Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
incheba, nie? bol jeden aj v carltone, ale že úplne o ničom. tento veľký býva v inchebe, nejako 26 január? =-)
Odpovedať
nieco stare, nieco modre a nieco pozicane - to je anglicky alebo americky vymysel /neviem presne/.. :-) a stastie zavisi hlavne od dvoch lubiacich sa a nie od haraburd, ktore budu mat na sebe.. ja osobne podvazok neplanujem, nevidim v tom ziadny zmysel a zbytocne ma neico bude tlacit na nohe..
Odpovedať
maruska dakujem pekne ;-)
Odpovedať
ak budem mať požičané šaty, tak to bude to požičané a môže byť povedané že aj staré, lebo úplne nové nikdy nepožičané šaty to určite nebudú :-D a modré, čo ja viem, ten podväzok asi, alebo nič. neviem prečo práve modré, to prečo táto farba? :-S
Odpovedať
maruska to si poverciva?
Odpovedať
tanicka, tiez som nad tym rozmyslala, co je to za vymysel - nieco strare, modre..... Nezdalo sa mi, ze to bol nas zvyk... A tiez to, ze zenich nemoze nevestu vidiet pred obradom... ved u nas sa robi odobierka pred obradom, cize zenich musi nevestu vidiet.... ;-) Takze, ja si s tym tazku hlavu nerobim, jedine co budem mat je nieco naopak - aby mi z oci neprislo... :-D
Odpovedať
nie som poverčivá, len mám pred sebou časopis svadba :-D nejaké staré číslo z roku 2008.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
beronsche, no my teda ziadne tieto "akoze" zvyky nedodrziavame :-) mas pravdu uplnu
Odpovedať
no tak mňa drahý v šatách videl, ale nebojím sa ničoho :-D však aj tak nebudem mať presne tie konkrétne, v ktorých ma videl.. :-N
Odpovedať
a mali pekné obrúčky? ja som si pozerala podla obrázka, našla som také čo by sa nám páčili. a informovali sa u zlatníka a on že 820 E =-) tak pozerám ďalej. do tých 500 e by som akceptovala, ja nosím prstene a drahý bude musieť tiež :-D preto by sa zlava hodila. to musím na tom veltrhu hneď aj vyplatiť?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
kaci :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
mňa tiež mrzí, že nebude prekvapko :-(
Odpovedať
mna nevidel, takze prekvapko bude...len aby bolo prijemne :-D
Odpovedať
simca a teba už videl keď si skúšala?
Odpovedať
áno, bol so mnou skúšať :-p
Odpovedať
...inak tych povier je milion, keby som to vsetko mala dodrzat... som zistila napr., ze nevesta nema mat perly, lebo znamenaju slzy v manzelstve, no prave nad perlami uvazujem :-o
Odpovedať
áno, perly už spomínala aj táňa ;-)
Odpovedať
Hmm perly... a co ak nie su prave? Plati to aj vtedy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no však ja som počula, že máj je najnevhodnejší mesiac :-( ale mne to skôr príde spojené s tým, že dakedy sa od mája do septemra-októbra robilo na poli, tak touto poverou chceli nádejné nevesty prinútiť mať svadbu v zime :-D aby v ne-eR-kových mesiacoch mohli drieť a nie sa zabávať :-D
Odpovedať
no ja poznam len tu, ze nema byt v maji. S tym r v mesiaci, to je nieco ine..v mesiaci v ktorom je r - je zima..ale dnes uz ani to neplati...je jun a aka kosaaaa
Odpovedať
Ak je v nazve mesiaca "r" tak sa by sa este nemalo sediet na trave.... U nas je teplooo.... az sa mi robit nechce... a tak nerobim nic, ale len kym ma sef nevymakne.. :-D
Odpovedať
no nieco na tom bude, lebo ked vtedy neboli chladnicky, tak v zime aj jedlo z hostiny dlhsie vydrzalo a mohlo sa zjest neskor :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte v maji preto by nemali byt svadby lebo volaked sa predpokladalo ze vo svadobnu noc si zarobia dietatko mladomanzelia a potom sa rodilo v zimnych mesiacoch a vtedy bolo velmi vysoke umrtie deti a mamiciek tak za to sa to vravi ... ja na povery nie som ale dodrzim ich-modry,novy podvazok,pozicane saty a stare co ja viem-biele nohavicky stare?!take nie kupene len na svadbu ale take co bezne nosim a akoze "stare" a my odobierku mat nebudeme takze toto mam vyriesene a drahy ma uvidi v satach az na foteni a okrem kamaratok+vizazistka,kadernicka ma neuvidi nik v satach az v kostoliiiiku :-) dufam vsak ze mi toto prekvapenie vyde :-):-)
Odpovedať
ano, preto ten maj...som si nevedela spomenut, len som vedela, ze nieco s detmi.. Ja tiez nechcem odobierku, len moja mati ma ine predstavy, robi si svoje vlastne plany ]-( tak snad sa niekde stretnu s mojimi...
Odpovedať
Ja by som aj chcela odobierku, ale ten moj nechce... ze nechce vela saskovat a staci mu, ze bude musiet v kostole po fararovi opakovat a vraj tam aj odpadne, ked na neho budu vsetci pozerat a ze ked tak nad tym rozmysla, uz teraz sa mu kolena trasu.... :-D To by bola sranda keby tak fakt odpadol ... :-D aspon by sme mali paradnu spomienku... ale velmi mu neverim, lebo on nie je ziadna hanblivka.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?