Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Inak stastny novy rok 2010!!! :-D a nech je pre nas vsetky este krajsi ako bol ten stary ;-)
Odpovedať
Stastny novy rok 2010 prajem. Babyyyyy na buduci rok mame svadbu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja vam vsetkym prajem stastny novy rok a ako povedala hainy, konecne uz mozeme povedat, ze na buduci rok sa vydavame :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pridavam a prajem vam štastný nový rok nech mate dobrý rok :-)
Odpovedať
caute babenky, za rok už paničky :) prajem všetko len to najlepšie do noveho roku :-)
Odpovedať
ahojte baby, stastny novy rok vam zelam...trosku som luskala toto forum, lebo ako som tu uz raz davnejsie pisala, aj mna to caka buduci rok a velmi sa tesim, aj na tie vybavovacky a vsetko...ja som taka vybavovacia :D ale musim povedat, ze v tom mam riadny gulas. Hlavne teda v tom co je rozumna cena pri com a ako vyberat. Nemam napr ziadne zname ktore sa nedavno vydavali a ak aj ano, tak im to zabezpecoval niekto iny...takze ake su zhruba rozumne ceny za salu, fotografa, hudbu...atd atd? najdem to tu niekde?
Odpovedať
Ahojte vsetky. Prajem uzasny novy rok a nech je na vsetko krasne bohaty :-). Uz aby bolo ze "TAKTO O ROK", vsak? :-D
Odpovedať
ahojte baby ;-) takze oddnes zasnubena tak ako sa patri :-) som sa dockala a o to krajsie ze dnes k narodeninam :-D
Odpovedať
rora blahozelam!!!!! x-) x-) x-) x-) To je super!!! Konecne!!! Rozpravaj ako sa to stalo???? :-) Som zvedava ......
Odpovedať
A vsetko najlepsie prajem k narodeninam, najma vela zdravia! Povedz ako, kedy a kde sa to stalo .... :-) Vedela si o tom alebo to bolo prekvapko? Budu aj zasnuby s rodicmi? Noo aspon s tvojimi?
Odpovedať
dakujem :-) no dosla som domov z roboty a priatel ma doma cakal, mal par darcekov o ktorych som ale vedela, tak mi poblahozelal a tym to skoncilo (som si pomyslela), ale potom na moje prekvapenie spoza skrine vytiahol kyticu z gerber (uz to bolo prekvapenie ze ju natajno isiel dnes kupit) a povedal ze ma este male prekvapenie a dal mi este milka srdiecko. na malu chvilu mi napadlo ze ake by bolo fajn keby to spojil aj so zasnubami,ale zas ja som s tym neratala, lebo teraz mame taku financnu krizu, takze som ani necakala ze by minal peniaze na prsten. tak som si zobrala kvetinku, dala ju do vody a zacala ukladat darceky, ked sa ku mne otocil aj s krabickou, ze ma este jedno prekvapenie, posadil si ma na kolena a otvoril predo mnou krabicku a spytal sa ci si ho teda vezmem. no bola som trochu zaskocena :-N lebo mi este dodal ze to chcel spravit na silvestra, ale kvoli mne ho nemal kedy ist kupit lebo som medzi sviatkami mala ist do roboty ale nechcelo sa mi a ostala som s nim doma a tym som mu to asi prekazila :-N :-N
Odpovedať
Gratulujem rora :-). Krasny pocit vsak? Ja som vtedy aj plakala.
Odpovedať
Článok sa načítava...
hmm zasnuby s rodicmi asi nie. to este neviem ako vyriesime, ale zatial nemam potrebu to rodine oznamovat, zatial staci medzi priatelmi. no na vyplatu pojdem kupit nejake zakusky a poslem draheho ich ist zaniest domov, akoze zakusky z oslavy zo zasnub, nech si svokra najde doma v chladnicke a nech puka od zlosti :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rora gratulujem k zasnubam, mala si to peknucke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rora gratulujem. Taka otazka baby viete za kolko vas drahy kupoval zasnubak? Moj stal 8 eur ale je to ten najkrajsi prsten aky som si ani vo sne nepredstavovala
Odpovedať
Tak mne nechce povedat ze kolko ale povedal ze bol ovela drahsi nez co som dostala pred polrokom k meninam (za 40eur) a ktory bol ten moj vysnivany, ale aj tento co som dostala dnes je krasny, ale desim sa toho ze za nho vyvalil vela penazi ked sme na tom teraz tak zle s peniazmi :-| pritom som mu stokrat hovorila ze nejde o to aby bol prsten co najdrahsi, ale o tu symboliku.
