Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
lulu: Ou, tak to mas potom pravdu, ked si svadbu budete platit sami. Lebo ak by vam ju platili rodicia, asi maju co to do toho kecat ]-( Nam svadobne menu, kolace a alkohol budu platit rodicia a vsetko ostatne si budeme sami. petkaa: Mas pravdu, mamy su mamy a s nimi to obcas nie je lahke. Trvaju na svojom. Ale verim, ze sa to da aj rozumne a hlavne, aby svadba bola taka aku si ju predstavuju hlavne zenich s nevestou ;-)
Odpovedať
bambulka ;-) nám nič ale za to nám kúpili byt,auto ;-) som im vďačná ale nič netreba preháňať ;-) :-) :-N
Odpovedať
Pozrela si albumík, čo si myslíš o tej výzdobe? :-N
Odpovedať
Katka..asi tak ;-)
Odpovedať
No dnes to nie je take bezne, dostat take dary od rodicov ;-) ale vdaka im za to urcite patri. Inak ta vyzdoba....krasna, taka slavnostna ;-) Naozaj. Povodne som chcela nieco podobne, trosku so zlatou, ale drahy mi to hned ohundral....chcel radsej nieco pestrejsie, tak sme sa rozhodli pre cyklamenovu :-N A mimochodom aj ta sala v J. Bohuniciach je krasna.... :-) A k tej rozlucke so slobodou....ja osobne by som najradsej mala spolocnu, kedze mame aj vela spolocnych priatelov, no drahy mi to zatial neodsuhlasil :-| Tak uvidime.
Odpovedať
No mne nuzik povedal ze rob co chces, u mna je bezne s kamoskami nakupovat,kavickovat :-D Tak ja som trochu zmätená :-N Ešte sa o tom porozprávam s rodičmi :-) Som im vďačná to je jasné ale toto ma trošku zarazilo od maminy :-p A "dík" za výzdobu a sálu x-) ;-)
Odpovedať
bambula... krásny album máš :-) aj tá výzdoba x-)
Odpovedať
No mamina ti asi nechcela zle ;-) mozno to bol len taky dotaz....a samozrejme si si vyjadrila svoj nazor tak to dospelo do mensje hadky, ale verim tomu, ze bude vsetko ako chcete hlavne vy dvaja a mamina si uvedomi, ze je to vas den, nech je teda podla vasich predstav x-) A dakujem za ten album ;-) Inak fotografa uz mate?
Odpovedať
Profilova fotka
krasne vyzdoby.a super cena - som ostala milo prekvapena.... u mna je vsak "chyba", ze ma hotelovku, takze mne malokto dokaze ulahodit s vyzdobou, stale by som tam nieco menila...co uz...najradsej by som bola, keby som si mohla ist salu v piatok vecer ozdobit..ale to asi nepojde.. rozlucku chcem, ale urcite iba s babami...chalani nech idu zvlast :) ved si samych seba este uzijeme az az, takze toto bude u nas urcite solo.. inak, ak niektora rozmyslate nad salou v Doprastave na Kosickej v BA, tak smelo do toho...ako casnicka som tam svadbu zazila, prevadzkar bol super, uzasne privital hosti, a nevesta bola veeelmi spokojna. rano sa s nami lucila, ze to bolo presne podla jej predstav, ze velmi dakuje...
Odpovedať
petkaa28 ja ešte stále rozmýšlam na rozlúčkou ;-) =-)
Odpovedať
SOm sa bola oholiť bo chodím ako gorila :-D :-D :-D ale ja tam som sa ešte "nedoholila" večer sa upravím lebo ráno vyrážame o 6:00 ráno :-( :-o ja asi nevstanem :-S Ale je to lepšie aspoň nebude taký hic a rozdiel cestovať 6 hodím v horku a 2 hodiny v horku ;-) Aj tak hlásia 20°C takže pohodička ale chceme ísť ešte do Aquacity Poprad ale či sa tam neutopíme zmorený po ceste :-D :-D :-D Ale vždy si robíme prestávku v P.Bystrici(skôr považské podhradie) Radko tam má tetu, v Žiline v Tescu, Strečno tam je úžasný motorest dobre sa napapáme a potom už ideme stále až do Popradu a z Popradu do tej dedinky ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
v tomto mam ja jasno,takze pohoda a polovicka tiez v pohode:) aj ked budeme zvedavi, co ten druhy robi :D
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je problem, ze polovicka neschvaluje unos nevesty :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
petkaa28 aj my asi spraviime unos nevesty ;-) :-D
Odpovedať
No veru...unos nevesty dalsia vec na dohodu :-) Moj drahy je tiez zasadne proti. A kacenka ma v podstate pravdu na jednej strane, zbytocne trcat niekde v nejakom bare a navyse treba zaplatit, co tam mladez popije....azda bude malo alkoholu na svadbe? A nechat ostatnych svadobcanov bez hlavnych osob na svadbe tak dlho....neviem, neviem.
