Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Coze?!? Za zakupenie 1000 - 2000 Eur?! ufff a to som dufala, ze ak si tam nejake vyberiem, tak sa budu dat kupit, za prijatelnu cenu... Neviem, co budem robit..... Na pozicanie je priskoro... na predvianocny cas sa vyber siat bojim nechat, mohlo by byt vsetko pozatvarane..... tu nemam s kym saty vyberat.... sit si urcite nebudem davat, jednoducho tomu nedoverujem, aj ked si vacsinou baby pochvaluju, sem tam sa najde nejaka, co nie je spokojna a to by som urcite bola ja, tak ci tak - je to risk... saty z Ukrajiny vacsinou vyzeraju "lacno" a nekvalitne (cest vynimkam) ..... Ked tak nad tym rozmyslam, uz ani nemam chut nic vybavovat, najradsej by som schytila draheho a 2 svedkov a bolo by... ale viem, ze by som to olutovala....
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche, kde si 'tu'?
Odpovedať
ladyjh aj ja mam limit 500 Eur :-D :-D :-D Daju sa v UK kupit saty pod £500? Pozerala som salony na webe a takmer vsetko bolo drahsie......
Odpovedať
sheffield
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez taky isty nazor mala - pred tym, ako sme sa zasnubili som o tom tuzila, ale po tom som si priala, aby sa vratil cas......co so vsetkym vybavovanim, starostami a tak....... ja som chcela malu svadbu, zenich a jeho mama tam chcu mat vsetkych! A to myslim uplne vsetkych. Keby to bolo podla mna - ja by som mala aj opekacku na dvore ;-) Tak si to svokra vydobila tak, ze si zaplati za svoju stranu a s tym som sa uz nemohla hadat. Mne bolo strasne luto davat aj 10 000 eur za svadbu - ja by som si radsej nasetrila na detsku izbu (planujeme male), alebo dovolenku..... Takze ta chapem. Ale neboj, ja som sa dala do tych oznamiek, bola som na par wedding fairs, vystavach, a uz sa celkom tesim.......
Odpovedať
Profilova fotka
ja som z manchestru, podme pozerat spolu! tuto sobotu ideme do liverpoolu - pozri si toto - mozme ist spolu ak chces niekedy v auguste - septembri http://www.bridalbasement.co.uk/ Bola si nanejakych wedding fairs? Tvoj je tiez anglican? A po svadbe budete byvat tu?
Odpovedať
A ked sa uz stazujem, tak poriadne: - svokre sa nepaci datum - vraj, ze maj v ziadnom pripade, lebo to prinasa smolu - nemame ani sajnu aku kapelu objednat, drahy nechce ani pocut o DJ (chcela som aj kapelu aj DJ)- vraj si to mozeme urobit aj sami, pripravit skladby a ved niekto uz len pusti.... no isto, uz viem, ako by to vyzeralo .. - vobec neviem, kedy budem riesit skusky ucesu a licenia a ani kde - naj kamoska chce silou mocou, aby nas fotograf pofotil aj jej malu dcerku- portrety (aj za cenu, ze nam nejakou sumickou prispeje) a mne sa to teda velmi nepaci a neviem ako jej to mam povedat... A este by som mohla asi tak hodinu pokracovat... :-( Uff ale hned sa citim lepsie, ked som sa vykecala... :-D
Odpovedať
No ano....za zakupenie takych saticiek by som musela dat taku sumu :-( a to neprichadza do uvahy. TAkze pravdepodobne ich budem len poziciavat a tak ako vy aj ja dam maximalne 500e. A som toho isteho nazoru ako beronsche, cize ani sit si satky neplanujem, pretoze sa bojim toho, ze by neboli podla mojich predstav. A ja som skor pocula viac zlych nazorov na site satky nez tych dobrych. Zo siat z Ukrajiny som tiez bola sklamana (aj ked to bolo pred 3 rokmi), takze toto tiez neplanujem. Budem ich poziciavat. Ja by som s vami hned sla, keby som bola v UK tiez :-D
Odpovedať
ladyjh, to by bolo super, keby sme spolu isli niekde popozerat!!!!! Ja som nebola na ziadnych wedding fairs... ani o ziadnych neviem, ani som sa o nic nezaujimala, tak nejako som si vzala do hlavy, ze na Slovensku bude vsetko lacnejsie...hmm ktovie a mozno ani nie... Ten moj je tiez slovak, ale este zostaneme v UK nejaky cas... ja stale hovorim, ze o rok sa vratim domov - kazdy rok :-D :-D A tiez by sme chceli babo cim skor... :-D Teraz v pia idem domov, tak uvidim ci ma tie pripravy zase "chytia"... