Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
baby dobre ranko...pridavam sa ku hainy...nasi by asi tiez odpadli kebyze im oznamim ze som tehotna..najma preto ze nemam este ukoncenu skolu a nie som vydata...preto...ale zas ked uz budem panicka s manzelom budu sa tesit...si dobre pamatam ked som im oznamila ze mam frajera, no teda ti vystrajali...oni nejako tieto veci hrozne prezivaju
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, som novou clenkou :-)
Odpovedať
iwka vitaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj iwka vitaj medzi nami ;-) neviem naši sú v tomto smere úplne suproví :-) vraj keby som ostala tehotná nič sa nedeje a že by stáli za každých okolností pri mne a pomáhali mi:) a to tiež ešte študujem, aj keď externe ... proste moji rodičia sú úplne bombičky bombové :-D
Odpovedať
no tak to v zivote je...niektori su bombovi, niektori menej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, lulu pridávam sa a gratulujem ti :-) Ja mám teraz okolo seba toľko tehotných, že si už začínam myslieť či to nie je nákazlivé ;-) U nás v práci v priebehu jedného roka otehotnelo asi dvanásť kolegýň, aj moja spolusediaca v kancelárii. Tá by mala tento týždeň alebo budúci rodiť, mala by mať chlapčeka. Dokonca aj mňa nahovárali nech sa pridám do klubu tehuliek, ale tiež by som chcela až po svadbe. A keď mám povedať pravdu ešte sa na bábo necítim :-| Ale aj tak sa s tebou teším lulu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem dievcata ;-) citam, ze sa tu rozobera tehotenstvo...Ja som nasim oznamila, ze ked budem mat po 18tke a budem tehotna, ze si dieta necham za kazdych okolnosti.. a pocitali s tym a boli v pohode :) Tiez su uzasni, ako slintacik pise :) Ale teraz to vyzera, ze pojde vsetko pekne po poriadku...skola, vlastne byvanie, zamestananie, svadba a tak deticky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj okolo mna je stasne vela tehotnych, rodiacich a s malinkymi detickami... Ja by som uz strasne chcela, vsetko v mojom tele uz hovori ANO ANO :-D ale este musime pockat, ale po svadbe uz bez vyhovoriek :)
Odpovedať
iwka tiez mam taky plan ;-)
Odpovedať
ja uz tiez by som sa na to citila ale sme sa dohodli s priatelom ze az po skole aby som sa mohla potom v pokoji venovat iba babetku a nemusela sa ucit a zanedbavat ho :)
Odpovedať
iwi takze mas este skolu? kedy koncis?
Odpovedať
Ivka vitaj medzi nami x-) ;-) Vierka dakuuuuuuujemmm mojjjjjjjje zlatiiiiiiickooo :-) :-) :-) Zuzka aj tebeeeeeeee diiiiiiiky ;-) ;-) ;-) Mirka ajjjj tebeee 8-) ;-) :-) Takže baby ráno som si zaze boobímala WC :-D A mám novú najlepšie kámošku- wc misu :-D ALe čo by som pre drobčeka nesúravila ;-) :-) A včera večer u nás v posteli bola debata či sa necháme prekvapiť alebo čo :-N =-) Takže pôjdem do genetonu a potom uvidiím či sa to potvrdí aj utz ;-) Gynekológovi som volala že v pondelok mám prísť ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Nie nemam biela.ruza, v 2007 som koncila vysku, potom sme boli rok v irsku a prerabali sme podkrovie u svokrovcov...teraz v auguste su 2 roky co sme tam, byvame v poprade, ja som z kosic, takze sme museli byvanie riesit ako prve, ked sme chceli byt spolu :) Ale od septembra sa do skoly vraciam, idem ucit na strednu, tak som zvedava x-)
Odpovedať
lulu aj s misou sa da kamaratit, ked si clovek zvykne ;-) a uz je dobre? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne lulu a mne sa nepoďakuješ ja som písala na predchádzajúcej strane :-( asi budem plakať :-( ale nie :-) a to vrackanie ťa chytá často? moja mamina, keď spomína, tak hovorí, že som presedela pri wckovej mise mesiac a pol celé celé dni :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Blahozelam lulu!!!!! :) Ja by som urcite chcela vediet co to bude :-N
Odpovedať
Doreee ranko babky moje ;-) Vy ste teda ranne vtacata po niektore :-D ci to len ja tak dlho vyspavam? :-D Ivku vitam taktiez, nas "klub" sa rozrasta...pekne, pekne....
Odpovedať
dobre ranko bambu ;-)
Odpovedať
Dianka hej hej som v práci tak sa tak pretvarujem som zvedavá či sa drobec umúdri a bude spinkať :-N :-D AA zabudla som drobec Vám odkazuje: ,,Nevestičky budúce maminku zamestávate písaním a ja sa s ňou zahrať nemôžem-totiž moja hra spočiva v tom že za koľko dobehne do miesnosti kde sa ciká ešte neviem ako ju mám nazvať asi cikáreň a potom do takého oválu sa vygrcká a naspäť k tej debne myslím že ločítať sa to volá" Mám múdreho drobca čo? :-D :-D :-D
Odpovedať
ja asi by som nechcela vediet ci je to dievca alebo chlapcek..najkrajsie je to prekvapenie... :) ja by som kupovala neutralne veci :) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj bambula, dikoska :) No mne osobne sa nechce pracovat, tak si kratim cas v praci rozmyslanim o svadbe co a ako bude :-) Akurat riesime s drahym fotografa ;-)
Odpovedať
Deniska aj ja by som bola spala ale bez práce nie sú koláče ;-) :-D
Odpovedať
A už máme aj kameramana :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
jaj LULU, ta ty si nase zive striebro, tak sa necudujem, ze aj ten tvoj drobec ;-) ... to tu bude este veselo. :-D
Odpovedať
ivka - a koho mate na vyber? Lulu - tak koho? To videjko co si sem davala? Vyslo to?
Odpovedať
No mám byť po kom :-D :-p
Odpovedať
dievčatá, čítala som vás celú hodinu, toto už nerobte :-D lulu gratulujem, teškám sa s tebou. weri, ako bolo na výlete? je to tam aj pre staršie slečny? :-D :-D
Odpovedať
lulu vy koho mate fotografa ? a odkial ?
Odpovedať
ale marus - co to ty tu pises, pre starsie slecny? To pre koho myslis? Ved ty sa hadam ratas k nam!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte. lulu gratulujem a zavidim :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?