Odpovedať
bambula to je pravda ;-)
Odpovedať
Baby, a akych mate fotografov? Prezradte ;-)
Odpovedať
Hmm, ale sa to tu rozbehlo.. ;-) Ja som proti unosu, nic take neprichadza do uvahy a ked to niekoho napadne, tak to uvidi, ako budem vystrajat... :-D :-D Napadlo ma, ze to moze byt aj nebezpecne, ved na svadbe sa co to popije... to by som chcela vidiet kolko "soferov" co "unasalo" nevestu bolo uplne triezvych...
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka my sme si rezervovali dušana mazáka ... a vy už máte niekoho? ja tiež veľmi neuznávam únos nevesty, ale sto ľudí sto chutí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa unos celkom paci, ale ako polovicka vravi - tak ja si ta zoberiem a nejaky magor mi ta bude unasat, na svadbe bude plno pitia a este aj vyse 100 € budem platit niekde v podniku??? takze uvidime, ako to nakoniec dopadne :) u nas viem, ze soferi budu urcite triezvi.. bambula - nastastie mame 2 kamaratov fotografov - fotia viac menej len pre potesenie - jeden sa tomu venuje dost dlho a ma uuuzasne fotky a druhy sa pri nom zauca - tento fotil minuly rok svadbu mojho brata a vsetci boli velmi spokojni s fotkami. a chalani povedali, ze to bude v ramci svadobneho daru, takze setriiime :D video bude robit moj svokor, kedze ten toci uuuuplne vsetko a ja aj tak video vobec nemusim, takze to ma netrapi
Odpovedať
Profilova fotka
my to máme podobne ako peťka s videom ... môj dedko je psycho do natáčania a aj tak by zavadzal kameramanovi tak sme sa rozhodli a dáme mu šancu :-D
Odpovedať
beronsche: presne tak, ktovie kolko soferov bolo triezvych pri unosoch nevesty....a treba nam toho, aby este nejaka nehoda z toho bola? slintacik: ved prave preto sa pytam, ze este nemame ;-) Pisala som Ferovi Kollarovi, ten je uz obsadeny...a skusam ostatnych, ale priznam sa, tiez nie som velmi ochotna dat 500e za fotenie a moj drahy uz vobec nie. Takze zhanam nieco s prijatelnou cenou. petkaa28: to mate stastie, ze mate kamosov....ako svadobny dar by to bolo naozaj fajn ;) Aj my by sme chcelina tom usetrit a zaroven mat pekne fotky....no ja neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak to my budeme mať také trošku drahšie fotky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby a oznamka a taketo "detaily"? ja mam viac menej volno v praci, mam ju narazovu a okrem toho mam cas na hocico, tak sa tu s tym hram :) skusila som si par spravit, ale neviem sa stale rozhodnut:)) aj ked ja este urcite nejake vymyslim:) dnes ich ukazem polovicke, tak som zvedava... dala som ich do albumu - za akekolvek nazory budem vdacna :))
Odpovedať
Profilova fotka
peťka mne sa páči to s tou rozprávkou ;-) inak tiež si ich plánujeme robiť sami síce ešte presne neviem ako :-N ozaj a ty si petra alebo petronela ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petra :) dakujem - to sa paci aj mne, len mi tam vadi ta modra farba...uvidim, co sa s tym da spravit... ak by si s tym potrebovala pomoct, kludne pis...naozaj mam kopec casu v praci, takze mozme nieco vykuzlit :)
Odpovedať
Profilova fotka
keby som si poriadne prečítala to oznamko tak zistím že si petra :-N zvaľujem to na to, že je teplo :-( vidíš aj ja som petra :-D a máš aj predstavu akú farbu by si tam dala? ok tak poprípade napíšem :) ďakujem za ponuku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa pacia zlate oznamka - zlato, biela, hneda kombinacia...vytlacene to vyzera super :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?