Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
tak ja určite neplánujem nejakú diétu, kde schudnem 3kg za týdžeň alebo čo.. proste chcem tak normálnejšie žiť.. a hlavne sa teda dobre cítiť.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no však aj o to mi ide.. a najmä sa musím hýbať, pretože ma strašne bolieva chrbtiaca a potom to vyráža do hlavy, čiže takmer stále ma bolí aj hlava :-|
Odpovedať
heej mna boli chrbtica kazdy den a hrozne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
hej tiez mam s podobnymi vecami skusenosti...istu dobu som to brala drastickejsie a bolo mi z toho nanic... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
biela ruza na tie bolesti chrbta odporucam zacat chodit cvicit. fakt to pomaha.
Odpovedať
a je to z toho sedenia len ?
Odpovedať
väčšinou je to z nesprávneho sedenia.. ako ja mám napr. zlú stoličku v robote a počítač je na nízkom stolíku, čiže sa stále hrbím
Odpovedať
Profilova fotka
ruza ak mas sedave zamestnanie (pripadne este chodis do skoly) tak stopercentne. ja som na tom bola podobne, ale odkedy som zacala pred styrmi rokmi chodit do fitka tak to prestalo. teraz ma to prepadne, len ked su dlhe sviatky a moc sa povalujem. takze aj na letnej dovolenke si radsej rano ideme najprv zabehat a trochu zacvicit. :-)
Odpovedať
kacenka, bielkoviny na vecer by som nejak extra nedavalla.. zatazuju totiz travenie a ked ma niekto slabsi organizmus, tak len tak lahko po nich nezaspi ;-) ale inak v podstate mas pravdu, len laikovi treba vysvetlit co a kedy moze.. uz pisem simci IP s tou "dietkou", ale tak ako som hovorila a tak, ako si hovorila aj ty, tak to nie je dieta, ale zdravy zivotny styl.. tak keby zil kazdy, tak nebeha po svete tolko dostihovych konov odchovanych na McDonalde a americkej strave 8-( tym nechcem nikoho urazit, kto toto bude citat, ale doslova žrať vsetko co vidia a potom jojkat ze ich boli toto a tamto, tak to je na zamyslenie sa..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
;) ja viem viem.. ja totiz takto zijem :) priatel cviči 10 rokov, takze my zijeme doslova fitness stravou :-) simci som uz poslala dietku.. keby chcel niekto, tak sa ozvite.. aa s mekacom to iste.. raz som tm bola a jednak tie ceny za obycajny chlieb ma polozili a jednak ta mastnota a totalne blbosti v jedalnicku 8-( sa nedivim ze co american, to pol prasaťa..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
:-) stalo sa
Odpovedať
aj ja si pytam ]-(
Odpovedať
:-) staci cez IP aby sme to tu "nespinili" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ktora pocuvate express tak si mozete vypocut dnesne vydanie imreho kutnasa...no musim sa pochvalit :-D
Odpovedať
holky chcem sa spytat.. napadla mi vec ohladom byvania.. ked sa kupuje nieco pred manzelstvom, tak je to bud jednej alebo druhej polovicky.. ale ked sa kupuje cez uver, ktory financujete spolu, tak hoci nie ste manzelia, tak nehnutelnost patri vam obom.. ale ak to plati niektora z poloviciek v hotovosti, tak je to len jej.. zaujima ma, ci je tu niekto z vas, kto ma napr. byt alebo dom, ktory si kupil v hotovosti bez uveru a patri len vam, pripadne vasim partnerom.. ze proste aj ked sa vezmete, tak v dome/byte vas partner nebude mat podiel.. je tu niekto taky?
Odpovedať
:-D tak asi nikto.. hmm.. zaujimave :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka ono, ludia taketo veci pred svadbou az tak neriesia, lebo nikto nepredpoklada zeby sa do par rokov rozvadzal. Ale inak ano nebude mat podiel lebo to nebude nadobudnute pocas manzelstva
Odpovedať
Tak ja sa s vami všetkými lúúúčim na 12 dní. O pol hoďku ideme na letisko a juhúú na dovču :-D Majte sa zatiaľ a veľa zdaru s plánovaním ;-) 8-)
Odpovedať
kast prajem ti kraaasnu dovolenku...oddychni si 8-)
Odpovedať
miska, mylis sa.. aj ke byt nadobudnuty pred manzelstvom ale tak, ze ty das polovicu a priatel da polovicu, pripadne priatel si vezme uver, tak tam mate podiel obaja.. ja to tu nerozoberam preto, aby som sa mala rozvadzat alebo co.. 8-( my dvaja takto uboho neskoncime, to tu prehlasujem a mozte sa ma spytat aj o 50 rokov ako to dopadlo.. ale take veci sa maju riesit pred manzelstvom, si myslim.. a nie po manzelstve, ze kto co priniesol do manzelstva a nedajboze sa na tom hadat alebo co.. my nebudeme, my mame vsetko vyriesene.. ja sa len pytam, ci nie je niekto v takom polozeni.. ale ako vidim, asi kazdy riesi tieto otazky uverom.. kaaast zabavte sa, oddychnite si a vratte sa traja :-D alebo styria, uz ako chces :-D stastnu cestuuuu
Odpovedať
no miska ma pravdu, vacsinou si tieto veci uzrejmuju bohaci co sa boja o majetok ak im zduche manzelka :-D ..asi sa to ale moc neriesi, clovek ma plno vybavovaciek so svadbou a inymi, :-) aby sa tym zabyval..ale hej asi vedu uvery, alebo spojene byvanie s rodinkou :-) ..ale inak na margo toho rozvodu :-) - ubohostou by som to nenazvala, je to troska krehkejsia tema, manzelstva koncia i v priatelskom rozpolozeni alebo naopak velmi smutne a prirovnanie ubohe sa tam asi nehodi.. =-)
Odpovedať
tak na rozvod mame kazdy iny nazor.. 8-( nechapem ak si niekto neuvedomi PRISAHU v dobrom aj zlom, v stasti aj nestasti, v zdravi aj chorobe.. ak to slubi nejaky clovek, pre ktoreho to nic neznamena a berie to jednym uchom dnu, druhym von, tak s takym by som ani nezila a nie to sa este brala.. a ruza, nemyslim si, ze tie veci riesia len bohaci.. a ked hej, tak asi sme prachaci, no doteraz sme si to neuvedomili..
Odpovedať
a nejde o to, vyhadzovat na oci niekomu "toto je moje, tamto je tvoje".. ale aby ked ku niecomu NEDAJBOZE dojde, tak aby jeden z partnerov nebol prekvapeny, ze skoncil s holym zadkom pod mostom.. malo ludi si to uvedomi az ked pride na krajanie chleba.. my sme si isti jeden druhym, no aj napriek tomu tieto veci chceme mat vyriesene
Odpovedať
no kazdy je bohaty v inom smere :-)
Odpovedať
tak kazda jedna z nas (aspon predpokladam) je najbohatsia na svete.. lebo ma vedla seba to najvacsie stastie
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka ale myslim ze toto sa moc nehodi rozoberat tuto, je to tema o svadbe a taketo pravnicke veci ti najlepsie poriesi pravnik v pravnej poradni a ak nechces aby sa nieco stalo, tak uzavri predmanzelsku zmluvu a mas doriesene. Zbytocne sa dotahovat tuto, kedze ani jeden niesme pravnik vystudovany... ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?