Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jejda, ja som taký drevený tanečník, budem v strašnom strese keď na mňa budú všetci pozerať keď budem tancovať :-D a to by sme chceli prvý tanec nejako vtipne vymyslieť :-D
Odpovedať
wera skus nejaky odzemok ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no a tresknem na zem :-D
Odpovedať
tak piruety vo vzduchu :-D priatel ma silne ruky,nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej silné, piruety sme už raz skúšali, šikovne ako vždy som padla na zem :-D ja som strašný nešika... :-N
Odpovedať
ozaj a ako to riesite s hudbou? ci vsetky idete do kostola,tak asi nijak ze? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ako s hudbou? Myslis pri obrade?
Odpovedať
co je lacnejsie DJ alebo ziva hudba ? lebo za DJ dat cca 400 eur no to je strasne vela....
Odpovedať
ano,lebo ja budem len na matrike,cize xcem mat vlastnu hudbu..ale vam budu vyzvanat v kostole..to je ine :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
??? a to ktory? co som tu videla DJ v okoli TT pytaju 350 eur maju aj svoj program tusim napr. bublinova šou... vyzvanat zvony v kostole? no ale to len chvilu ...a potom som myslela na hostine....este sa musim popytat lebo 350 eur to je moc.... ked tolko zarabaju za den..... tak tusim zmenim profesiu :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My sme urcite za zivu hudbu, vychadza to menej nez dj a taku zabavu ako kapela dj podla mna nikdy nespravi.. Boli sme na 4 svadbach za posl 2 roky, na 3 mali dj a na tej kde bola kapela, tam bola najvacsia zabava a tancovalo sa az do rana :)
Odpovedať
wera.g : hej len je dolezite najst dobru kapelu... aby som vedela ako hraju... :-| hm....
Odpovedať
to jedine sa popytat ludi,alebo ist na ich webovky pokukat...mozno ti aj zahraju ak by si dosla na skusku :-D v TT je dobry DJ v podniku Relax...prijemny pan :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kacennnka : vsak prave ze kapela nehra stale... a Dj to som pozerala na par stranok a to preto tolko lebo robia program a zabavaju ludi a este ze robia aj tie bublinkovu sou a karaoke...ale to asi suma zalezi co kazdy pozaduje od neho... asi by to nebolo take drahe...
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame dj+starejsi v 1 ... no vlastne su dvaja ale robia to len spolu a 270 eur-100 bola zaloha to je uz vyplatene ... sobicatko wow co tak nejake stretko niekedy v meste hmmmm? mozme ist spolu do terenu na svadobne saty chichi :-D :-D ja mam dilemu teraz ... sice setrime na niektorych veciach na svadbu ale stala sa taka vec-mam dat kameramanovi ktory robi v pohode a pekne dvd a je odtial kde je svadba 270 eur alebo si mam za 320 eur volat cloveka ktory nam spravi perfektne dvd a jeho praca je proste skvela a skvost ... hmmm??
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
trdielko - ja by som urcite volila kvalitu, mas to pamiatku na cely zivot :-) nedas si nejaku zbytocnu cokofontanu, alebo podbradniky, alebo vygravirovane pohare, ktore zapadnu prachom a mas krasne dvd, ktorym sa nebudes hanbit pochvalit :-) ved 50 eur nie je az tak strasny rozdiel :-)
Odpovedať
Ahojte. Tak k tym bozkom na verejnosti ... :-) ... z nas s tym nikto nebude mat problem lebo mna drahy nema problem pobozkat hocikedy aj pred rodicmi aj pred rodinou .. ale samozrejme len takym milym a malym boztekom :-) ale priznam sa aj ja som mala niekedy s tym problem ale uz som si na to zvykla ... :-) Co sa tyka tanca ... tak neplanujeme ziadne kurzy .. a budeme tancovat tak ako vieme resp. nevieme a bude sa na nas aspon kazdy zabavat :-D A keby som drahemu povedala ze by sme mali chodit este na nejaky kurz tanca tak by ma niekam poslal :-D My mame dvoch DJ za 200€. A mali sme ich aj na mojej stuzkovej a boli dobri. Ja nie som narocna na hudbu tak hlavne ze nieco pustia a bude dobre ...
