Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruza, podme s nimi sem!
Odpovedať
ladyjh no neviem ja si mslim ze uz mas asi vsetko ... Ja nic nevybavujem len sa informujem...zatial som nenasla ani fotografa ...Dj uz nieco sa risuje ale tak...hm...budem hladat inde...a vobec som inak nikde nebola vsak to ma este cas mame az v oktobri 2011 ...no semtembri mi zacina skola a tak sa preto teraz informujem lebo potom cas nebudem mat na to...a priatel stale hovori ze je este kopec casu ...tak... hm... nevybavujem nic vsak to staci polroka dopredu...
Odpovedať
to u nás nehrozí, ja mám lakomú rodinu ]-( a z frajerovej strany to bude také, že dajú vlastne jemu a nie nám, takže to bude velmi velmi nepríjemné :-(
Odpovedať
biela.ruza : ak mas auto skus sa ist pozriet do Senca tam je pekny salon a kazdy ho tu chvalil...aj moja suseda hovorila ze tam bola....a teraz som videla v novinach oni maju momentalne aj akciu polnocne saty zadarmo... dufam ze take akcie budu mat castejsie aj nabuduci rok :)))
Odpovedať
mne sa páči salon diamond, ale tam je to drahšie.
Odpovedať
maruska24 : nemysli zase na najhorsie mozno to tak nebude to si len teraz namyslas... mozno budes este prekvapena...vsak uvidis...
Odpovedať
Profilova fotka
joj maruska, neboj, nejako poriesite. Daj tak ako hovorila michelle - spis zoznam darov aky by si si priala a oni nech si vyberu podla financnych moznosti. a basta. Tu v UK to tak funguje, ze ides do obchodu, das imzoznam, ktory ti uverejnie na web stranke. Potom to poslel so svadobnymi pozvankami a hosta nech kupuje cez internet. Tak sa potom aj uistis, ze nebudem nat jednu vec 2krat. Alebo ze ides do cestovky, a zaloziz si u nich 'ucet', na ktory hostia budu vkladat peniaze ako svadobne dary a nakobiec z toho mozete ist na svadobnu cestu. :-D
Odpovedať
inak akurat som si uvedomila, ze mama ma znameho snad vsade..cize svadobne saty, torta by ma mozno aj lacnejsie vysli ked je to po znamosti...plus ja zas lacnejsie viem oznamka...cize..no len ja si to xcem vybavovat sama :-. tak neviem..poradte!
Odpovedať
Profilova fotka
ruza - urob kompromis a zapoj aj mamu. mozno by sa aj rada do toho zapojika ked vydava jedinu dceru, co myslis? =-)
Odpovedať
podla mna po znamostiach to robia skoro vsetci - co maju taku moznost.... lebo to usetria...a vybavovat sama si nie je vobec zle lebo sa spoliahnes len na seba a spravis si to ako ty budes chciet....to je najlepsie.... ja uz som aj rozmyslala ze by som si ak by sa dalo ozdobovala sama salu....bude viac roboty ale ide o to ze by ma to bavilo...a viac by som sa na to tesila lebo som si to sama spravila :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si sama zdobim salu. budem mat vyzdobu od perinbaby tuto z bazaru. Ona ponuka komplet vyzdobu - sama si preto pridi, urob a dones naspet. Tak ja budem zdobit den pred tym :-N Poznam baby co mali vyzduby os firiem, a platili 2 000 E. To je skoro polka mojro celkoveho rozpoctu. Tak prinesiem od tialto nejake doplnky, budu penove kvety, ktore odtialto tiez poslem, urobim si sama menovky. Predstavu mam v hlave, treba len zrealizovat....... :-N
Odpovedať
no aj ja menovky a oznamko robim sama vytlacim si ho a usetrim...a napriklad u nas jedna poziciava navleky na stolicky za 1,50 eur :) tak to mozno vyuzijem...uvidim... a u nas salu v restike ozdobuju zamestnanci ale tak to je na dohode este neviem...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
perinbaba ponuka navleky za 1E. Celu komplet 259 E pre 80 ludi :-D S tym, ze si to sama spravim.
Odpovedať
a to je kde ta perinbaba ??
Odpovedať
Profilova fotka
pozri si bazar. Toto je jes web stranka : http://www.vyzdoby.sk/ Asi ma adminy zmazu - robim reklamu?
