Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
hej dobry napad :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby a o koľkej máte obrad? my sme si to dali na 16:30, nie je to moc neskoro? - počítam že bude trvať cca hodinu, potom pol hodinu gratulácie, o 18:15 by mohli začať príhovory, 18:30 večera? čo si o tom myslíte?
Odpovedať
Profilova fotka
no nad takýmto časom rozmýšľame aj my ale určite by som to chcela až po 16:00 keďže sa chceme fotiť pred obradom a nechcem sa príliš naháňať
Odpovedať
Profilova fotka
presne ani my sa nechceme hnať, preto sme zvolili ten čas 16:30 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si dali 16,00
Odpovedať
weri ty tusim nemas fotenie pred obradom, ale v iny den, nie? lebo inak tam by bol ten cas plus, ze je to az o pol 5...mne sa take vecerne veci viac pacia :-) aspon mas viac casu na pripravy a doupravovanie ja este neviem...na matriku je skoro...ta nasa mi povedala ze v oktobri stanovia dni cez ktore sa mozeme sobasit a asi vtedy tam pojdem a si to rezervujem...teda nech si zapisu, ak ma posle prec, tak nic..ale pre istotu to skusim...lebo su to len 2 dni - soboty vmesiaci...jeeezis ted ma napadlo,nejde ze sobota, ale ked nie 4 ale len 2, tak nemusi byt ta moja - teda 2.7 :-o ted mi to trklo, boze ja tava co nerozmysla :-D tak je tam ta moznost ze mozno aj budem koncovo junova alebo viac ku stredu jula :-D vlastne kym nevyvesia tak si pevne stanovit datum nemozem 8-( ale zas inde v inej obci sa mi to nexce vybavovat..same vybavovacky a prachy..uz som sa pytala a xcu vsade 20 eur za kazde vybocenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt takto funguje? no dufam, ze nas termin bude v pohode. prevadzkar povedal, ze nam to rezervuje, tak snad si nemusim robit nery =-)
Odpovedať
Profilova fotka
*nervy
Odpovedať
Profilova fotka
ružička, nie nakoniec sme to dali v jeden deň, aby sme mohli mať na fotení aj kameru :-) teda fotenie bude pred obradom.. tak sme mysleli že od medzi 12:30-16tou by sme mohli mať fotenie (teda aj s cestou zarátanou), teda 2 hodiny čistého času na fotenie myslím úplne stačí, či nie? všade zarábajú, kde sa len dá, to je strašné.. tak som zvedavá ako vám to nakoniec vyjde, dúfam že podľa vašich predstáv - držím moc moc palčeky :-)
Odpovedať
Zdravim vas babky moje ;-) To vy mate uz normalne ze dohodnuty cas aj v kostole?? :-.
Odpovedať
vy uz ste sa boli pytat ohladom obradu ? u nas sa moze 3 mesiace pred svadbou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bambulka :-) hej hej, teda pokiaľ na to pán farár nezabudol :-D aby nás niekto nepredbehol a my budeme musieť mať svadbu o 14tej, to by som asi volila iný kostol :-) a čo ty bambulka ešte nemáš predstavu o čase?
Odpovedať
Článok sa načítava...
sinov weri ano..len dve soboty v mesiaci a ja budem vediet az v oktobri ktore soboty s datumami su to...takze mam taku loteriu ci som sa trafila :-D bambi ahojky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
DOBRE RANKO NEVESTICKY :-D :-D :-D :-D Konecne piatok! Baby, ja som tiez rozmyslala nad obradom okolo 4, ale budeme ho mat okolo 2 poobede. Ludia sa dome nenajedie pred svadbou a prve vacsie jedlo teda budu mat az okolo 7. Daju si pred tym ten pripitom a poodpadaju - od hladu a hned im to vojde do hlavy........ Tak hlavne nech mi ludia nepoodpadaje ze sa hned opiju po prvom drinku - sme zvololi can na druhu hodinu :-N Na svadobnu cestu by sme aj my chceli ist, ale budeme to brat na nahodu, mozno budem aj tehulka vtedy. A my si budeme vala dovolenky brat uz len prist na svadbu na SK ........ ]-(
Odpovedať
Vierka - mam predstavu o case, ale trosku vaham, ci uz ist na faru to vybavit, aby som nedostala "po nose" od farara, ze co tam tak skoro chcem :-D Ja by som asi o tej 16h. pretoze aj my sa chceme ist fotit pred obradom.