Odpovedať
Mne moj povedal:... radsej sa ani nepytaj... Tak som sa radsej nepytala. :-D
Odpovedať
inac aj ked sa drahy snazil trafit velkost, lebo si zobral moj stary prsten, tak mi tento nesadol na prstenik a mam ho na prostredniku, trochu som z toho sklamana, ale snad to nevadi mat ho na inom prste :-N vy ste nemali problem s velkostou prstena? trafili sa vasi chlapi?
Odpovedať
rora aj ja sa pridavam a gratulujem tak moj drahy sa bohuzial ani s jednym zo snubnych prstenov netrafil (dostala som dva) :-p , jeden nosim na lavej ruke na prostredniku a druhy na pravej na palci, dokonca som si ten jeden davala zmensit, ale nejako sa ani oni netrafili a ten druhy ze sa neda zmensit, lebo by tam nedrzalo ocko :-N
Odpovedať
dakujem ;) no je to take s tymi velkostami :-| mne to je luto, lebo ten prsten podla ktoreho mi kupoval zasnubny mi presne sadne a hovoril ze ho v zlatnictve aj merali a takto to dopadlo :-| no ale dufam ze pri obruckach uz problemy nebudu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mam svoj snuby prstienok na prostredniku ja som ho aj tam chcela mat aj to kvoli tomu ze moj drahy mohol vybrat z velkeho vyberu kedze prostrednik ma najväcsiu velkost a keby som chcela na prstenik tak asi prstienok ani nemam kedze mam tenucke prsty :-)
Odpovedať
Ahojte dievcence. Pridavam sa k tejto teme aj ja ;-) Snubenec a ja planujeme nasu svadbu na 21. 5. 2011 a momentalne hladam odporucania na knaza, ktory vie po slovensky aj madarsky, kedze moj nastavajuci je madar. Poznate niektora takehoto knaza?
Odpovedať
Profilova fotka
No čaute holky!!! V prvom rade Vám prajem šťastlivý nový rok a v ňom veľa zdravia,lásky a šťastia :) rora no gratulujem!!!tešíme sa všetky s tebou,bol to určite krásny okamih! ja som si zásnubny prsteň skúšala,bol mi veľký. predavačka radila, aby som si dala zmenšiť o 2 čísla, ale dala som si o jedno aby sa mi zmestil na prstenník, aj keby mi opuchli prsty,ale ono je taký, že ho nosím na prostredníku...ale tažkú hlavu si z toho nerobím, lebo si myslím, že ajtak "pribiriem" na tú veľkosť a aspoň mi ho nebude trebať zväčšovať ;) 8-)
Odpovedať
rora Muselo to byt riadne prekvapko :-) Kraaasne .. kiezby ma aj ten moj tak prekvapil .. no ale co uz .. bolo ako bolo :-) miska Ja viem kolko stal moj zasnubny prsten lebo sme ho boli s drahym vyberat spolu. On na tom trval .. ze aby sa mi potom pacil tak to nechcel riskovat, ze on sa do toho nevyzna a take chlapske reci. Ale v konecnom dosledku mi ho vybral on, lebo sa mu hned zapacil .. aj ked nema 1 ocko ako ma mat zasnubny prsten ale ma ich viac. A mojmu drahemu sa nepacili take prstene s 1 ockom lebo vsetky boli tenke, ze nieco chytim do ruky a sa ohne cely prsten. Citujem svojho draheho: ,,..take pliesky nebudem kupovat.." :-D No a vybrali sme rucne robeny, hruby a taky co sa nam obom pacil. Nebolo to sice romanticke ale romantiky bude este dost v zivote :-) No a o cene nebudem radsej pisat lebo este doteraz sa mi z nej hlava kruti .. Uz len ho nestratit .... Ja som si ho davala tiez zmensovat lebo ked sme ho boli kupit tak bolo akurat vonku strasne teplo a mala som napuchnute palce takze ked som ho skusala bol mi dobry ale ked som prisla domov tak mi uz letel z prsta. Na zmensenie som cakala 3 tyzdne, takze prsten sa znova o nieco predrazil zmensovanim a teraz ho nosim na prostredniku a tam sa mi aj paci. maryandme vitaj medzi nami. Ty uz si zasnubena? Pracujes alebo studujes?