Odpovedať
jooj, naši jednoznačne povedali, že teraz je moderné žiť bez papiera, že načo svadba. to mi bolo taktne naznačené, že svadba je drahá záležitosť. preto si to chceme zaplatiť sami, a šetríme na to, ale vždy ak mám už nejakú sumu, tak príde nepredvídaný výdavok a peniaze sú fuč ]-(
Odpovedať
baby jak riesite vyzdobu - obrusky, kyticky na stol a tak?
Odpovedať
ja som mala vyhliadnutú jednu kočku zo Senca, robila výzdobu, koordinátorku, aj neviem čo ešte za 500 E, kamoška ju mala a bola spokojná, ale ja by som chcela živé kvety, v malinove je jedno super kvetinárstvo a nemajú premrštené ceny. tak by som sa aj tam opýtala či by mi urobili výzdobu. ja chcem kremovo bielu, ale páči sa mi aj tmavšia fialová :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maruska, ja som tiez hovorila, ze keby bolo podla mna, je by som mala zahradnu party alebo opekacku, lebo pre mna to je oba o nas dvoch - pred oltarom a pred bohom, nie pres celym svetom. Ale nakoniec som musela robit kompromis s hostami. ruza, pozri ten link - to je blizko pri tebe tusim. ja to tak riesim.
Odpovedať
ja asi odpadnem..moja svokra robi na presne rovnakej adrese kde sa pise kontakt toho linku co si dala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, zapoj aj svokru, a bude zlava :-D Svokra robi pre BM consult - alebo v tej istej budove?
Odpovedať
ja som vždy túžila po takej peknej svadbe, zo zabavou do rána, krásnou výzdobou, nadherne šaty a pod. a som v šoku čo to všetko stojí. ale na rovnakej úrovni chcem aj vlastné bývanie, ja neskutočne keď potrebujem zresetovať hlavu, tak to idem urobiť do nábytkárstva. do jednej sedačky, neskutočne pohodlnej som sa zamilovala, tak chcem na ňu našetriť a som si povedala že k 30tke :-D si darujem masážne kreslo :-D teraz bolo v super akcii, a neskutočne kleslo v cene :-D tak takú radosť si veru urobím. po jednej veci som neskutočne túžila, šetrila som na ňu 3 roky a minulý rok som si to splnila. je to blaho dodnes. :-)
Odpovedať
v tej budove ma vlastny biznis..robi i svadobne oznamka :-) ale maju tam pekne vyzdobne kusky..asi tam pojdem mrknut :-N
Odpovedať
Ahojte baby, uff ani nestiham citat, co pisete..... maruska, Janka - vy mate taky nazor ako moj drahy - zahradna party=najlepsie riesenie.... Ale mne by bolo luto... ved svadba je len raz za zivot. Ja som stale chcela velku svadbu, ale povodne som sa, hlavne kvoli financiam, rozhodla pre kompromis - cca 45 hosti z mojej strany. Potom som sa rozpravala s nasimi a rozhodli sme sa pozyvat "celu" rodinu, tak pravd. budem mat cca 80 hosti z mojej strany (drahy ma stabilnych cca 20 :-D ) Ale mam problem najst miestnost, ta ktora je zarezervovana je primala... :-( Aranzerku uz mam, len jej musim poslat emailom co vsetkom chcem a posle mi predbeznu cenu. Asi to bude dost, lebo chcem vela kvetov.... :-) Inak asi tak 4 stranky dozadu ste riesili vek :-D - tak ja vam tu teda zvysujem vekovy priemer, lebo mam 31 :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maruska, cim si sa obdarovala? svadba moze byt krasna aj na mensom rozpocte - vid mna. treba len pozerat na akcie/ Moje saty boli na 70% zlave, vyzdobu si robime sami - kuk hore na linku co som dala pred chvilou, oznamka si tiez robima sami, a ja si asi urobim aj kyticu sama z penovych kvetov - ako zaplatit 50-60E za kyticu, ktora vecer odpadne :-.
Odpovedať
ja nie som za záhradnú párty, ale moji rodičia, vlastne oni nie sú za svadbu vôbec :-D :-D
Odpovedať
aha, to bol dokaz, ze nestiham poriadne citat... :-D :-D a platit si budete sami, ci rodicia?
Odpovedať
Profilova fotka
ruza, ta perinbaba nie je nahodou tvoja svokra? bero, kde si co si?
Odpovedať
lady nie, vola sa to AZ
Odpovedať
platiť si budeme sami, len alkohol odmietam platiť :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?