem bo som hladná :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo niekedy ho máme v byte (zatiaľ okupuje budúcu detskú izbu) :-D ale domov má na chate kúsok od nášho bytu, tam má vlastný bytík - koterec :-) taaak dobrú chuť ti prajem, maj sa krásne :-)
Odpovedať
Díki kuk môj album čo máme jedna babennka my poslala pekný obrázok :-)))))))))))))))))))
Odpovedať
ani neviem za čo som podakovala :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha že dobrú chuť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D luci :-) nooo obrázok krásny, supeeeer, tak to bude vyzerať skvelo ! :-) a pozerám že už máš albumíky 3, šikulka, mne sa to nechce triediť :-D
Odpovedať
Po velmi dlhom case zdravim 2011tky ;-) pozeram ze je tu veeeela novych neviest a "povodna" zostava sa kamsi vytratila :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooj rora, ja som tu stále :-D no čo ako pokračuješ s prípravami? :-)
Odpovedať
weri ja uz nijak, ale tesim sa ze vam sa to pekne vsetkym blizi ;-) sem tam sem chodim nakuknut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prečo rori, máš po svadbe? :-)
Odpovedať
po svadbe nie, ale ziadna sa nebude konat, teda raz hej, ale tak to je vo hviezdach :-D ja sa momentalne tesim z kamaratkinej svadby co bude nabuduci rok a to je asi tak vsetko cim sa ma svadba tyka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joooj to som nevedela, že svadba nie je =-) som sa aj divila, že tu nie si už, ale som myslela že máš toho veľa :-N noo, ale tu s nami byť môžeš ako jedna z budovateliek tejto témy :-)
Odpovedať
no mala som toho vela, to je fakt :-N ked budem nabuduce planovat svadbu, tak asi takym sposobom ze ju vybavime tak ze max 3 mesiace aby bolo co najmenej casu na to aby sa stalo nieco zle co by jej zabranilo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a stalo sa niečo s tvojou polovičkou? teda, ak o tom chceš hovoriť :-N svadbička sa dá naplánovať aj za takú chvíľku, veď koľko je tu takých, čo naplánovali svadbu aj za kratšiu dobu :-)
Odpovedať
aaale uz to tu bolo rozoberanie dost davno, no sa nam vztah nejak nevyvinul tak ako by sa mal :-N
Odpovedať
Profilova fotka
joooj tak to ma fakt mrzí :-( ale zase lepšie pred svadbou než po nej, no nie? a to krásne bábätko čo máš na foto, je tvoje, hmm? :-)
Odpovedať
nie to som mala pozicane od kamaratky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D ale je krááásne :-)
Odpovedať
mne sa tiez pacili vzdy civavky ale ked nad tym rozumne uvazujem, tak ten psik..noo ja sa rada so psikmi aj objimam a bojim sa ze tak maly psik..aby som ho nerozpucila :-N :-N :-N ale mam radsej mensie psiky nez velke...tie su neni take maznave :-p inak s priatelom mame skrecky hehe x-)
Odpovedať
Dianka no my máme rybky :-D Takže s tými sa asi ťažko maznať :-D Vierka :-D :-D :-D ja som zábudko 1. triedy :-D :-D :-D Boli sme v Tescu tak som kúpila ešte jeden tehu test a spravím,úž by mali byť silné čiarky ;-) Na pamiatku :-N :-) A kúpila som servítky také oranžové s kocúrom :-D Lebo výzdoba bude oranžová možno broskyňová a detičkám dáme takéto hravé servítky :-N ;-) :-)
Odpovedať
Baaaby zase ste tu neni! :-D :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko luci :-D akoze ti gyndos povedal ze nemozes tutu-mutu? Ved by si mala byt v pohode, ja poznam ludi ktori akoby sa nechumelilo..... my mame labradora. ma 6 mesiacov, mame ho 3 mesiace. Sme si ho kupili, lebo mi treba krotit materske pudy :-N a treba nam aj schudnut - tak ho chodime 2x za den vencit......... :-D Baby nedelny obed bol? Ja mam nejake cudne brucho dnes :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?