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pod s nami bambula, pridi na vikend :-D my mame hostovsku izbu :-D Ja by som zase asi nezniesla predstau ze 'moje' saty bude mat nevesta predomnou a nevesta po mne, neviem...... ]-( ber, len sa postazuj! ]-( ja som to uz predychala, ale mne tiez bolo! Svokra si vydobila, ze pojde so mnou saty skusat........ale aj tak jej nepoviem, ktore som si nakoniec vybrala ;-) My mame DJ a starejsieho Vlada Raceka, ktory hovori aj po anglicky, tak budeme mat jeho. Ma aj harmonikara, tak tam bude aj zivy vstup...... Nam ide hlavne o to, aby nam DJ urobil zabavu - tam nejde len o pustanie pesniciek. Jasne, ze mu dame cedecko so par pesnickami, ale srandu nam neurobi nikto. On mi narmalne poslal navrh planu na nasu svadbu - program, vselijake tance, kolecka a tak........no bola som milo prakvapena. Nanho sa teraz spolieham, chudak! Prides do Liverpoolu? ozaj, my sme datum vyriesili na Piatok - a zas sa nelubil mojej mamine, ale je to vasa svadba tak si robte ako chcete. Svokra zas brblala, ze budu deti este v skole........no tak teraz chod a pytaj sa kazdeho hosta kedy in to vyhovuje, ako, preco a za co? A tvoj nazor co? To nikoho nezaujima> Este k tomu aj ja tvojej vlastnej svadbe! S tym fotografom to vyries tak, ze kupte tej kamoske poukazku (k Vianociam?) pre nejaky profesionalny salon, aby si mohla dat urobit prof fotky. Ja tiez planujem pre brata - maju maleho rocneho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jja baby tooolko ste tu toho popisali ;-) ja si tiez sama robim vo photoshope oznamko a chcela by som aj s nasou foto ale to uz neviem v tom programe az tak uzasne dobre pracovat ... saty ideme teraz do do sabinova odtial do polska a kuknem tam ale urcite nekupim ani nic len popozeram aky vyber maju ... ja si budem saty poziciavat ... rozmyslam aj o kupe na ebay ale obavam sa ze vysolim prachy neskutocne za saty a budu otrasne ..akoze prave som si tu pozerala album v galante o jednom salone angelika no otras ako sa jeden podnikatel moze tak hnusne zachovat ...
Odpovedať
Joj, ako rada by som,....keby to bolo tu za rohom ;-) TAkze svadba bude v piatok :-. zaujimave a netradicne :-N A presne, nemal by vam do toho nikto nic hovorit. Je to vasa svadba, vas den.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ber - pozri sem - http://www.guidesforbrides.co.uk/wedd... to tak skor pre napady, a tak........ja si skoro vsetko robim sama - vyzdobu, oznamka, kyticu, ........... zakusky a tory si davam piect. ja uz som tu 9 rokov, mame dom, moj je anglican, mam tu aj robotu........
Odpovedať
Profilova fotka
bambula. som pozerala album - super napady! Planujes na ruzovo? Aj vy planujete babino? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - tie druhé šatky sú krásne, tiež som nad nimi rozmýšľala, majú ich aj v jenom saĺóne tu na SVK, ale už si nespomeniem kde :-( Pre družičku určite niečo vymyslím, chcela by som spraviť niečo podobné ako mám v albume s tou orchideou na ruku, ale orchidei asi v kytici mať nebudem a neviem si na tom predstaviť inú kvetinku.. :-/ Uvidím, každopádne bude mať ozdôbku na ruke, nechcem aby jej tá kytička zavadzala :-) Poprípade by som jej chcela kúpiť retiazku so swarovskim, tak bude mať aj darček odomňa :-)
Odpovedať
ladyjh - dakujem. Ano, planujeme skor cyklamenovo-bielu vyzdobu. ;-) Som sa do tej farby zamilovala. A miminko samozrejme...ja by som brala aj hned, ale uz tolko vydrzim :-D
Odpovedať
A kedy to budes v Liverpoole? Je to cez vikend? Ak ano, tak by som prisla.. Cez tyzden nemozem, uz nemam ziadnu dovolenku, aj na vianoce bude neplatena.. :-D A preco ste sa rozhodli pre svadbu v piatok? S tym DJ s tebou suhlasim - tam fakt nejde len o pustanie pesniciek..... A kolko budete mat hosti? To im budete platit ubytko? My este ani nevieme, kolko hosti budeme mat, lebo moj drahy este furt nespravil zoznam. A dokonca mi povedal, ze povie svojej mame nech ho spravi... ?!?! No nezabijete ho? Nasa miestnost ma kapacitu cca 80 ludi, tak dufam, ze svokra nebude velmi vydumovat... HA HA ze svokra, ako cudzo mi to zne.... :-D :-D :-D Inak kazdy si plati za svojich hosti sam.... aj ked ja si vascinu svadby zaplatim sama, len z prispevkom od nasich ( na tom trvali, ze zaplatia aspon kolace a nejake drobnosti), ale draheho ciastku platia svokrovci - tak sa rozhodli.... A ladyjh, to s tym foto na vianoce je velmi dobry napad.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera, - super napad - keby som im aj ja kupila nejaky peknu naramok, mohli by to mat ako darcek :-) Ja tiez rozmyslam nad niecim podobnym pre seba - bude to super vyzerat, ked budem tancovat - hlavne ked to bude dlhe az po zem. Niekde som take videla, teraz to nemozem najst. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mas krasny album bambulka :-) nachvilku dam do svojho albumu jednu fotku tak potom rychlo kuk lebo vecer ju zmazem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, krásne sú tie šatočky tvoje veľmi :-) a je super že tam máš aj tie ramienka aspoň sa budeš pri tancovaní cítiť istejšie a môžeš sa viac vyblázniť :-) Ladyjh - tiež sa mi stáva že niečo fakt super vidím a samozrejme že si zabudnem uložiť link a už je to navždy stratené.. :-( minule som tak asi 3 hodiny hľadala jednu knihu hostí a aj som našla ale z tej stránky sa nedá objednať na svk :-(
