Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simca bohuzial nemam, nedovolili fotit :(( ale dnes si ich este raz vyskusam, ak dovolia, urobime aspon jednu foto :)
Odpovedať
ozaj, a kde si bola skúšať?? odkiaľ kupuješ? a za koľko??
Odpovedať
Profilova fotka
Saty mam z nicole a kupujem ich za 499eur :)
Odpovedať
wera fuuu :-o to su riadne drahe saty, a to si ich kupujes?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
aha....no ako pre mna je to dost drahe :-|
Odpovedať
pre mňa je to tiež drahé, pretože si to nemôžem dovoliť.. ale na značkové šaty to určite veľa nie je..
Odpovedať
juuj wera bude ale kraaaaasna :-p
Odpovedať
všetky budeme krááásne!!! len wera o čosi skôr :-D
Odpovedať
fuj, ženy, takú mám aftu v ústach, že pomaly sa mi už ani rozprávať nedá, pretože sa mi šúcha o zuby ;-( neviete mi poradiť čo je na to najlepšie??? nemyslím prevenciu vit. B, ale už liečenie.. som vďačná za akúkoľvek radu..
Odpovedať
simca co je afta? :-o :-D lebo som somar z toho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simcab najlepsi na aftu je propolis (dostat ho v lekarnach, aj ked tazko povedat nakolko je riedeny :-| , ale ja mam doma neriedeny original a ked sa zacne tvorit afta, do dvoch dni ju zdolam ;-) drzim palce :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
simi mi sme si z rakúska doviezli dve veci na aftu, tiež za dva dni ani nevieš že si nejakú mala jedno je gél, ktorý sa dáva pred jedlom a účinkuje asi dve hodiny, tak že ju vôbec necítiš a druhé sú bylinky, ktoré sa dávajú na aftu po jedle a nimi si ranku vyčistíš
Odpovedať
no ja som si kúpila niečo so šalviou, v lekárni mi to slečna odporučila.. štípe to ako sviňa, až som plakala :-( ale myslím, že to pomáha.. no napriek tomu mám asi alergiu na šalviu, pretože v noci som sa išla zadusiť ako ma škrabalo v hrdle, kašľala som, bola som celá zahlienená.. fuj! :-(
Odpovedať
Ja poznam Herbadent - dostat ho normalne v kazdej lekarni.
Odpovedať
Baby aku chcete mat vyzdobu na stoloch popripade v sale? Co vsetko by mala zahrnovat?
Odpovedať
ja by som chcela nejakú štólu cez stred stolov, k tomu ladiace servítky.. pár sviečok alebo nejaké vázičky s vodou, v nich kamienky a kvietky zaliate vodou a plávajúce sviečky.. alebo prípadne nejaké malé kytičky.. no a určite návleky na stoličky.
Odpovedať
simcab Aj my budeme mat navleky na stolicky ale neviem ci aj s maslou. Myslis ze bez masle to bude vyzerat cudne?
Odpovedať
myslím, že keď sme boli na plese, tak boli bez mašle a nevypadalo to vôbec čudne..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, konečne som sa sem dnes dostala :-)) nooo tie šatky neboli práve najlacnejšie, ale keď si predstavím, že požičovné bolo 464 a kúpa 499, no NEKUP TO :-D Tak tak, všetky budeme krásne, už sa teším ako sem potom popridávame albumy zo svadieb :-) Výzdobu by sme chceli ladiť do ružovo bielej, nejaké tie štóly na stol, kvety ruže, hortenzie,pivoňky do váz asi, asi aj návleky na stoličky, hoci v Zorne kde budeme mať svadbu sú stoličky krásne aj tak, nejaké mašle a to je asi aj všetko... :-)
Odpovedať
hmm kedze idem lne do restiky, ktora zrejme nerobi hostiny kedze to robia len take hotely a podobne velke saly..asi vsetko si budem musiet zabezpecit sama,nie? lebo casto vidim ze v mnohych salach to tam zariadili ti majitelia...ze oni maju svoje ponuky vyzdoby...len ked je tolko drobnosti, komu sa to xce pamatat? :-D baby a nad kyticiu ste uz rozmyslali ze ake kvietky xcete? :-p
Odpovedať
wera, kde sú fotky?????????????
Odpovedať
ruža, ja chcem zatiaľ pivonky s ružami.. podobnú kytičku ako mám v albume - tú bielu.. len zas neviem, či sú pivonky aktuálne v lete :-( a keby aj boli, asi to teplo nevydržia ;-(
Odpovedať
simca moje oblubene kvety su chryzantemy,tiez neviem ci budu v july...o nas je stary nazor ze su to smutocne kvety...ale len niektore odrody a je to len nas zvyk, vo svete nie...takze ja proti nim nic nemam,len ci sa to hodi...ci fakt zalezi len od toho ako rozhodnem ja a basta? :-D no ale tvoja kyticka moze byt pekna.... ;-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... toto je tá kytička x-) ja si tiež myslím, že je jedno aké sú kvietky v kytičke, musia sa len páčiť.. však pre niekoho sú kaly smútočné a koľko báb ich má na svadbe?? takže sa zariaď len podľa toho čo sa páči tebe!
Odpovedať
viem videla som ju, tie kvietky k sebe idu ;-) kaly? o nich som este nepocula..teda zrejme videla, len ja casto neviem nazvy tych kytic :-D
Odpovedať
jaaaj uz som ich kukla...no viem ze casto ich davaju aj na promociach :-D
Odpovedať
http://img.flog.pravda.sk/2009/06/02/... to sú kaly.. alebo kálie
Odpovedať
mne sa vobec nepacia
Odpovedať
A ake kvietky vydrzia v lete?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?