Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tak som rada ze ti moji nebudu mat len taku obycajnu ulohu :-)
Odpovedať
ako ste vyriesili hosti ktory su z daleka a zaobstarate im ubytovanie alebo ako??? odveziete ich domov autobusom?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy - pozvali sme len tú rodinu, s ktorou sme v kontakte, kamarátov len tých s ktorými sa pravidelne stretávame, nepozývali sme tety, ujov, sesternice z 4 kolena... :-D z 50 ľudí sme to stiahli na 38 + my dvaja :-)
Odpovedať
práve sa ma kamoš opýtal, či bude na svadbe aj únos nevesty. =-) no jednoznačne nie. budete to niektorá mať?
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame z vychodu ale aj my sme boli u nich na svadbe pred rokom a stretavame sa raz za 2 mesiace pravidelne takze sme ich vyriesili tak ze u nas prespia ;-) unos nevesty my nemame lebo nas starejsi-dj nam to neodporuca koli hostom a navyse chalani druzbovia co budu na svadbe ak by spravili nejaky uuzasny ucet v krcme slak by nas trafil takze aj usetrime tym ze to nebude chichi my mame najhlavnejsiu rodinu+malej krstni rodicia+perfiss supiss kamarati co sa stretavame+my traja=55 ludi ...
Odpovedať
Profilova fotka
my únos určite mať nechceme, ani vlastne netuším na čo je to dobré, a keď už máme dať toľko peňazí za tú svadbu, nech si ju užijem každou sekundou, nie aby som musela niekde v nejakej zasmradenej hnusnej krčme sedieť :-D
Odpovedať
ahojte , ak co sa tyka unosu , tak ani ja ho nechcem, sice priatelovi kamarati povedali, ze nemam na vyber, ale tesne pred svadbou sa im to vyslovene zakaze a vysvetli, tiez to nepovazujem za potrebne a nechcela by som zbytocne stracat cas somarinami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko teraz som si vsimla v tvojom pase ze byvas v okrese LV a svadba bude v okrese NZ az na datum svadby navlas rovnako ako ja chichi :-D kde byvas?
Odpovedať
unos ako unos...neviem ci by ma niekto dvihol do vzduchu a utekal niekde so mnou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, neviem si ani ja predstaviť, že ak by sa zinscenoval únos tak kedy vlastne by to malo byť. Jedna známa mala únos presne o polnoci a aj keď ju ženích našiel neďaleko na disco tak sa tam zabavili že na hostí aj zabudli. Vrátili sa dosť neskoro a hostia ostali sklamaný. Pritom na polnoc mali úplne iný program. Som za kompromis ale fakt si to neviem časovo predstaviť.
Odpovedať
luna unos sa robi vacsinou pred polnocou. aby boli zenich a nevesta na odcepceni spet. ale ja ten unos neuznavam uz sa tak par ludi zabilo- havaria atd. ani ja som to nemala a svadbu som si uzila perfektne. ale kazdeho vec.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
máte pravdu, to je už taká hodina, že už asi všetci únoscovia aj hľadajúci nejaké to promile budú mať a riskovať aj so zdravím a vodičákmi nie je sranda.
Odpovedať
trdielko: ja som z Levic :-)
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruža - zmlátiš kyticou a priškrtíš podvazkom :-D :-D :-D
Odpovedať
wera neboj zmlatim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam 82 kg, tak uznaj, ze nemozem vyzerat ako ruska matrioska na vlastnej svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to nepatrilo sem...sorry 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza - to by som potom chcela vidieť svadbné video, to bude bomba :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
nepozna niekto v Trnave hotel Inka ??? nebola tam z vas niektora ...ako to tam vyzera?
Odpovedať
:-) tak ma napadla taka blbost...akoze ked si predstavite cloveka co nedava najavo moc emocie, je mozno trocha tremista a nepreziva tie zalezitosti lasky a vztahu pred inymi....tak ja ked budem musiet manzela pobozkat ako prvy manzelsky bozk pred cudzimi a pred rodicmi, tak asi tam odpadnem :-D :-D :-D
Odpovedať
no to skor moj byy odpadol :) a ked bude musiet nieco robit pred vsetkymi tak.. no dufam ze neutecie mi ;-) :-D ked vcera som mu hovorila ze musi si zohnat krstny list aby sme mali svadbu v kostole a ze budu pripravyy skoro infakt chytil :-p a sa rozculoval ze na co to treba a ze nechape na co su pripravy polroka dopredu kvoli jednemu dnu ...... :-S som bola aj nahnevana a povedala som mu ze mi sa tusim nedohodneme na nicom :-N
Odpovedať
no my sme taki obaja ]-( ..tak snad neutecieme :-D :-D
Odpovedať
vsak ale to nie su cudzi len rodina .......a ten den ma byt o radosti a nie nejakom strese
Odpovedať
no rodina ako rodina...to je relativne...oddavajuci je cudzi...mnohi z rodiny su cudzi ked sa nestykas...niektori ktorych neznasas ale musis ich pozvat su horsi ako cudzi :-D :-D :-D
Odpovedať
:-) jaaj no tak ja taky problem nemam len horsi problem je napr. tanec .... on ani tancovat nevie vobec nic :-( len aby som prvy tanec netancovala sama :-D este ho to nejako musim naucit....to uz som mu povedala ze sa bude ucit ;-)
Odpovedať
no su aj kurzy tancovania ]-(
Odpovedať
no este to aby som aj za kurz platili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?