Odpovedať
bambu ja sa tiez vsade bojim ze dostanem po nose :-D preto este nechodim nikde :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby, my sa pojdeme fotit hned po obrade. Svadobnych ostov posleme prenajatym autobuson na hostinu, a my pojdeme autom a po ceste za zastavime niekde a odfotime. Ked sa hostia dostavia na hostinu, bude sa podavast sampanske na privitanie a pokial hovypiju a pokecaju, my budeme odfoteni :o) Taky je plan. Baby, lampiony stastia budu? :-D
Odpovedať
no u nas to je tak ze hostia pridu k nam....a mi im dame jest napriklad oblozene misy a potom sa ide poobede na svadbu podla toho teda o kolkej napr. mi budeme mat asi 15h. a potom asi o 16.30 na hostinu prideme pripitok a podobne kym sa usadia mozno o 17 h sa zacne jest....
Odpovedať
lady sorry neviem presne ako to vyzera :-D ale ja asi tieto zvyky nebudem mat ziadny
Odpovedať
ruzicka - no ved prave. Mne sa to raz zda, ze je na take veci priskoro a na druhej strane, ked vidim, co ostatne vsetko maju.... :-D tak to som este fajne pozadu :-D :-D A svadobnu cestu nebudeme vybavovat pred svadbou, chceli by sme to tak, ze hned pondelok po svadbe zajdeme do cestovky, vyberieme nejaky lastminute napriklad a ide sa :-D ale urcite Egypt.
Odpovedať
egypt - hm pyramidky by som xcela ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - dobré ránko dobré ránko ako sa tu rozrastáme :-) :-) teeeda o 2hej? a budete stíhať? - či fotenie budete mať až po obrade? :-) bambulka, nás farár vítal s otvorenou náručou :-D hoci sa pousmial čo tam sme tak skoro :-D ale náš dátum si ani nikam nezapísal, ani nepoznačil, tak snáď na to nezabudol kým prišiel na faru :-/
Odpovedať
Profilova fotka
lady u nas nebudu. my sme si taketo blbosticky odpustili. radsej nech zostanu peniazky na vybavicku pre babo :-)
Odpovedať
wera ale i ja som xcela o 2hej...ved fotenie ked pojdem okolo obeda tak sa postiha,nie?
Odpovedať
Dobré ráno aj keď upršané 8-) My máme obrad o 14:00 ale poveedali nám že je to skoro že ho máme dať na 15:00 máme sa rozhodnúť ale asi ho fakt dáme na tú 15 hodinu ;-) Mám dočítať alebo mi niekto zhrnie podstatné veci? :-D :-p No bola som u gyndoša,injekcia zabrala ale ešte mi jednu pichol auu |-| :-x Lieky mám stále brať odber som zvládla :-D :-p Samozrejme ako vždy na koze ma mrle žrali :-D :-p A máme foto drobca x-) Mi vyhŕkli slzičky štastia keď som ho zbadala :-) x-) Ale ešte neni dostatočne na mieste ako by mal drobec byť takže sa mám objednať na utz do BA :-o :-N =-) Kočík sme boli pozrieť je krásny,praktický 8-) Ale skúšali sme aj iné a super bol aj praktickosťou,funkčnosťou takýto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6... ale už je aj drahši 8-( :-N A ten zelený a červený sme vylúčili drahý a nepraktický :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, po menšej prestávke som späť a aby som sa príliš neprepracovala, tak som si urobila menšiu pauzičku :-D A predsa len, konečne piatok, aj keď trošku škaredý a upršaný :-( Baby platíte si niektoré z vás svadbu sami alebo len z jednej strany rodičov?
Odpovedať
Profilova fotka
sami :-)
Odpovedať
ja neviem presne co necham na rodicov, mozno nakoniec i vacsinu,lebo aj oni to tak beru ze sa ma vydavat dcera, tak platia rodicia a penazi maju dost..uvidim, toto je jedna z veci, co sa vyberie neskor ked uz pojdem kupovat konkretne :-D
Odpovedať
No Vierka - tak tak by to malo byt, ze vas farar vita s otvorenou narucou ;-) A nic si nezapisal? TAk podla mna si to nepamäta, ale urcite vam kazal prist este niekedy. Vsak? Lulu - o 14 to je podla mna naozaj skoro :-) No ty si tych injekcii uzijes, brrr :-S Jeeej, fotecka drobca? Kraaasne.
Odpovedať
Zuzka sami ;-) A boli sme pozreť aj kameramanov no vypýtali sme si DVD-éčka tak sa uvidí ;-) Boli sme aj v salónoch ;-) Odskúšala som viacero šiat ale ťažke :-p |-| Ale nakoniec v jednom uplne milý boli tak som im ukázala aké by som chcela našli podobné a dajú sa upraviť potom podľa bruška ;-) :-) :-) Budú stáť cca 450€ ale nič iné nezostáva ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?