Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm? ;-)
Odpovedať
jake usmevy :-D :-D :-D
Odpovedať
lulu Tak aj ja ti drzim palce. Dufam ze sa tam nieco ukaze uz dnes na UTG ;-) Ja som dnes tiez bola na UTG ale s niecim inym. A vraj mam vsetko ok. Aj ked sa mi nechce tomu verit no ale dajme .. :-D A co sa tyka pohlavia babatka tak ja budem chciet jednoznacne vediet ze co to bude. Ze uz si mozem aj meno vybrat aj vecicky kupovat, hracky, kocik atd. Ale chlapcenske meno mam uz teraz vybrate :-) Viete co baby? My este stale nemame fotografa ani kameramana. Drahy povedal ze nejaky jeho kolegovia maju doma profi kameru aj fotak a ze s tym robia tak som zvedava! Budeme sa spoliehat na nich a nakoneic nic z toho nebude tak neviem co budeme potom robit a hlavne kde budeme a koho hladat na poslednu chvilu. No musim hodit uz rec s drahym. No ked s nim je tazko lebo jeho vobec nezaujima svadba. On teraz vybavuje vsetko okolo domu. Uz mame vybavene vsetky papierovacky a cakame na stavebne povolenie. A mozeme tahat elektriku a vodu na pozemok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D a teraz nas zmasu - ze odbocujeme od temy. Slintacik, si na FB?
Odpovedať
Profilova fotka
ale nezmažu :) psst !!! jj som pozri ip...
Odpovedať
Ale tak ano odbocejeme od temy ale neda sa stale bavit iba o svadbe a este ked nas je tu tak vela. No ale ked sa niekto nieco opyta ohladom svadby tak samozrejme kecame o svadbe. Ved poniektore mame este rok do svadby a neda sa cely den pisat iba o tom ze? Ved teraz sa bude uz len coraz viac pisat o svadbe lebo rok 2011 sa uz blizi a bude to prave nas rok v ktorom sa vsetky vydavame takze teraz sa este len zacne to svadobne sialenstvo :-) a kopu vypytovaciek okolo toho. No nie baby?
Odpovedať
podla mna neodbocujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, aj ty si na FB?
Odpovedať
Nie ja nie som
Odpovedať
Baby som v čakárni(píšem z mobilu) je tu hrozne veľa žien ja neviem či mám ostať :-N Lebo už teráz mám zvieranie v žalúdku a potím sa ako keby tu je 100°C :-p
Odpovedať
lulu ostan! Na to sa oplati pockat! Ja by som na tvojom mieste urcite ostala! Som zvedava aj za teba! Ty nie si?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Asi ste tu eni tak ostávam lebo sestrička už volala pacientku a všimla si ma :-D :-p |-| Tak držte palce ide to rýchlo už iba 2 sú predo mnou
Odpovedať
Profilova fotka
No konecne po pol hodine som vsetko precitala...to je des...to nikto nepracuje?! :-D :-D lulu, ja tiez neznasam gynekologov, ja sa musim minimalne tyzden dopredu psychicky pripravovat...lebo ked som mala 11, bola som prvykrat na gynde a mala som taku sibnutu doktorku, ze mam z nej dozivotnu traumu :-S :-S :-S Aj ja som na tej znamej socialnej sieti... :-D :-D No a zistovali sme fotografov, moj drahy poslal 7 mailov a 3 z nich su uz obsadeni na nas termi... Tak mi pise: prepac zlaticko,mala si pravdu :-p Lebo sme sa rano kvoli tomu skoro pohadali a on mi povedal, ze nebude predsa rok dopredu vybavovat fotografa :-D :-D :-D trubka
Odpovedať
Profilova fotka
drzim palceky lulu, neboj zvladnes to :-) mysli na nieco pekne, napr na svadbu :-D
Odpovedať
