Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat vodku a biely rum, mozno nejaky fernet. ale urcite nie 5 lebo 6 druhov. Tam, kde to budeme mat, maju aj plateny bar, tak co nebude na stoloch, ludia si mozu kupit. Este sa neviem rozhpdnut, ci mam dat alko na stoly alebo za bar a casnici ho budu servirovat.....poradte prosim.
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, ukrutne sa zapajam do temy ,,svadba v roku 2011" aj ked sa o mesiac vydavam, dufam, ze mi to odpustite, ale ostatne temy akosi stagnuju.. ja uz mam vsio vybavene a mam kopec casu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
z tvrdeho planujeme dat vodku, fernet a borovicku (tu oblubuju priatelovi kamosi)
Odpovedať
simik, ejha, aspoň nás poinformuješ čo treba, čo netreba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambula, ja si tiez myslim, ze velmi zalezi aj na tycjh predavackach - ja som bola v salone, kde mi pohohli do siat aj zo siat, pekne ma v nich upravili a saty sedeli perfektne. Bola som aj v takych obchodoch, kde sa sama obliekas a vyzliekas tak ani vobec nevies, ci ti saty sadnu lebo nie, ked si v nich poriadne neni zaviazana.........
Odpovedať
Profilova fotka
bambula ked ja som zabudla nazov, ale zistim ti a napisem ti, ok? naozaj je tam velmi mila zena, ochotna a nehra sa na nic.. skusala som zavoje, kvietky do vlasov a tak asi hodinu, kupila som si tam podvazok a cely cas sme debatili a pod.. odporucam, saty mala taktiez krasne..
Odpovedať
simika - nam to vobec nevadi, my tu prijimame kazdeho ;-) A aspon nam trosku poradis, ak bude treba, kedze mas vsetko hotove
Odpovedať
ako chutí biely rum =-)
Odpovedať
Profilova fotka
maruska velmi rada :-)
Odpovedať
sinov : tak to je dobre ..to ja si este musim doriesit a spytat sa kto co ma rad...a podla toho sa kupi
Odpovedať
lady - tak v takychto veciach je predsa len lepsie, ak ti niekto poradi, oblecie ta tak jak sa ma a podobne. Nemam sice rada predavacky, ktore sa "pchadu" do zadnej casti tela :-D :-D ... ale co sa tyka svadobnych siat, v tom sa mozu. :-D simi - fajn, tak potom napis. Lebo sa chystam do Spisskej Belej a zasla by som aj do PP.
Odpovedať
simika juuuuj mne sa hrozne pacia kvietky do vlasov :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
mne sa páčia tieto šaty :-) tie úplne prvé
Odpovedať
beronsche - uz ked si pridala prispevok z nicku nevesticky, tak aspon si tam pridala svoju foto? :-D ;-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
simika ste hrozne zlati s priatelom v albume..a ako som videla tiez mas cervenu vyzdobu ako ja, ci sa mylim? :-) ta torticka je peknaaa :-p
Odpovedať
maruska - pekny vyber, schvalujem ;-) Mame podobny styl....
Odpovedať
Profilova fotka
maruska aj mne sa paci taky styl :-)
Odpovedať
ale mne sa páčia skoro všetky :-D :-D len ja mám široké bohy. úzky driek, silné stehná a paže, neviem čo sa mi hodí a čo nie. len v jednom mám jasno, chcem korzetové. a skúšať sa chystám na veľtrh čo býva v januári.
Odpovedať
Profilova fotka
biely rum je vyborny s kolou - tu vela luli pije bacardi - to je biely rum. To, co sa dava do mohitkov. simika, ozaj uz vsetko mas?
Odpovedať
Profilova fotka
ruza dakujeme :-) si nas potesila.. ano mame cervenu vyzdobu tak sme prisposobili aj torticku.. torta bude presne ta ista, len bez tretieho poschodia, na druhom poschodi bude postavicka zartovna ako zenich uteka a nevesta stoji nad nim s gulovnicou v ruke :-D a k tomu bude na torte cerveny napis ,,ak sa milujeme, nieje co riesit"
Odpovedať
hej s maslickou by som xcela aj ja...alebo i s cervenou stuhou :-)
Odpovedať
a tieto sa mi páčia ako popolnočné, len by som ich brala ako trojštvrťové nie takéto dlhé, ja nie som vysoká http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh ano uz mame vsetko, teda ak si odmyslim este dokupit podprdu, sviecky, silonky a nejake male drobnosti, ale to je otazka jedneho popoludnia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simika a to kde sa da zohnat taka vtipna postavicka?
Odpovedať
maruska - krasne saticky, ale ked nie si vysoka, tak ta dlhe satky skor predlzia ;-) Ja na 90% budem mat dlhe, pri mojej vyske.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sinov kupila som ju cez web svadobneinspiracie, prisla mi za dva dni, maju viac motivou a super ceny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, kedy si postihala? sama si robila pripravy? Oznamka ste si sami robili - pozarala som, krasnucke :-)
Odpovedať
bojím sa kúpiť šaty cez inzerát, lebo ani v obchode mi nesadne, veľkosť neveľkosť, musím skúšať :-S
Odpovedať
Profilova fotka
simika dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?