Odpovedať
trdielko dakujem. A naozaj tie satocky su krasne, vyzeraju lahucko :-) A tak ako wera pise, to ramienko je naozaj prakticke pri tanci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo baby ja som nemyslela tu fotku v satach :-) dala som do albumiku svoju dcerku chichi ale dakujem vam ale tie satky mat nebudem uvidime este ...hladam dalej ;-)
Odpovedať
Baby, pred chvilou som dostala email od mojej tety, v ktorom ma sprdla, ze preco tajim, ze som tehotna, ze je to radost a nie tajomstvo... :-D :-D Velmi ma to pobavilo, predpokladam, ze sa dozvedela o svadbe... :-D :-D a kedze sme sa s tym mojim zasnubili po pomerne kratkom case chodenia, myslim, ze to bolo jedine vysvetlenie, jediny dovod na svadbu, na ktory prisla... Inak, ja tehotna nie som!!! Aj ked by som brala... :-p :-D :-D uff, nemozem sa prestat uskrnat, tak mi je smiesne - smiat sa nahlas nemozem, kedze som v robote... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
trdielko, mas nadhernu dcerku!!!!! Aka je stara? Nech vam rastie ako z vody!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, mas krasnu dcerku :-D aj ja cem....... ber, kolko spolu chodite? My ked sme boli za nasim fararom pred nedavno a ma vsetci dedincania videli (som pribrala za posledne 4 roky asi 10 kil) tak sa po dedine siria klebety, ze robime narychlo svadbu v Septembri........ja sa na tom tiez bavim. Sa budu vsetci cudovat, ked sa nic nebude diat az do bucudeho roka.......
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam baby teraz ma 10 mesiacov Emmka :-) my sme si kupovali byt + zariadit ho+vybavicka babatku takze nam neostali financie na svadbu samozrejme ze vsetci hned ohovarali ze tehotna,byva s nim a nie su zobrati ale chceli sme sa vyhnut tomu ze nasi rodicia povedia co ako bude radsej sme si dosetrili a setrime este a budeme mat svadbu po akej tuzime ... x-) a navyse ja som koncila skolu tehotna,stahovanie,zariadovanie a kdeze este svadba ... takto budeme mat krasnu druzicku ;-) a ako som napisala my mame nas najkrajsi den v zivote uz za sebou a ten druhy nas caka este :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ber, tam treba appointment - pozri na tu stranku a daj mi vediet a mozme ist jednu sobotu. Soferujes alebo ta vyzdvihnem na stanici? Budeme mat okolo 80 hosti.......svokra si urobila svoj zoznam, ktory mi dala! Ale uz sa nebudem rozculovat. Nasi su ako taki somari - raz mi povedia, ze mi daju, raz - ze nie.............hlavke po tom, ako brachovi zacvakali celu svadbu a mali na to 3 mesiace. Ja som im povedala 2 roky dopreduu ]-( Ale neva, bude supis!
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, tak to ta obdivujem, a velmi dobre si to napisala! Moj ma babku katolicku, ktora by ho vynechala z dedickeho konania, keby sme mali babo pred svadbou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, ubytko nie - este tak to! Urobila som si svadobnu web stranku, kde som dala info o hoteloch, a nech sa kazdy zariadi! Ani nezartuj =-)
Odpovedať
ladyjh, pozriem poriadne tu stranku a ked sa vratim zo Slov. tak sa dohodneme, kedy by nam to obom vyhovovalo... uz sa tesim.... A sice soferujem, ale auto nemam... takze by bolo super, keby si ma mohla vyzdvihnut na stanici... Si zlata, ze si sa takto ponukla ;-) My sme spolu len 3 mesiace, ale pozname sa celu vecnost a tak niekedy rozmyslam, preco som si skor nevsimla ake je to zlaticko, ten moj.... Normalne sa tesim na dalsie teorie, preco svadba tak skoro... Dovod je, ze my uz teraz vieme, ze k sebe patrime... :-D Vy ste ako dlho spolu? A ako komunikuje ten tvoj a tvoji rodicia? Predpokladam, ze na Slovensko sa uz nevratis... Nemrzi ta to trosku? trdielko, no mala si to pestre... a blahozelam oneskorene k ukonceniu skoly!!! A z ohovaraciek si nic nerob...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?