Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
barbora tesim sa s tebou...ja by som najradsej xcela balerinky, ale neviem ci biele zozeniem 8-) fiiha tak to budes pekna veru 8-)
Odpovedať
baby ako riesite fotenie? mate uz aj napady kde sa xcete fotit? ci park,namestie ci fotatelier alebo? mna skor zaujimava ten pripad ak by bolo horsie pocasie, kam by ste sli? lebo mnohe lokaly xcu za to povolenie peniaze, ale ved nemozem predpokladat dazd,tak co? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
biela ruza tak my sa chceme ist fotit do kastiela strazky, je tam prekrasna zahrada a ked bude prsat tak sa budeme fotit vo vnutri v style dobovom tak sa tesim uz len to vybavit, hadam sa nam to podari. idem skusit dat do album tie topanocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruža biele balerínky majú krásne v deichmane a ja som si našla jedny u číňana v BA, veľmi sa mi páčili, tak som si ich kúpila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my plánujeme fotenie v Schloss hofe v Rakúsku, je to hneď pri hraniciach, je tam krááásne :-) Keďže neplánujeme odobierku, tak máme času a času :-)
Odpovedať
weraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to neee.. schlosshof je krasny, to ti zavidim :-.
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ani vy to nemáte až tak ďaleko, či? :-) tiež sa nám tam veľmi páči, je tam krásne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sa fotim e vparku a jet am aj kastiel aj taka starsia budova :-) my tiez nemame odobierku ci pytacky ci ako sa to nazyva lebo to jednoducho nechceme pride mi to trapne ja neviem ... inak baby sorry ze som sa neozvala zopar dni ale v piatok ma operovali :-( a len dnes som prisla domkov ...
Odpovedať
:-D wera ani nie,ale to je tak na celodenny vylet
Odpovedať
trdiielko149 - niečo vážne? mimo témy- ked si pôjdem uz kukať šaty a skúšať, je vhodné, aby som už mala kúpené topánky? ci je to zbytocne?
Odpovedať
barborka, topánky nemusíš mať pri skúšaní, oni ti tam požičajú.. topánky je potrebné mať až pri poslednej skúške, aby ti vedeli upraviť dĺžku ;-)
Odpovedať
faaakt? lebo som tu niekde vo fore citala, ze pokial nemas topanky, tak robia cirkus. . . Stále mi ale nikto neodpovedal, ci nie je este skoro na taketo pripravy vselijake :-N Môj budúci mangel ma jemne vysmial, ked som mu povedala, ze výzdobu (vselijake tie polystyrenove srdcia... atd,..) by som chcela zacat robit... 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
podľa mňa nie je skoro, to len chlapi majú furt na všetko čas.. len ja by som už bola strašne nedočkavá keby som začala niečo pripravovať.. a to ani nevieme kedy tá svadba ide byť ;-( mne v oboch salónoch kde som bola skúšať, topánky v pohode požičali..
Odpovedať
ako to že neviete, kedy svadba ide byť? :-|
Odpovedať
pretože plánovaný dátum padol a ďalší ešte nie je potvrdený.. :-(
Odpovedať
aha..ufff... tak to mi je lúto..ale apsoň máš čas všetko dôkladne premyslieť ;-)
Odpovedať
však keby bolo na mne, tak môže byť kľudne aj teraz v septembri, ja by som všetko stihla :-D
Odpovedať
neboj, ja ho už tiež lámem na skor, a lákam ho bábo :-)
Odpovedať
ja bábo prisľúbené hneď po svadbe, tak to už tak nesilím x-)
Odpovedať
veď aj my tak, sa veľmi tešíme, dufam ze sa zadari :-) a preto som ho lámala (ale viac zo srandy ako vážne) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby dnes si idem po svadobne satickyyyyy, juuuj ako sa tesim :)
Odpovedať
wera, ty si ich už ideš kúpiť??
Odpovedať
Profilova fotka
wera nie je to podla teba skoro? este bude urcite vela nových.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hej hej, maju jedine posledne na slovensku a kedze som sa do nich zamilovala, tak by som bola nerada, ak by ma niekto predbehol. :-) upravovat a cistit priamo na mna ich budu cca mesiac pred svadbou, takze ich len doma schovam :-D
Odpovedať
podľa mňa je to skoro ale len kvôli tomu, že by som nevydržala a každý deň sa v nich producírovala :-D
Odpovedať
a čo sú to za šatky, len tak zo zvedavosti :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa tak to je teda potom super ked si si vybrala...ja budem určite stresovať a budem nerozhodná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe simcab tak to som sa poistila, šatky dávam hneď dnes mojej hlavnej družičke, ktorá mi nedovolí okolo nich ani len prejsť :-D Šatky sú Oleaje zn. Pronovias, pre mňa najkrajšie na svete :-)
Odpovedať
ja som taktiež pevne rozhodnutá pre moje tortové :-D
Odpovedať
wera, a nemáš fotky zo skúšky?? ak áno, môžeš ich hodiť do albumu na chvíľu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?