Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
bambula ano...oni tak neziju - nevedia co znamena stretavat sa ako rodina...cakam ze mi na svadbe urobia len hambu..pred mojou rodinou a kamaratkami :-S tak zalezi aky balicek si vyberes u fotografa..za 200 su tie najlacnejsie,niektori maju najlacnejsie az za 400 eur
Odpovedať
ruza - tak to je zvlastne. Tak hadam ti hanbu nespravia, ved to bude aj svadba ich syna. Ja zas mam veeelemi dobrych svokrovcov, som absolutne spokojna :-D
Odpovedať
lul, som inak ivana, vysvetlené pár strán dozadu :-D ale kludne :-D :-D
Odpovedať
bambu ani nie zvlastne...v dnesnej dobe su ludia rozni...niekedy stretnes zlaticka, inokedy samotarov a podivinov..taky je svet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
DOBRE RANKO nevesticky, a buduca mamicka, z celeho srdca ti gratulujem lucka, sa s teboy vytesujem! vsetky sa tesime a potich zavidime ;-) Rodicia uz vedia?
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, to akeho mate fotografa ze 800E? padam na rit......
Odpovedať
lady ja sa necudujem, kopec fotografov ma take ceny..ale zas ja to nemusim riesit..akoze kazdy si spravi to co povazuje za vhodne :-) ..napr. niekto xce krasne kvalitne foto vsetko, mne staci len pozicky..ostatne bude robit kamoska a urcite ja sama, lebo ja sa fotim stale :-D ...100 ludi 100 chuti... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady my mame tiez fotografku za 800€ ;-) ale bude fotit vsetko od priprav az do 02.00 rano
Odpovedať
JAnka dakujem :-) Napíšm Ip aby som nerobila reklamu :-D :-N
Odpovedať
Baby som totalne nasr*ta bola tu jedna panicka ale tak ma vytocila ze som myslela ze vyskocim z koze ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ruza ved hej, len som bla prekvapena, to nebola kritika :-N lulu nestresuj, pohodicka. pomysli na brusko :-D
Odpovedať
Janka to viem ale takých ľudí neznášam :-D |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
lady jasne jasne viem :-N lulu ja si pravidelne hovorim : upokoj sa, ten clovek ti za to nestoji, ta vec je len malickost a su dolezitejsie veci,klud..lebo inak stravis zivot nastvana a premarnis chvile................toto si casto opakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravsu ruza, ja som sa tiez naucila kusat si do jazyja a zivot ja ovela lahsi :-) Ja si vzdy pomyslim, ze ja som lepsia ako nejake skriekanie, rozculovanie sa, nadacky a podobne. Uzmej sa a zivot ide dalej. Pokial ludia nehladuju, nezomieraju od choroby, netreba veri vela riesit. Takze lekcia na dnes - povsniest sa nad tym a ist dalej s usmevom. Lebo kto sa smeje posledny......... :-.
Odpovedať
Dia díki ;-) Jani tebe tiež ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci, vasi uz vedia? priatel ti uribil tie ranajky? :-N
Odpovedať
Baby tento odkaz dala jedna baba na mk kuk to stojí za to :-D x-) http://www.youtube.com/watch?v=bwywxX...
Odpovedať
Janka ešte nevedia :-N =-) Hej vianočka a maslo :-D
Odpovedať
lady som rada ze sme na rovnakej vlne :-) fakt som rada ze som tu stretla tak vela prijemnych bab, citim sa tu dobre s vami :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ruzicka :-D , ved sme predsa nejake dospelacky, nie? Mali b y sme zalozit nevestickovsku kaviaren a stretavat sa raz za cas :-(
Odpovedať
...ale niekoho aj otravuje ze sa tak na svadbu tesim..napr ked to oznamujem na nete, FB...ze tesim sa ako keby to bolo o tyzden...nechapem, zavidi mi?????
Odpovedať
Dianka súhlasím :-) MSe tu taký spolok ukecaných báb a budúcich nevestičiek 8-) x-) Janka dobrý nápad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu mnam, vianocku si kupim ked pojdem domov v septembri :-D si mi urobile chutky. Budete sa s milym vytesovat chcilku sami alebo to oznamite rodicom? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste vsetky zmizli? difam, ze vam nesmrdim 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, kolko dopredu budete posielat oznamka a pozvanky?
Odpovedať
Jani myslíme si ze 4tt je dosť skoro na oznámenie a taktiež v pondelok idem gyndošovy tak som zvedavá čo mi povie a či mi tá tu najkrajšiu knižku v živote x-) ;-) Dianka asi nevšímaj si to ;-) :-N
Odpovedať
No oznamká budeme posielať asi v októbri ;-) Ale kto býva tu poblízku tak mu to pôjdeme oznámiť osobne :-N ;-)
Odpovedať
lady ja to riesim tak ze poslem oznamenie, takze aj takym co zrejme nepridu na svadbu,ostatnym vyvesim na net...a samozrejme oznamim kazdemu osobne ci telefonicky k tomu ze je teda aj zaroven pozvani...lebo bez mojho hovoru ani nebudu vediet kde to bude :-D ...no a asi tak 3 tyzdne pred datumom
Odpovedať
no vidis ja by som mala ist tiez ku gyndovi..na tu rocnu prehliadku :-S
Odpovedať
Dia dobré riešenie stále mi tu chýba smajlík zo zvdvihnutým palcom hore :-D :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?