Odpovedať
wera Ked uz spominas tie pohare .. tak kupujete si nejake svadobne alebo budete mat len normalne pohare?
Odpovedať
Profilova fotka
Hainy, nekupujeme pohare, pride mi to uplne zbytocne davat za to take peniaze.. Babicka mi dala jej zbierku krystalu, tak mozno budeme mat take krystalove pohare, neviem.. Ja alkohol nepijem, teda aj tak mi staci len pohar na neperlivu mineralku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby za rady aj ja si myslim to iste ze tych 50 eur nie az tak vela dnes som mu volala ale povedal mi ze na dovolenke nech mu zavolam buduci stvrtok ani envedel nema zo sebou diar ....ja som velmi rychlo zrusila take veci ako bublifuky detom,cokofontana a pohare ..moja mama ma nadherne krystalove pohare,2 mi da a ozdobim ich dolu na stopke peknou stuhou/maslou a je ...som kuk pohare v obchode a ze 40-60 eur prepanajana! nikdy by som tolko nedala za to ... a alkohol nepijem ani ja dam si len pripitok ;-)
Odpovedať
ja nebudem mat specialne pohare asi
Odpovedať
Profilova fotka
Trdielko aj ja som mala od maminky krystalove pohare. A stacilo to na ten pripitok a krystal je krasny.
Odpovedať
Profilova fotka
bedyova no vidis my to tak tiez chceme ;-) ved ja dobre viem ze to staci na ten pripitok boli sme na svadbe minuly rok na vychode a mali tie origoš pohare svadobne a potom ked sa im narodilo babatko boli sme ich kuk a na skrini v obyvacke pohare vylozene,zapadali prachom akurat tak ... tak naco mam vyhodit tolko penazi za to,my uz mame dcerku radsej jej nieco kupim za tie peniaze x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby ja neviem stále čo s Djom tiež či to odbaviť len zo susedom, ktorý nám spraví aj karaoke a také somarinky, alebo či si volať niekoho, kto hráva na veľa svadbach. Viem že susedovi dám pár eur a bude to vybavené. Ale troška sa bojím aby tým neutrpela kvalita. Inak v poslednej dobe závidím všetkým študentkám to že teraz majú voľno a majú vôbec čas a chuť rozmýšlať o svadbe. Lebo ja ako prídem každý večer uťahaná z práce domov tak na svadbu nemám ani najmenšiu chuť čokoľvek zariadovať alebo nad čímkoľvek premýšlať.
Odpovedať
Profilova fotka
BABYbaby presne s vami za tie pohare suhlasim. :) naco davat peniaze za pohare, ktore si ani nikto nevsimne, ani z nich viac nebudem pit..staci mi taky doma zo stuzkovej, ktory chytim do ruky len ked z neho prach utieram :-D takisto som vylucila podbradniky, cokoladovu fontanu, kadejake bublifuky, lampiony a ine zbytocnosti, ktore stoja zbytocne kopu penazi... Radsej investujem do kvalitnych prstenov, fotografa, kameramana.. :)
Odpovedať
ahojte :) my planujeme svadbu na fabruar 2011 a myslim,ze vsetko budem robit na poslednu chvilu,aj ked ako tu bolo spominane studujem a momentalne mam 3mesiace volno tak na to mam aspon po veceroch cas,kedze mam doma aj 2 rocnu dcerku. Ja tiez neviem co s DJ..chceme len malu svadbu a najprv som ju planovala bez hostiny,ale hudba sa predsa len ziada..Ponukol sa kamarat,ktory ma len nejaky softver a urobil by nam to ako svadobny dar,len tiez neviem ci by to bolo to prave a co sa tyka poharov..nemam prehlad co kolko stoji,ale ked som tu niekde videla cenu,urcite sa zaobidem bez nich..snazim sa usetrit kde sa da a toto sa mi zda ako zbytocne :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?