lulu vydrza..akurat som sla cez cele mesto a horko a pech a pritom ani slnko nesvieti :-D iwka pracuje..alebo nepracuje, inak maka ale stiha aj vselico popri :-D inak ja som si robila prieskum vsetkych nasich fotografov a pripadalo mi to na moj vkus hrozne drahe, takze tak...ale asi fotograf je jedna z prvych veci co treba hned objednat i rok i viac dopredu asi :-N nech mi potom nik nevravi ze manzelstvo nie je v mode a ludia sa nebereu, ked tolko veci je uz rezervovanych vkuse a navaly vsade :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D asi tak ruzicka :-) No ozval sa nam jeden z dubnice myslim co je volny za 600e a nasi kamosi sa brali pred mesiacom a fotil ich chlapik neviem odkial a zaplatili 230e a fotil ich na dvoch miestach a ostaval na svadbe az do rana... a aj fotky co nam posielali nie su zle...ved za ten rozdiel mozem kupit saty :-N :-N
Odpovedať
presne..preto treba troska viac hladat, porovnat a rozumne nalozit s financiami :-p :-D
Odpovedať
baby skuste j.brodnianskeho. ma svoju webku (pod svojim menom) . robi super foto a my sme si ho zazmluvili na celodenne fotenie od 8.00 rano - 2.00 rano za veeeelmi dobru cenu (podla toho co tu citam)
Odpovedať
Baby tak to mám za sebou Fúúú ,akurát ked vyšla tá pacientka čo som písala že ju sestrička volala vyšiel doktor že koľký sú v čakárni a ja nervózne sa prechádzam po chodbe :-D No chdák na mňa pozeral :-D Vyšetrenie no koze ani sa nepýtajte :-D Som myslela že sa zvlečiem z kože ]-( :-. 8-( A na utz sa mu niečo nezdalo :-( ;-( Neviem že je nejako zle posunutý :-( :-( :-(Pichol mi nejakú injekciu ale bolela auu :-S 8-(Dal mi lieky(mali by zabrať) a kyselinu listovú mám brať :-p A termín mi posunul na 13.4.2011 čiže dnes sme presne začali 5tt Zajtra idem znovu ráno na krv a zese na vyšetrenie že či zabrala injekcia a lieky :-( :-( :-( Bojím sa aj o drobca baby ja to nezvládnem :-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
A zabudla som potom povedal ohladom toho môjho nervózneho prechádzania sa po chodbe že sa nemám čo báť že zbytočne sa len stresujem :-N =-) Bože som aj ďačná že mám takého fajn gyndoša :-D :-N
Odpovedať
A ešte ja trdlo som zabudla mám tehu knižôčku
Odpovedať
Profilova fotka
no super lulu, taj naj naj naj knizka! aku ti to daval injekciu? a preco? co sa mu na tom ultrazvuku nezdalo? sme ti hovorili, ze to zvladnes! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, mam takuto jednu otazku. Dufam, ze ma adminky nezmazu, ale ved je to o svadbe v 2011. Kdesi som tu citala,z e kadernicka a kozmeticka mozu zobrat aj 4 hodiny rano pred svadbou. No ja mam dost, ved neobsedim! Dajte mi vediet, ako a co planujete s vlasmi, ci idete na skusky a kolko si davate casu na vlasy a mejkap. Pojdete do salonu alebo vam pridu domov? DAKUJEM.
Odpovedať
lady v poho, sak tvoj prispevok sa urcite hodi sem ;-) ja som este o frizure nerozmyslala a pravdupovediac nemam moc prehlad o tychto salonoch v mojom meste..tak ti neviem povedat..ale to som entusila ze oni aj tak skoro robia :-D ale asi je priskoro toto riesit ci uz aj to treba? :-N
Odpovedať
Janka tak kaderníčku a vizážistku sme ešte neriešili ;-) No hej zvládla som, neviem hovoril aj názov injekcie ale ja som zabudla :-D Lebo som si v duchu hovorila že nech mi to už pichne lebo ma porazí :-p |-| Proste že sú tam tie látky aby sa plod dobre posunul akcia srdiečka už bola x-) Hej že je zle posunutý že moc do prava je :-( =-) Uvidím zajtra ;-) A mám vybavené voľno som volala šéfovi :-D :-N
Odpovedať
Spinkáte :-N
Odpovedať
a lulu uz si si aj bola niekedy dat robit make up profesionalne? 8-)
Odpovedať
Diuš hej tuším 3 krát :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
volno by som aj ja brala........taka nude v robote ze zaspavam. Najhorsie je, ked musim rpedstierat, ze som zaneprazdnena ]-( Luci, ty si vizazistka?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?