Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Tak nasi by sa teda netesili ... :-(
Odpovedať
Ale ved hlavne, ze vy dvaja sa tesite ;-) Ved vidis, ako sa my vsetky tesime, ja mam fest velku radost ;-)
Odpovedať
Baby Vy ste také zlatéé :-) Predchvílou prišiel Radko všetko je preložené na náš nový dátum :-) x-)
Odpovedať
lulu - svadbicku budete mat 2 dni po mojich 26 narodeninkach :-) Takze krasna biela svadba ;-) waw h.a.i.n.y - preco by sa vasi netesili? To fakt?
Odpovedať
Deniska tak dúfam že nám nasneží x-)
Odpovedať
lulu Tak tvoj chlap je ale riadne sikovny. No ale teraz by uz mal byt stale s tebou a davat na teba poriadny pozor :-) bambula Ano nasi su taki. Oni vsetko vidia negativne. A keby som povedala ze som tehu tak neviem co by mi spravili. Ale zeby sa tesili tak to urcite nie! By mi to vycitali do konca zivota! A preto ja nemam ani odvahu spravit nieco take pred svadbou ako ty lulu aj ked by som uz tiez chcela :-|
Odpovedať
Hainy to je mi ľúto :-( A povedal že ráno mi nachystá raňajky a aby som sa nestresovala v práci :-D Sa ten ale bojí o nás :-D
Odpovedať
lulu - v januari by sniezikmal byt urcite ;-) h.a.i.n.y - a mozem sa opytat, kolko mas rokov? Len tak informacne. No ale vies, ono by ti to urcite nevycitali do konca zivota, pretoze by si neverila, co take male mimi dokaze. Viem ake tazke to mala kamoska a to so svokrou,na zivot a na smrt pohadani, ale ked sa drobcek narodil, vsetko sa urovnalo. Ich by to preslo. x-) A my si davame pozor, predsa len by sme tiez radsej mimi po svadbe, ale poviem pravdu, ja by som sa len a len potesila, keby sa stala taka "mala nehoda" :-N
Odpovedať
lulu - tak ty mas zlateho muzicka ;-)
Odpovedať
bambula Ja mam 23. Preco? No mozno mas pravdu ze potom keby sa drobec narodil tak by uz bolo dobre ale ja by som chcela aby sa potesili ked im oznamim tu spravu. Ale oni zacnu hned rozoberat vsetko ze preco a taaak. No proste nasi su taki. Tvoji rodicia by to ako zobrali?
Odpovedať
Tak na vek sa pytam len preto, aby som mala prehlad :) Dnes sme to tu trosku rozoberali :-) Urcite by to bolo fajn, keby sa mimi narodilo. A nasi? Tak ja ocina uz nemam...a mamca uz nieco take zazila, ked mi moja mladsia sestra otehotnela v 18, vtedy to bol sok, ale to bolo zlozitejsie. V mojom pripade by sa urcite tesila, mam za sebou skolu, vsetko ako ma byt, takze ziaden problem aj keby to bolo pred svadbou. :-) Ale to zas drahy nechce....
Odpovedať
bambula Takze mladsia sestricka ta predbehla? :-) A to sa jej ako podarilo? Zrejme ste ju malo strazili :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
no predbehla ma ... :-) Tak to ju sme mohli strazit ako sme chceli, to tvrdohlavy byk, neporadis :-D Ale ma teraz dvoch nadhernych chlapcov(5 r. a 1,5 r.) a my sa z nich vsetci tesime. Ale taku svadbu nemala.... :-| nevedeli sa dohodnut so svokrovcami, tak sa vzali pri krste maleho.
Odpovedať
No ale hlavne ze s priatelom ostala! To je dolezite. Tak to sa musis poponahlat aby si ju dobehla :-)
Odpovedať
hainy mladiica :-D Deniska neboj po svadbe bude :-D A ozaj pamätáte ako sme rozoberali že jún 2012 tak som Vás predbehla aprílom 2011 :-D Ja Vás potom budem zaúčať :-D A ozaj v kútiku duše chcem dievčatko :-) Ale hlavné je to aby sme boli obidvaja zdravý ;-) :-)
Odpovedať
Ta toto uz veru nedobehnem :-D ... Ale na druhej strane, ja nelutujem, pretoze som si uzila vsetkeho az-az, diskoteky, chatovacky a podobne veci a teraz sa citim akurat tak na rodinku ;-) A velmi sa na to tesim.
Odpovedať
lulu Aka mladica? Ved ty si mladsia tak coo? :-p A ano to sme rozoberali my dve ze aku temu zalozime na MK. A uz je to tu .. :-D A lulu tusila si nieco ze si tehu? Mala si uz nejake ine priznaky?
Odpovedať
bambula A ty kde mas dnes svojho chlapa? Preco nie ste spolu? Alebo aj on pise s tebou? :-)
Odpovedať
Lulu - ty si nas predbehla uz vo vsetkom ;-) mlada - sikovna :-D
Odpovedať
Deniska ja som si diskotét užila od 17 až až :-D Hainy nevadíí ale si mladučká 8-) No akurát som si ráno poobímala misu :-p
Odpovedať
h.a.i.n.y - Moj drahy je v praci v Presove :-( Chodi mi domov na vikendy. Ale chystame sa spolu do zahranicia pracovat, aspon do svadby. A mozno aj po ;-) A ten tvoj? Je pri tebe? A ty k nam fotku nepridas, do albumiku - nevesticky?
Odpovedať
Deniska haha :-D Aby si sa celebritou skorej nestala :-D AAA baby už je to tu idem si poobímať záchod :-D :-p :-p :-p 8-(
Odpovedať
Lulu - ??? celebritou? Ja??? :-D :-D :-D VSak ja uz som :-D :-D :-D srandujem....No moja, tak davaj na seba pozor, prve 3 mesiace budu tazke, ale ty to zvladnes ;-)
Odpovedať
lulu A ani brusko ta neboli? bambula A ty teraz niekde pracujes? No ja sa este liecim takze dnes sme sa videli len tak letmo v aute :-)
Odpovedať
h.a.i.n.y - liecis??? Juj, asi som nieco premeskala :-S No nepracujem asi 2 mesiace. Nechala som robotku v PO.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babuše, konečne som sa sem dostala a pozerám že mám čo doháňať aby som vás prečítala :-D boli sme dnes s drahým v Marchenparku sa trošku vyblázniť, super bolo - odporúčam ! :-)
Odpovedať
Hainy zatial nie ;-) Deniska aaahhaa vlastne áno teraz akurát ťa dávali na markíze :-D
Odpovedať
Vierka - a vsimla si si tu najväcsiu novinku???? :-)
Odpovedať
Lulu - uz dobre? ;-) Hej, hej...vo filme :-D Moj oblubeny :-D :-D
Odpovedať
wera Tak to si dnes vela zameskala :-) Skus sa pozriet na stranu 228 hned prvy prispevok :-) Mame noveho clena :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?