Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
baby pre mna by odobierka dopadla katastrofalne a najma to odcepcenie...citila by som sa jedine trapne, takze nic nebudem mat zo zvykov a budem mat pokoj a kludne spanie :-D
Odpovedať
biela.ruza preco trapne? Bude tam okruh tvojich znamych, pred nimi by si sa nemala citit blbo :-| Ja odobierku nechcem, nezijem s rodicmi, tak naco? Ale odcepcenie bude :-) Ja mam trochu stres z tancov..moc to neovladam, ale necham sa viest..a uvidim :-)
Odpovedať
no citila by som sa, lebo nerada som stredobodom pozornosti, najma ak ide o nejake ceremonie alebo dojaky..ja zijem s rodicmi, ale odobierka a vsetky zvyklosti odmietam :-N
Odpovedať
ani ja nie som rada stredobodom..ale tu budete stredobodom dvaja, takze budes mat oporu ;-) Inak ten den vraj brutalne rychlo ubehne, tak si ani nestihnes uvedomit tu pozornost...stale budes v pohybe
Odpovedať
no to verim, moja svadba bude kratka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja veru keď si predstavím, že budem stredobodom pozornosti, tak mi naskakujú zimomriavky. :-S Chvíľu je to možno fajn, ale keď som si predstavila, že s nevestou bude chcieť tancovať každý člen rodiny, či už ide o mužov alebo ženy, tak si to neviem predstaviť. Takisto odobierka neviem ako bude riešená, keďže momentálne žijeme u priateľových rodičov a do našej svadby tam budeme tak niečo vyše roka. Ale kamoška mi hovorila že fakt rýchlo ubehne a že to vôbec nebudem vnímať tak ako si teraz myslím. :-)
Odpovedať
tak vidis :-) to zvladnes. Inak poznam baby, ktore mali iba veceru s rodinou a hotovo, nie ze by mali z ceremonii traumu, ale oni si to tak predstavovali a hotovo. Ziadne mecheche...je to vec nazoru a dohody
Odpovedať
luci ved to budem mat i ja :-) len posedenie
Odpovedať
my tiež budeme bez mecheche :-D
Odpovedať
no a my chceme mechechee :-D aj ked priatelovi to je jedno, on netancuje, aspon sa bude venovat hostom :-) ale ja so svokrou chceme co najdlhsiu trsanicu :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte babenky neviete mi poradit nejaku dobru salu na svadbu v humennom pre priblizne 70-80 ludi a kolko tak priblizne stoji?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
kukykuk tu su holky prevazne mimo vychodu.. skus sa spytat v teme patriacej k vychodu, pripadne ak tu je tema rovno pre humenne.. ;-)
Odpovedať
aj my budeme mat :-D no obavam sa, ze po celom dni budem unavena.. biela.ruza, ved posedenie je v poho 8-) coho sa bojis? ako nevestu ta budu vsetci obskakovat :-D
Odpovedať
no xcem vidiet ako na slovenske sluzby t.j. casnici ma budu obskakovat 8-( mam svoje skusenosti
Odpovedať
no aj na zaklade sluzieb si predsa vyberas miesto, kde to budete mat, nie? Aj na to je tato stranka fajn, ze tu mas referencie. A to zbadas uz pri vybavovani, ci maju zakaznika na haku alebo su ochotni
Odpovedať
Profilova fotka
lucilu, to ze si teraz vyberies restiku je pekne, ale restika do toho roka moze zmenit majitela, alebo minimalne obmenit personal a hned sa ti stane ze kuchar nevie varit, casnici su lenivy a nevrly. Vitaj na slovensku tu je to uplne bezne...
Odpovedať
michala, asi mas pravdu. Ale ked je iba par ludi, nemusi si to tak velmi dopredu rezervovat. Ja ked som hladala salu, vsade boli praveze mili, len tie priestory boli "rozne".
Odpovedať
Profilova fotka
no ono ja som sa stretla s roznymi reakciami, od toho ze sa s nami pomalicky odmietli bavit az po taky pristup ze vsetko bolo super len cena nas skoro zabila ked nam dali za dve jedla cenu 41 eur na osobu. Prve bola klasika a druhe boli svedske stoly... Ale osobne poznam hotel kde sa za pol roka vystriedali traja majitelia a kvalita kuchyne sa im trikrat zmenila...
Odpovedať
pri rezervacii treba dat podmienku, ze sa nesmie zmenit kuchar :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
o tak to ti nikto taku rezervacku dnes nepodpise, lebo nikdy nevies co sa kucharovi moze stat, alebo kuchar moze spravit taku sprostost ze dostane hodinovu vypoved a si nahrana. Clovek sa nesmie spoliehat len na to ze aktualne tam varia dobre, ale musia tam varit dobre aj za inych kucharov. Potom sa ako tak mozes spolahnut ze si vedia vyberat ludi do tychto pozicii
Odpovedať
jasne, to bol zart x-) Jedine vybrat restiku s dobrym menom
Odpovedať
alebo restiku, ktoru vlastni vas rodinny znamy a ten sa postara, ze budete mat svadbu podla vasich predstav ;-)
Odpovedať
hmm praveze som nikoho nenasla kto by to robil v tej restike, v ktorej xcem :-|
Odpovedať
zase čakáme ktorá prvá napíše??? 8-( :-D
Odpovedať
dievčatá, aj vám chodia do ip rôzne kvázi reklamné ponuky?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
sem-tam, ale nereagujem na to moc...hehe dnes sa mi podarilo zas najst nejake pekne saticky, ktore sa mi pacia este viac ako tie posledne...hehe a vyzeraju dobre na babe co je znacne plnsia v tvaroch ako ja,takze juuj uz len zistit ci realne su v ponuke a za kolko :-D
Odpovedať
maruska, aj mne chodia.. ale bud si to nevsimam, alebo slusne odpisem, ze dik za info, ale nepotrebujem ich sluzby :-) tak vies, kazdy zaraba ako moze :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?