Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
caute baby, my este obrucky nemame vybrane, ale urcite budu z bieleho zlata alebo ocely :-) Obrucka sa nosi na prostredniku? alebo ? Ja to budem mat asi naopak lebo snubak mam na prostredniku (nedal sa viac zmensit koli ocku) a obrucku budem nosit na prsteniku..snad
Odpovedať
lucillu, obrúčka by mala byť na prstenníku, ale nič nezakazuje nosiť ju na inom prste ;-)
Odpovedať
inak, niektori ju maju na lavej a niektori na pravej ruke.. to je asi tiez jedno nie? my budeme mat na lavej ruke :-) od srdiecka x-) a takisto na prstenniku.. na prostredniku mam snubacik
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby my sme si chceli najprv v lete kupit oibrucky aj sme si vybrali, ale nakoniec sme sa rozhodli ze si to kupime pod vianocny stromcek to bude väcsia radost predsa budeme mat 8 mesiacov aj daco do svadby a to uz nebude vyzerat ako u nenormalnych :-D
Odpovedať
:-D barborka :-D :-D ako u nenormalnych.. :-D ta ty si :-D sa tu smejem
Odpovedať
Profilova fotka
tak kazdy nam tak vravi vies tak sa uz niekedy nazyvame ze ako u nenormalnych :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tani presvedcila si ma kupime si ich na vyrocie zasnub na veltrhu :-D sa tesim o mesiac ideme do Sabinovaaa k znamym zase ma caka 4,5 hodinova cesta cez celu republiku s malou ufffff ale stoji to za to pojdeme do polska a drahy si asi kupi oblek a ja mozno poskusam satocky :-) tanicka ty si taka fotografka vyznas sa co hovoris na Martin Žikavský-nemozem sem dat jeho web stranku adminka zmaze tak si to meno hod do google a napis mi ci som vybrala spravne ...je mily a komunikacia s nim je fantasticka osobne co som videla jeho fotky nie len na stranke pacili sa mi ... ale 100 nazorov 100 chuti 100 ludi :-)
Odpovedať
trdielko, si uz druha, ktora sa ma na nho pyta :-D ;-) pisem ti IP :-)
Odpovedať
trdielko dolezite je aby sa TEBE pacil ako fotograf, a nie druhej osobe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko vzdy je dolezite aky mas ty pocit z fotiek, lebo tebe urcite nebudu vadit technicke chyby, ktore si ty ani neuvedomis. Zatial co niekto kto foti uz 4 roky tam tie chyby vidi a urcite mu priserne vadia ;-)
Odpovedať
michala, to je teda pravda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
katka, urcite vam nieco padne do oka v pravy cas ;-) asi to tak malo byt :-)
Odpovedať
hehe lenze na co ti je sledovat technicke veci a detaily? :-D
Odpovedať
kto foti a vyzna sa do fotenia, tak ten pri vybere fotografa sleduje prave technicke veci..... preto maju niektori problem vybrat si fotografa, s ktorym budu spokojni po vsetkych strankach..
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka aj ja som vyberala z X fotografov, ale keby som vychodnarka tak nerozmyslam ani jedinu sekundu koho zobrat. Teraz máme pána záhumenského a sledujeme jeho tvorbu a každá svadba sú lepšie a lepšie foto výkony.
Odpovedať
a koho by si zobrala?
Odpovedať
ja fotim a nemam problem s fotografmi...nikto nikdy nebude dokonaly a podla predstav...a kto si to mysli tak sa moze ist fotit tak akurat sam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka na vychode je podla mna bezkonkurencny Fero kolár. Jeho práa sa mi veľmi ľúbi. v okolí TN keď nezáleží na peniažkoch tak by som určite brala pána Čechovského. Ale kedže nám nikto nič nezaplatí a všetko si hradíme samy, tak rozmýšlame nad každou korunkou 3krát kým sa pre niečo rozhodneme.
Odpovedať
miska ano aj ja na nad tymto zamyslam, preto som si vybrala takeho kto je cenovo normalny :-D a kvalitne foti :-)
Odpovedať
zase cakame, ktora sa prva ozve?? :-) alebo tu dnes nie je nikto? :-) asi piatockujete s priatelom, co? ;-) simca, katka.. hm?
Odpovedať
pardon - nie piatok, ale sobotka :-)
Odpovedať
baby, my sme boli s drahým opäť v ba, preto som sa neozvala.. boli sme shopingovať :-D také nákupy, že dovidenia.. kúpila som si kabát za 10€, takisto aj bundu.. no neskutočné zľavy! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
juj kocky, tak to ma tesi, ze ste mali takyto peknucky vikendik :-) ja som bola sama, ale uz sa nam to krati, zachvilku je priatel z pezinka doma navzdy :-) nevieme sa toho dockat, ze sa vsetko znova vrati do starych dobrych kolaji :-) katka a pekne si to povedala to s tym futbalom ;-) uplne ta chapem.. moj priatel zase vo volnom case robi remixy pre hviezdy a hviezdicky slovenskeho hudobneho neba.. a stale dokola pocuvam "tuc, bum, tuc, tuc" :-D no keby to nerobil on, tak odijdem z izby :-D ale pri nom je aj to bum bum prijemne :-D :-D
Odpovedať
tak a je po vikende :-( nam bol fotograf od zaciatku jasny, bude to nas kamarat...nie je profik, ale foti ako profik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme mali skvely vikend. Doma nas moji rodicia privitali tortou pre draheho a troska sme oslavili to ze je z neho ing a ze bude red diplom. No proste bolo super
Odpovedať
michala gratulujeeem :-) po piatich rokoch konecne veget 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
veget je relativny pojem, kedze drahy pokracuje na doktoranturu na Slovenskej akademii vied
Odpovedať
tak aspon veget od skuskoveho :-) Predsa, uz ma diplom vo vacku..moze si vydychnut a jeho okolie tiez ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?