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my sme boli vyberat spolu, ja zase neznasam hrube prstene, take hrube nosili holuby mojho dedka a ja niesom ziaden holub. Priatel mi povedal ze nech si vyberiem akykolvek tak mi ho kupi. No ja som povedala ze nechcem ziadne drahe zlato ani ziaden drhay kamen. Tak mam strieborny s nejakym kamienkom ale taky krasne tenucky. Najradsej by som mala aj obrucky zo striebra keby drahy suhlasil. No som rada ze sa aspon ani drahemu nepaci zlte zlato. Akej farby by ste chceli mat obrucky? My chceme mat biele v strede s tenuckym cervenym pasikom. Drahy bez kamienkov a ani ja na nom nechcem mat kamienky, najviac som ochotna tolerovat jeden kamen. Som z nie moc bohatej rodiny a som zvyknuta byt skorej bez sperkov ako s nimi. Prvy sperk som dostala od draheho krizik na nase prve vianoce. To sme boli spolu len 2 mesiace a on mi povedal ze mi ho dava preto, lebo veri ze ja budem ta prava. :-) No dost o mne Baby a vy nieste zvedave kolko ten prsten stal? Ja by som to z mojho vypacila aj keby sa neviem ako branil
Odpovedať
tak kazdy ma iny vkus ;-) to moj priatel ked vidi taky tenucky prsten s jednym ockom tak len kruti hlavou ze taky nemoze dlho vydrzat, ze to sa hned zlomi a podobne. no a popravde davnejsie som mala tensie strieborne prstene co som podostavala k narodkam a tak a sa mi lamali jeden po druhom :-( Ja som zvedava kolko stal ten moj prsten, ale radsej to v sucasnej situacii nechcem vediet lebo by mi to bolo luto :-| :-x snad mi to raz povie, v lepsej situacii ;-) A obrucky by drahy chcel z bieleho zlata, ja som uvazovala aj nad chirurg.ocelou, lebo uz som pozerala nejake a dost pekne, aj som si vsimla ze dost to zacina byt trend, a velky plus je aj nizsia cena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rora tak ja mam s tenkym striebrom len tie najlepsie skusenosti, moja mamina jeden nosila 20 rokov a teraz ja ho uz nosim 10 rokov a je stale krasny, len je uz troska vajovi ;-) Ale to je aj sestrin hruby zlaty svadobny, takze rozdiel v tom nevidim :-) Chirurgicka sa mi az tak nepaci, lebo je dost tmava a kedze ja som biela ako stena tak by to na mne riadne kricalo, co velmi nemusim. Ty chces aj s kamienkom obrucku? :-)
Odpovedať
rora Presne taky nazor ma ja moj drahy na take prstienky :-) Ale mne sa pacili aj tie tensie. A nema ti byt co luto. Tvoj drahy sa tak rozhodol ze ti kupi taky prsten a tebe neostava nic ine len ho nosit .. :-) A ber to tak ze ho mas uz na cely zivot x-) miska Ja mam rucne robeny prsten zo zlateho zlata. A ten sa neohne .. mam na to aj zaruku! A ten prsten tvojej sestri je len odliatok.. co su takmer vsetky lacnejsie prstene. Preto sa ohol. Tak nam to vysvetlila teta v zlatnictve. Ja chcem obrucku zo zlateho zlata a moze byt aj v kombinacii s bielym zlatom. Ale ciste biele zlato urcite nie lebo to mi pride len ako strieborny prsten a to sa mi nepaci a ani by mi nepasoval k snubnemu. Ale je to samozrejme vec nazoru a vkusu. A mojmu drahemu to je jedno. Uz ho pocujem ako hovori .. ze mam vybrat ja ze jemu to je jedno .. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hainy vela zien v dnesnej dobe chce hrube prstene a len zlte zlato. Teta v zlatnictve na mna pozerala akoby som sa s konom zrazila ked som jej povedala ze hladame zasnubny prsten a nech nam ukaze ake maju strieborne prstene :-D Bolo to take zabavne, niekedy sa citim ako take sedliacke dievca z minuleho storocia |-| :-D
Odpovedať
jeeej Rora gratulujem, uplny tajnostkar z neho :-) :-)uff to som tu uz jedina bez " oficiality na prste ?":( sakra prace :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?